Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak se z tohohle dostanou?

Úvod: Dosavadní příběh

Dosud USA provedly změny režimu a vytvořily vojenské konflikty v zemích přátelských nebo důležitých pro Rusko: Irák, Srbsko, Afghánistán, Irák (opět), Gruzie, Sýrie, Libye. To vše mělo Rusko přimět ke ztrátě důležitých zájmů nebo nasazení vlastních sil. Uspořádaly také PR akce jako Litviněnko, Pussy Riot, MH17, Skripals, Navalnyj, Bucha, zničení Nordstreamu – aby se pokusily obvinit Rusko a udělat z něj vyděděnecký stát.

Konkrétně v roce 2014 provedly na Ukrajině puč v hodnotě 5 miliard dolarů s vraždami a terorem proti rusky mluvícím osobám. Poté nastolily loutkovou vládu, propagovaly nacismus prostřednictvím rasistické indoktrinace, poskvrňovaly historické dědictví přepisováním historie a bouráním památníků, terorizovaly a zakazovala veškerou opozici, zřizovaly americké vojenské biolaboratoře, zásobovaly a cvičily armádu, vojensky vyhrožovaly Rusku, vyhrožovaly Krymu a slíbily, že Ukrajina by se mohla brzy připojit k loutkovému NATO včetně instalace jaderných zbraní.

  • jak-se-z-tohohle-dostanou

Zpráva od Borise: Úmrtí a vyhození

Když se Boris Johnson před pár dny objevil v Kyjevě, věděli jste, že bude něco následovat. Pro Bidena je to koneckonců kancelářský chlapec. Minulý týden tedy přišla rezignace Zelenského rotmistra Alexeje Arestoviče za to, že řekl pravdu o ukrajinské armádě – že zabila civilisty zničením bytového domu v Dněpru při vojenské nehodě a že nemůže vyhrát válku. Následujícího dne zemřel ministr vnitra Monastyrsky, dlouholetý Zelenského spolupracovník, a jeho první náměstek při havárii vrtulníku v Kyjevě před týdnem ("způsobené letem nízko v mlze"). Zvláštní, protože neonacistické milice působí přes jeho ministerstvo.

Pak došlo k vraždě Denise Kireeva, který byl důležitým účastníkem březnových mírových jednání s Ruskem. Proslýchá se, že příliš toužil po míru – jenže USA a Spojené království jsou zásadně proti. Musel odejít, takže CIA/SBU (totéž) udělala svou práci. Následovala velká čistka 24. ledna po obviněních z korupce, která se týkala náměstka generálního prokurátora, zástupce vedoucího kanceláře prezidenta, náměstka ministra obrany a pěti krajských hejtmanů.

Zajímavé je, že Porošenko, naposledy viděný v luxusním hotelu v Londýně, živící se nyní velmi aktivním kremačním byznysem na Ukrajině, slíbil mír s Ruskem do jednoho týdne. Dokud byl u moci, nepřinesl mír, ale jen prohrál další volby. Nahradil ho Zelenskij, který také slíbil mírové urovnání s Ruskem na Donbasu, ale místo toho připravoval válku, a dokonce usiloval o jaderné zbraně. Ukrajinskému lidu je slibován mír, který mu ale není dán. Zelenského podpůrná základna je malá a existuje většina, která chce mír. Je Zelenskyj další, který bude začištěn?
 

Eskalace: Německo znovu vyhlašuje válku Rusku

Německo se chystá poslat tanky Leopard kyjevskému režimu. Potřetí od roku 1914 je nyní Německo, alespoň na papíře, ve válce s Ruskem. Rusové mají na výběr: mohou zasáhnout na Ukrajině ze severozápadu (Bělorusko) a jihozápadu (moře) a odříznout celou Ukrajinu od všech jejích dodávek zbraní, včetně několika desítek německých, amerických, Britských a dalších dodávek tanků – a bude trvat měsíce, než slíbené tanky dorazí přes polské hranice. Jinak Rusko může bombardovat cokoli, co se dostane přes polské hranice. Už varovalo, že cokoli, co překročí tuto hranici na Ukrajinu, bude zničeno. V každém případě se tedy vytvoří bariéra. Západní Evropa musí být odříznuta, protože se stala zdrojem zla a poskytuje zbraně neonacistům.

Jinak by Poláci a jejich záložníci také mohli zasáhnout (ve svých tancích Leopard? Pamatujete na tanky Tiger?) a ovládnout západ Ukrajiny. Opravdu Rusko připustí rozdělení Ukrajiny na ruský Východ a Polskem vedený Západ, jinými slovy její koreanizaci či vietnamizaci? (A víme, jak ta rozdělení skončila). Jinak zůstane Anti-Rusko na Ukrajině navždy. ZÁPADNÍ EVROPA MUSÍ BÝT ODŘÍZNUTA. To, co začalo jako malá operace k osvobození dvou ruských provincií na Donbasu, je nyní, v důsledku západní (= USA) eskalace, operací k osvobození celé Ukrajiny. Pouze totální ruské vítězství může fungovat. Fungovat může jedině zřízení Kyjevského protektorátu pod vedením Ruska, jako je to v Bělorusku. Všichni, kteří s tím nesouhlasí, a ještě neutekli na Západ, by teď měli raději odejít.

Zajímavé je, že víme, že ruská černomořská flotila se svými vyloďovacími plavidly opustila minulý týden přístav. 25. ledna Dmitrij Medveděv veřejně napsal, že Ukrajina nebude potřebovat ponorky, protože se brzy stane vnitrozemským. Den předtím běloruský prezident Lukašenko odmítl nabídku Paktu o neútočení od Ukrajiny (= USA jménem Polska). Mezitím poněkud senilní Biden vyhrkl, že USA budou Ukrajinu podporovat, „dokud bude existovat“. Tohle neříkal. Pak to byla ‚podpora vítězství‘. Jediným problémem je, že USA nikdy nepřiznají selhání, nikdy nepřiznají, že podpořily špatného koně za obrovské náklady pro americké daňové poplatníky. Jak se z tohohle dostane?
 

Válka

Na Ukrajině válka NATO zabila a zmrzačila statisíce lidí jen za posledních jedenáct měsíců, pokračuje se stovkami dalších obětí dnes, stejně jako včera a stejně jako zítra. Pesimisté zkázy se svými konspiračními teoriemi jaderného armagedonu předpovídají, že tato válka bude pokračovat roky, „možná i deset let“. Jiní, optimisté, si myslí, že kyjevský režim se může zhroutit během týdnů, maximálně za tři nebo čtyři měsíce, nebo že v Kyjevě dojde k převratu, kdy se kyjevské síly buď hromadně vzdají, nebo se obrátí proti svým vražedným americkým loutkovým velitelům v Kyjevě. Zní to jako zbožné přání. Myslím, že s dalšími zbraněmi a tanky NATO, které mají být zničeny, to bude jen trvat déle. Ne roky, jak to ty šťastné duše, pesimisté zkázy se svými konspiračními teoriemi o jaderném armagedonu předpovídají, ale zhruba dalších 15 měsíců. Jen opravdu doufám, že se mýlím a že mají rádoby pravdu ti, kteří předpovídají, že bude po všem velmi brzy.

Jak Saker ve své pronikavé analýze zdůraznil, pokud USA nemohou zabránit porážce Ukronácíčků/NATO, mohou alespoň učinit válku co nejnákladnější pro Rusko. Najděte jiného útočníka. Polsko poslouží. Slibte jim pět provincií na dalekém západě Ukrajiny, Volyň, Rivne, Lvov, Ternopil a Ivano-Frankivsk, a Poláci udělají vše, co jim řeknete. Koneckonců jsou Poláci, a zdá se, že i většina z nich, součástí její současné neuvěřitelně hloupé vlády, která stále trpí mesiášským komplexem, stále sní o slávě, o „záchraně Evropy před barbarskými ruskými hordami“, o „Polsku“ rozprostírajícím se od Baltského moře k Černému moři“ a touží se stát nejmocnější zemí v Evropě, převyšující ty odporné Němce, „kteří nám vrátí biliony“. No, vždy se najdou fantastové. Hitler byl jedním z nich.

Faktem je, že Americké impérium ví, že nemůže porazit Rusko v přímé válce, takže vždy využívá proxy. V roce 2008 učinila Amerika absurdní krok a využila Gruzii, což bylo příliš malé, příliš slabé a iracionálně nacionalistické. Jak mi před několika lety zcela vážně řekl jeden Gruzínec: ‚Bůh mluví pouze gruzínsky a žádnému jinému jazyku nerozumí‘. Překvapilo mě, když jsem se dozvěděl, že Bůh má tak omezené jazykové schopnosti, nicméně dnes je spousta Ukrajinců, kteří věří v totéž, nemluvě o Polácích.

A jak Ukrajina, tak Polsko jsou mnohem větší než Gruzie. Proto ta americká volba. Jakmile budou obě země poraženy, USA se obrátí na Německo – jako to téměř udělaly v Churchillově plánu Operace Unthinkable, což měl být útok na Rudou armádu 1. července 1945 s použitím britských, amerických, polských a německých sil ke zničení Ruska (1). Nebo proč nepoužít Švédsko, Turecko, Japonsko? Proč ne Čína? Proč rovnou nesvrhnout Putina s pomocí ‚masy‘ Rusů, kteří ho nemají rádi? Takové jsou dnes fantazie o „bláznech ve sklepě“ v Pentagonu. Není divu, že vycházejí s polskou vládou. A nezapomeňte, největší blázen v americkém suterénu byl Polák: Zbigniew Brzezinski.

Pro Rusy byl rok 2022 jednoduše opakováním let 1812 a 1941. Třetí Velká vlastenecká válka. Západ dělá své barbarské věci, jako obvykle. Faktem je, že ačkoli to někteří historici popírají, historie se opakuje, jednoduše proto, že se opakuje lidská pýcha, arogance a arogance. Německé tanky se svými černými kříži se snaží zničit Rusko na ukrajinských stepích? My Rusové pokrčíme rameny. Už jsme to všechno viděli. Anti-Rusko na Ukrajině prostě nikdy nenastane. Zelenskyj je na drogách, stejně jako Ukrajina, závislá na západních transfuzích krve, peněz, žoldáků a zbraní.
 

Doslov: Další budoucnost

Slavný, nebo spíše nechvalně známý představitel britského establishmentu, který byl prvním generálním tajemníkem NATO, se chlubil, že cílem NATO bylo „udržet Sovětský svaz mimo, Američany uvnitř a Němce dole“ (2). Pokud jde o nás, přejeme si, aby byla obnovena Kennedyho „Aliance pro pokrok“, Světová aliance suverénních národů, globální verze gaullistického ducha (i když ne doslovně) „l'Europe des Patries“ (Evropské národy). Přejeme si, aby se nyní geriatrická Evropa znovu připojila ke svému historickému osudu s Ruskem, a stejně i s Eurasií, kde se to všechno „vaří“. Naším cílem proto je: „Udržet Rusko uvnitř, Američany mimo a Němce nahoře“.

Někteří píší, že Rusko může vyhrát válku na Ukrajině jen v tom případě, dokud pomůže USA zachovat si tvář po porážce a následném rozpadu NATO a EU. Pamatujete si Saigon? Pamatujete na Bushe a jeho „Mise splněna“? (Svět se jeho frašce smál, ale spousta lidí v USA o tom byla přesvědčena). Pamatujete na Kábul? USA svoje podporovatele prostě opustily a předstíraly, že je neznají. Stejně jako Britové u Dunkerque v roce 1940, kteří nechali své francouzské spojence na holičkách, utekli zpět na svůj ostrov a vyhlásili vítězství, i když za sebou nechali spoustu svého vybavení. Američané mohou také utéct se slovy: „Zapomeňme na to. Nejsou nás hodeni“.

Sebeizolace by byla tak dobrá věc. Vraťte se na velký ostrov Severní Ameriky. Pokud chcete, postavte Trumpovu dlouho slibovanou zeď přes jih, aby se ti oškliví Latinoameričané k vám nedostali. Olizejte si rány a začněte se konečně snažit vypořádat se s obrovskými vnitřními problémy, které už máte: velká chudoba, rasové rozdělení, masové střílení, dluhy, sociální nespravedlnost, nedostatek zdravotní péče, nezaměstnanost, vykořisťování, vzdělávací systém, který záměrně vyrábí hlupáky, drogy, kriminalita a také masové věznění. Nechte Evropany, ať si to vyřeší sami.
 
Už žádní Američané nebudou umírat za ty líné Evropany ani za ně platit. Jen neříkejte americkému lidu, že by to tytéž líné Evropany udělalo nesmírně šťastnými. Jediný problém je, že USA nikdy nepřiznají selhání, nikdy nepřiznají, že podpořily špatného koně za obrovské náklady pro americké daňové poplatníky. Jak se z tohohle dostanou?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 miroslav petr 2023-01-30 08:48
tragedií je,že se rusko rozpadlo do menších států
Citovat
#2 Vilo 2023-01-29 21:13
Cituji Vilo:
Autor zabúda na základný predpoklad , ktorý sa podaril Američanom pred začatím vojny. S pomocou bábky B. Jeľcina

. Vytvirili obrivsku skcialnu a regionalnu nerovnosť v Rusku a tým zničili jednotu Ruska, ktorú mal ZSSR počas II.sv. Vojny!
Citovat
#1 Vilo 2023-01-29 21:11
Autor zabúda na základný predpoklad , ktorý sa podaril Američanom pred začatím vojny. S pomocou bábky B. Jeľcina
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře