Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Další fakta o Ukrajině.

USA a Anglie zakázaly Zelenáčovi jednat  o míru  s Putinem, protože potřebovaly vydělávat na výrobě zbraní. Dnes dvě třetiny  úrodné půdy, rodící nejlepší pšenici na světě, vlastní USA, respektive Monsanto. Patří jí i významná ložiska nerostných surovin- titan, lithium. Týká se i dodávek energie. Průmysl odkoupila za babku Amerika. V ukrajinské vládě je mnoho amerických politiků. Miliardář Soros v roce 2014 koupil přes půl bilionu ukrajinských dluhů za 25 miliard dolarů. Teď požaduje splacení Evropany. Ukrajina je předlužená a žije jen z půjček. USA už nemají zájem o zemi v tak havarijním stavu. Proč by měl mít zájem o tuto zemi "krutý diktátor" z Východu?

  • dalsi-fakta-o-ukrajine
USA dosáhly toho, že Evropa skončila svou závislost na levné ropě a plynu a stala se závislou na americkém plynu a ropě z jiných zemí. Ve skutečnosti kupujeme přes překupníky 3x dražší ruskou ropu a americký nekvalitní, nevýhřevný břidlicový plyn, znečisťující kotly. Z Ukrajiny zbylo ze 45 milionů Ukrajinců jen 17milionů, z toho tři miliony uprchly do toho "zaostalého a chudého" Ruska, kde vládne krutý tyran. Stěhuje se tam stále víc cizinců ze všech kontinentů, včetně Ruskem osvobozené Afriky. Ukrajina nemá na důchody, energie je desetkrát dražší. Nejzkorumpovanější země na světě, kde se pohraničníkům platí v hotovosti a mají peněz doslova plné pytle. O tom bude brzo také článek.  Ukrajina potřebuje každý rok 40 miliard dolarů ročně aby přežila. Téměř bilion dolarů dluhu Ukrajiny mají splatit "spojenci" Evropa a hlavně Německo. Západ nutí tyto země převzít válku proti Rusku nejen vojensky, ale i ekonomicky, finančně, politicky jako evropsko-ruskou válku. 
Rozdíl mezi politiky: Vojákovi na letišti odlétla pokrývka hlavy. Donald ji zvedl a nasadil vojákovi na hlavu. Opět díky větru se situace opakovala. Znovu ji Donald zvedl a nasadil vojákovi na hlavu. Agent Pávek srazil praporem čepici vojákovi a jako pravý buran se ani neomluvil a šel dál. Jako voják nebyl vychován k respektu a slušnosti k ostatním lidem? 
Plány Schwaba a WEF: l/ Lidé nebudou nic vlastnit a všechno si budou půjčovat od státu za poplatek či zdarma. 2/ Spojené státy nebudou mít vedoucí úlohu ve světě. Svět bude dominován hrstkou různých států. 3/Lidské orgány nebudou už transplantovány, ale budou tištěny. 4/ Spotřeba masa bude velmi nízká- asi 20dkg na týden. 5/ Dojde k obrovským populačním změnám, jež způsobí miliardy emigrantů. 6/ Za účelem snížení vyměšování kysličníku uhličitého CO2 bude navržena pokuta za jeho nadměrnou hladinu. 7/ Lidé se budou připravovat k cestě na Mars a budou hledat mimozemštany. 8/ Západní hodnoty budou podrobeny tvrdým zkouškám. 
Hloupá Nána, pardon, škaredá Danuše prohlásila: "Tahle země na mladé kašle. Chtěli manželství pro všechny, dostupné bydlení, euro a nic z toho nemají. Jediné, co možná budou mít, je důchod. Proč by mladí chtěli bránit zemi, která na ně kašle?" Kolik skutečných stejnopohlavních jednotlivců touží po tom, aby se změnil pouhý název pro tuto dvojici? 
Záškrt se vrátil do ČR v roce 2022. Copak se asi u nás změnilo začátkem toho roku?
Učitelé mohou mít královské platy, stačí zrušit inkluzi a zcela zbytečné asistenty. 
Ve Španělsku se vyrábí "slanina" ze zeleniny na tiskárně. Běžně se prodává v Carefouru. Vyváží se do celé Evropy, u nás se vyrábí mouka s hmyzem. V Kauflandu se prodává veganské cukroví. Syntetické maso u nás je jen otázkou času. 
Právníci, proč nežalujete politiky z podněcování k nenávisti nejen Čechů proti Čechům, ale i k jiným národům? Opravdu nejde o trestnou činnost? Proč se nevyšetřuje policista, stojící před traktorem a držící v ruce zbran? To si nedovolila ani policie v minulém režimu. 
Svazákovi Pixlovi vadí, že nemáme euro. Má tento klučina aspon nejzákladnější znalosti ekonomie? Je neschopný pochopit jako úplně všichni ve vládě, že tři čtvrtiny občanů tuto měnu odmítají? Ještě že do tří let tato měna končí spolu s Utopií. Začíná se rozpadat už i NATO i USA.
V některých státech traktoristé zablokovali všechny příjezdové trasy do velkých měst a vláda byla nucena ihned jednat. Zkusí to i naši traktoristé?
Agent Pávek jako pravý komunista jako první prezident po převratu nezapomněl na komunistický svátek MDŽ. Čest práci soudruhu!
Všichni politici, včetně agenta Pávka se ohánějí článkem 5 ve smlouvě s NATO. Poznali jste v životě nějakého idiota, který by začal číst knihu až od páté kapitoly  nebo se díval na seriál až od pátého dílu?
Odkdy patří do prezidentovy činnosti práce se sháněním peněz pro zbraně či střelivo? Pardon, zapomněl jsem, že voják musí poslouchat rozkaz svého nadřízeného. Proč se žádný novinář nezeptá, jak se stal z obyčejného parašutisty generál? Jako voják vůbec nezná základy bojové strategie a na rozdíl od něj už školák osmé třídy pochopí, že tak velkou zemi nelze porazit, zvláště když má atomové zbraně.  Inu, co chcete po zeleném mozku.
Agent Pávek je tak neschopný, že neumí vybrat ani kvalitní ústavní soudce, kteří vůbec neznají ústavu ČR? Ty kvalitní vybral Zeman. Proč mlčí ombudsman, když vidí, že neschopní politicky závislí protiústavní soudci spolupracují na zločinu vlády- záměrné okrádání důchodců? O prostitutkách, pardon, prestitutech nemluvě.
Zavedením dvou ukrajinských rozhlasových a dvou ukrajinských televizních stanic si připadám jako v protektorátu, kdy jsme měli i ve filmu dvě jazykové verze. Že bychom byli Ukrajinská kolonie, když máme ukrajinskou vládu stále ještě někde vyvěšenou ukrajinskou vlajku?
Důchodová reforma je největší nesmysl na světě. Není možné, aby mladý člověk s průměrným platem si přes 40 let ukládal část mzdy a pak zhruba 35 let z toho žil. Tito "ekonomové" nejsou schopni pochopit, že inflace roste každým rokem, takže za 45 let z jejich úspor zbyde možná pouhá desetina původní hodnoty? Husák i když byl komunista, přesto pochopil, co je největší investice pro stát. Pardon, zapomněl jsem na Kalergiho plán, který musí i tato vláda plnit. 
Je mi záhadou, proč se o NATO říká, že jsou naši spojenci, když jako největší armáda na světě odmítá osvobodit Evropu od černého hmyzu.
Proč mají všichni lidé svých daní platit bohatým lidem dotace na elektroauta nebo zateplení některým důchodcům? Zapomněl jsem, že z dotací se dá pohodlně krást....
Konečně po mnoha letech Utopie zjistila to, co dávno celý svět ví, že elektroauta nejsou klimaticky neutrální. Co na to Green Deal?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Janouška 2024-03-13 19:43
S tím plynem z Júesej jsem četl, že prý je v něm plno sajrajtu. A taky si všímám v krámech, jak je častěji blbě upečený chleba Připálený a podobně i jiné potraviny. Mám dojem, že s tímhle plynem se ty pece asi velmi obtížně seřizují aby to správně peklo. Asi to bude výborný džob pro dodavatele plynu.
Citovat
#1 Janko z polanky 2024-03-13 15:05
Lidé se budou připravovat k cestě na Mars a budou hledat mimozemštany... Aha? A to budou do vesmíru lítat raketami na baterky, že?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře