Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Washington (USA) chce „ukrývať“ takzvané transrodové deti pred rodičmi

21.4.2023

Kampane americkej transgender komunity v prospěch legalizovaného zneužívania detí pokračujú a nevykazujú žiadne známky zastavenia. Americký štát Washington by mohlo čoskoro uzákoniť, aby centrá pre mládež ukrývali deti a tínedžerov, ktorí „utiekli" zo svojich domovov, aby mohli podstúpiť interrupcie a dokonca aj operácie na zmenu pohlavia... bez súhlasu svojich rodičov.

  • washington-usa-chce-ukryt-takzvane-transrodove-deti-pred-rodicmi

Minulý týždeň schválila Snemovňa reprezentantov vo Washingtone návrh zákona, ktorý účinne odstraňuje zákon, ktorý predtým vyžadoval, aby všetky mládežnícke centrá informovali rodičov dieťaťa alebo tínedžera, ak sa do uvedeného centra prihlásili. Jedinou výnimkou bolo, ak maloletú osobu týrali rodičia alebo opatrovníci. Po prijatí tohto nového zákona - formálne známeho ako Senátny návrh 5599 - už mládežnícke centrá nebudú musieť informovať rodičov alebo opatrovníkov maloletých, ak sa príslušná maloletá osoba prihlásila do mládežníckeho centra, aby sa vyhla svojej rodine pri hľadaní buď potratu alebo dokonca operácie na zmenu pohlavia. Stručne povedané, inštitúcie vytvorené s cieľom pomôcť mladým ľuďom, ktorí trpia zneužívaním a/alebo formami sebapoškodzovania, závislosti, bezdomovectví atď.

Washington nie je jediným americkým štátom - a navyše demokratickým -, ktorý tvrdo presadzuje politiku transgenderizmu voči deťom, či už so súhlasom rodičov alebo bez nich. Iné demokratické štáty, ako Oregon, Minnesota a Colorado, tiež presadzujú politiku, ktorá definuje ich príslušné štáty ako takzvané „bezpečné útočisko" pre mladých ľudí, ktorí chcú podstúpiť potrat a/alebo operáciu na zmenu pohlavia - opäť "s" alebo bez súhlasu rodičov, ale s dôrazom na to druhé. Kalifornia tiež nedávno predložila návrh zákona, ktorý by deťom vo veku 12 rokov umožnil prihlásiť sa do centier mládeže bez súhlasu rodičov z podobných dôvodov - potratov a operácií na zmenu pohlavia.

V kampani, ktorá je pravdepodobne jednou z najnechutnejších a najhanebnejších, aké sa doteraz objavili v rámci pro-transrodovej komunity a jej podpornej základne, sa niekoľko prominentných aktivistov LGBT kampane dokonca zapojilo do sociálnych médií a verejných inštitúcií, aby povzbudili mladých ľudí, aby prerušili všetky väzby s ich vlastnými rodinami, ak tieto nepodporia rozhodnutia, ktoré zahŕňajú potrat a chcú podstúpiť nezvratné operácie na zmenu pohlavia. Súčasný dôraz sa však v drvivej väčšine kladie na druhý dôvod. Skrátka, samotný štát bude aktívne podporovať rozpad rodinnej jednotky, ak to znamená podporu detského transgenderizmu. Podľa predstaviteľky demokratov štátu Washington Tana Senn:

Dnes večer im hovorím, že vás vidím, že vás potvrdzujem, že vás počujem, že vás milujem... Touto pasážou zákona hovoríme, že to robí aj štát Washington.

Na druhej strane republikánsky zástupca štátu Washington Jim Walsh kontroval:

Sponzori a podporovatelia tohto zákona prekročili ústavu a judikatúru pri presadzovaní tejto politiky, ktorá by štátnym byrokratom umožnila skryť maloleté deti pred opatrovateľskými rodičmi a zákonnými zástupcami.

Podľa autora návrhu zákona, štátneho senátora Marka Liiasa, schválenie tohto zákona by bolo opodstatnené, pretože údajne blokátory puberty a operácie na zmenu pohlavia „preukázalo, že znižujú mieru nepriaznivých následkov duševného zdravia, budujú sebavedomie a zlepšujú celkovú kvalitu života transrodovej a rodovo rôznorodej mládeže." Jedným z hlavných problémov Liiasovho vyhlásenia je, že jeho tvrdenia pochádzajú zo zdrojov vlády USA, ktoré citovali údaje pochádzajúce z organizácií transrodových aktivistov - teda organizácií a hnutí, o ktorých je už dlho známe, že klamú a prekrúcajú vedecké fakty, aby presadili to isté. Transgender ideológia, ktorú teraz presadzujú vlády štátov v samotných USA. Samozrejme, transrodové organizácie budú tvrdiť, že užívanie blokátorov puberty a podstúpenie chirurgického zákroku na zmenu pohlavia pacientovi - akosi - zlepší náladu, pretože uvedenie protichodných faktov by ich vlastnú transrodovú ideológiu vystavilo riziku ďalšieho skúmania a kritiky. Nedávne štúdie odhalili, že ľudia, ktorí užívajú hormóny na „premenu" pohlavia, pociťujú len mierne až stredné zvýšenie celkovej nálady a aj tak sa takéto menšie zvýšenie nálady výrazne zníži približne po troch rokoch od začiatku takzvaného hormónu "liečba".

Uvedomujem si, že všetky moje najnovšie články boli o transgenderizme a ideológii, ktorá ho obklopuje, ale skutočne je to stále znepokojujúcejšie - a to tak rýchlo -, že kampane transrodovej komunity presadzujúce šírenie ich chorej ideológie - dokonca aj deťom - na Západe sa dostáva do bodu, keď ľudia už jednoducho nemôžu ignorovať škody, ktoré sa páchajú. Našťastie, s nárastom nových pro-transgenderistických hnutí a organizácií na Západe sa postupne vytvára takmer rovnaký počet hnutí a organizácií, ktoré sa snažia bojovať proti extrémnym nebezpečenstvám transgender ideológie a všetkému, čo predstavujú. Práve týchto ľudí by sme mali všetci podporovať a prejavovať im našu podporu, aby sme zachránili všetko, čo nám je drahé - naše národy, naše rodiny.

Stefan Brakus, člen predstavenstva Európa Terra Nostra (Srbsko)

Zdroj: http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 potkan 2023-04-23 17:38
https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře