Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Gates si kúpi všetko čo potrebuje: Médiá, vedcov, politikov, hercov, firmy,…i verejnú mienku!  

Ako uviedol americký portál  – MintPress tak Bill Gates  napumpoval cez svoje organizácie 320 miliónov dolárov do populárnych spravodajských  staníc, do mediálnych koncernov i do zábavného priemyslu. Odmenili sa mu za to tým, že neustále vylepšovali  jeho imidž v korelácii s jeho záujmami.

Tie podporuje aj malá „armáda“ fakt checker-ov (skúmatelia faktov), ktorí sa vydávajú za nezávislých, pričom  za bohatú odmenu profesionálne vyrábajú pre Gatesa skvelé (ne)pravdivé fakty. K nim patrí napr. Poynter Institute – Gannett a ten na svojich portáloch svojimi argumentami umlčiava kritikov Gatesa a nepríjemné usvečujúce texty okamžite odbíja a difamuje ako dezinformácie a konšpirácie.

Tak sú označené napr. informácie o Gatesových investíciách do biometrických čipov, do očkovacích-identifikačných systémov a podobne.

  • gates-si-kupi-vsetko-co-potrebuje-media-vedcov-politikov-hercov-firmy-i-verejnu-mienku
  • gates-si-kupi-vsetko-co-potrebuje-media-vedcov-politikov-hercov-firmy-i-verejnu-mienku
  • gates-si-kupi-vsetko-co-potrebuje-media-vedcov-politikov-hercov-firmy-i-verejnu-mienku
  • gates-si-kupi-vsetko-co-potrebuje-media-vedcov-politikov-hercov-firmy-i-verejnu-mienku
  • gates-si-kupi-vsetko-co-potrebuje-media-vedcov-politikov-hercov-firmy-i-verejnu-mienku

To všetko sa mu skvele vyplatilo a Mr. Microsoft bol v priebehu pandémie veľmi rýchlo katapultovaný na piedestál najvyššieho guru očkovania. Pritom nemá nijaké špeciálne medicínské znalosti.

Kto v našom dekadentnom svete (kde skutočné dobro a ušľachtilé ideály, ako sa ich snažil ľuďom vštepovať do sŕdc psychológ Erich Fromm, sú len staromódnym prežitkom), má toľko peňazí ako Gates, ten môže teoreticky všetko a prakticky takmer všetko. Napr. stať sa iniciátorom a propagátorom gén-očkovania založeného na princípe mRNA– posolského systému, ktorý ako „anti-vírový-program“ vysiela do ľudskej bunky určité „rozkazy a či posolstvá“.

So svojou stratégiou „za peniaze dostaneš všetko“ si Gates vybudoval utajené a jemu podriadené „mediálne impérium“, v ktorom vládne ako utajený imperátor.

Portál MintPress, ktorý má podľa všetkého skvelého tajného informanta, ktorý pozná toky peňazí z Gatesových finančných zdrojov, si preveroval kam išlo okolo 30 000 finančných darov z nadácií Billa a Melindy Gates.

O.i. veľké obnosy dostali vplyvné USA vysielače CNN, NBC, PBS, NPR, The Atlantic.

Vo Veľkej Británii potešili Gatesove milióny The Guardian, BBC, The Daily Telegraph a The Financial Times.

Z „nezištnej dobročinnosti“ miliardára, pasovaného jeho médiami za najväčšieho filantropa ,profitoval aj nemecký Spiegel, francúzsky Le Monde, španielsky El Pais a viaceré globálne televízie ako napr. Al-Jazeera. A všetky horlivo propagovali a propagujú témy, ktoré súviseli s Gatesovými projektami.

Nemalé peniaze „daroval dobrodinec“ Gates  aj na realizáciu projektov, ktoré slúžili spolupráci „jeho“ lekárskych expertov s televíznymi autormi a producentmi.

14 miliónov dolárov dostal známy odborný medicínsky magazín The Lancet, aby vypracoval určité obsahy  pre isté témy – inými slovami Gates si za peniaze „ohol“ aj viacerých vedcov, aby podporili svojimi výpoveďami a textami jeho zámery.

To je len veľmi stručný opis toho, ako a na základe čoho mohol Gates a jeho pomocníci zrežírovať všetko to, čo sa vôkol nás teraz odohráva a kde sme sa stali len – symbolicky vyjadrené – poslušnými a pokornými ovcami ako pokrm pre nenásytných vlkov, ktorým velí mocný vlk, ukrytý v rúchu baránka.

——————————–

zdroj - https://romanbednar.blog.pravda.sk/2021/12/20/konecne-sam-viceprezident-bundestagu-utoci-na-egopatov-povinneho-ockovania/

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře