Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jasajúci dav v Chersone ako „street art“

11. novembra 2022

Bývalý Putinov poradca Sergej Markov bol v našich médiách v těchto dňoch prekvapivo často citovaný. Západným propagandistom sa asi veľmi dobre počúvala jeho konštatácia, že „ústup OS RF z Chersonu je najväčšou geopolitickou porážkou od vzniku RF“. Mimochodom, Markova v Rusku za to ihneď zahriakli, lebo najväčšou geopolitickou porážkou nezávislej RF bola podľa nich absencia vojenského zásahu v 2014, keď banderovci protiústavne získali moc a začali masovo vraždiť Rusov v Odesse, Charkove, na Donbase. Ak by bolo Rusko urobilo špeciálnu operáciu vtedy, dnes na Ukrajine ľudia neumierajú.

  • jasajuci-dav-v-chersone-ako-street-art
 

Nuž tento tak s obľubou citovaný Markov dnes okomentoval zábery „rozjasaných ľudí“ – údajných obyvateľov Chersona, oslavujúcich svoje oslobodenie. Markov má svoje zdroje-veď v Chersone určite zostali nejakí pro-ruskí informátori. A podľa nich rozjasaní ľudia vyšli z autobusov, ktoré do mesta prišli spolu s ukrajinskými vojakmi. Roztiahli svoje zástavy a začali sa veseliť. Pekný street art. Pekný performance. Pekné pouličné divadlo. Účinkujúci /do civilu prezlečení vojaci a vojačky UA dokonca s detičkami/ si pred kamerami zajasali a potom nasadli do autobusov a odišli.

Markov hodnotí toto mediálne predstavenie ako celkom úspešné. V propagande Ukrajinci nad Ruskom skutočne vyhrávajú, Ich cieľovou skupinou sú naivní, ľahko manipulovateľní ľudia v Európe a zámorí. Vrátane Slovenska. Naši propagandisti to vedia. Preto sa nainscenované zábery objavujú aj v našich televíziách.

Ó svätá prostota. U koľkých ľudí to funguje…

Zdroj: https://medvedar.blog.pravda.sk/2022/11/11/jasajuci-dav-v-chersone-ako-street-art/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře