Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruský film "Mrazík" se nedoporučuje promítat v USA

Po téměř 60 letech od své premiéry byl v USA znovu uveden ruský film "Mrazík". V dnešní Americe jej filmoví influenceři nepřijímají s velkými sympatiemi. Podle nich sledování tohoto filmu vyvolá u amerických diváků strach a nepříjemné pocity hrůzy.

  • rusky-film-frosty-se-nedoporucuje-promitat-v-usa

Podle amerických filmových odborníků je film plný tajemných symbolů. Na několika místech se například setkáváme s houbami a houbařením. Některé z hub připomínají zázračné halucinogenní houby.

To pak spolu s domky, které se hýbou a kývají /na stračí noze/, jen potvrzuje, že pojídání hub způsobuje halucinace. Další děsivou věcí je postava zlomyslného skřítka, který Ivana promění v medvěda a také mu ještě více znepříjemní život. Velké závěje sněhu, kterými se lidé sotva brodí, by mohly americké děti vyděsit.

Nejděsivějším momentem v přepracovaném ruském filmu je však scéna, kdy děda "Mrazík" prochází lesem a svou holí leduje vše živé - včetně malého ptáčka. Proenvironmentálně zaměřené americké děti by z tohoto záběru mohly dostat silný psychický šok.

A tak je závěr amerických odborníků jasný: nejsou si jisti, zda by se tak brutální film měl v USA promítat - "Držte se od tohoto filmu co nejdál !", vyzývá jeden z odborníků na stránkách portálu "Sport 24".

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2023/04/18/rusky-film-mrazik-v-usa-premietat-neodporucaju/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Prokop Maleček 2023-04-29 18:53
Já mám Mrazíka za skvělou ruskou pohádku s perfektním dějem a velmi dobrými herci. Řekl bych, že je lepší, než třeba Karlík a továrna na čokoládu. Tam je krásně vidět, jak se v zemi továren na zázraky "daří" obyčejným lidem. Nebo střihoruký Edward. Nebojí se američtí rodiče při jeho sledování, že střihne jejich děti? Jako "střihl" us finanční úřad starého Abagnaleho? To je ale již jiná kapitola.
Citovat
#4 JINDAS 2023-04-23 08:43
Hlavně ,že americké filmy plné vražd a násilí ,dalších nemožných scén jsou pro ně v pohodě
Citovat
#3 morozko 2023-04-19 15:24
Mrazík je ruská verze Rámájany.
Citovat
#2 miroslav petr 2023-04-19 15:06
černý humor zbožnuji
Citovat
#1 klokan 2023-04-19 13:29
usa je jedno velke psychyatricje oddeleni
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře