Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je dovoleno vše: můžeme rodinám Babiše, Kubka, Flégra, Vojtěcha, Maďara, Chlíbka či Konvalinky posílat mršiny a stavět šibenice? Oni nám mrtvoly...

Petr Pokorný

Babiš s Vojtěchem a jejich nenávistnými poradci posílají našim rodinám mrtvoly, takže my jim mršiny, chcíplé krysy a budeme stavět šibenice? Vážně tahle zločinná parta se nezastaví před ničím?

Právo v České republice ztratilo význam, justice šla spát a tak nám nezbývá, než vzít vše do svých rukou!

Jak, to nevíme, ale bezpráví je třeba čelit!

  • je-dovoleno-vse-muzeme-rodinam-babise-kubka-flegra-vojtecha-madara-chlibka-ci-konvalinky-posilat-mrsiny-a-stavet-sibenice-oni-nam-mrtvoly

Nelžete beztrestně!

Základní premisou není, jak podvodně a lživě, dokonce beztrestně uvádějí, že jsme proti vakcínám a hanlivě uráží, že jsme antivaxeři! Nejsme, jsme proti zločinům Pfizeru a vakcíny "anticovid", která funguje tak málo, že epidemie se nikde nezastaví a lidé stále (prý) umírají!

Že nám lžou a lež si vynucují násilím za pomoci policejních kordonů, veřejných výhrůžek! I my bychom platili zlatem, kdyby covid zmizel na základě kvalitních vakcín, ale odmítáme šmejdy, co nám vyhrožují, vydírají nás a sami nevědí, co zítra bude! Dokonce si zajistili odbyt vakcín na nekonečno!

A kdo to odmítá, je prý dokonce ruský agent!

Jak ještě dlouho jim budou urážky a vydírání procházet?

Lidé z vakcínami jsou nebezpeční, roznáší covid, ale trestaní jsou zdraví, kteří vakcínu nemají! Jakým právem?

Právem silnějších peněz v dolarech?

To je právo, spravedlnost a demokracie? To je to zlo, které odmítáme na nás, našich dětech, na našich rodinách!

My, nechceme válku, nechceme násilí, chceme právo, chceme svobodu a právní stát!

Jak je možné, že Vojtěch prohraje vše, a justice s policií je bezmocná?

Jak je možné, ptám se vás, soudců, že nám posílá Vojtěch mrtvoly do všech bytů? Tajemstvím a právem GDPR je vůdci přímo opovrhováno, Jourová hrozí jak nepříčetná a Vojtěch nás všechny posílá beztrestně do pr...!

Ta zvěrstva byla vedena jednotlivci, ale zákonem ne! Nyní to chtějí dát dokonce do totalitního zákona!

Vakcína Pfizer nefunguje! Minimálně ne tak, jak slibovali, ale zodpovědnost nenesou! Zatím!

Jsme ještě právní stát, pokud člen vlády se chová jako sběř, kterou nezastaví ani věcné protiargumenty oponentních profesorů a lékařů, přestože je jakýsi právník z Mladé Fronty?

Ukažte smlouvy, které jsou podepsané s podvodnou firmou Pfizer!

Máme na to právo, nejedná se o šminky a tretky, ale o naše životy a životy našich dětí!

V jednom rozsudku se píše:

„Trestní zákoník postihuje nikoli pouze realizaci takovéhoto jednání, ale už samotnou pohrůžku obsaženou v tomto e-mailu. To, co je kladeno panu obviněnému za vinu, není pokus o realizaci toho skutku samotného, ale dokonaný trestný čin ve smyslu předmětného vyhrožování,“ konstatoval předseda trestního senátu pražského městského soudu Petr Blažek.

A vláda to smí?

Ne, výše napsané není výzva k násilí, ale na druhou stranu je šílené, že tato sběř může překročit vše, co je lidské a dosud beztrestně. Co když někomu skutečně ze strachu hrábne, ale odnese to rodina Vojtěcha, či Babiše, Flégra, Maďara...?

Ať dají hlavu a peníze na špalek, že jejich rozhodnutí a ztráta naší osobní svobody povede k poražení covidu. My to dodržíme. Ale pokud to bude opět jenom prázdná fráze a zisk obchodníků od Pfizeru, ať jsou tvrdě potrestání právním státem!

Ne, my tu eskalaci nechceme, ale vážená justice: pokud oni nectí právní stát a jdou přes mrtvoly viz "brutální donucení k Pfizeru", máme stát v koutě a slzet?

zdroj: https://www.skrytapravda.cz/z-domova/249-je-dovoleno-vse-muzeme-rodinam-babise-kubka-flegra-vojtecha-madara-chlibka-ci-konvalinky-posilat-mrsiny-a-stavet-sibenice-oni-nam-mrtvoly

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře