Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nechaju si pichnut vytažky z opic a pak se divi...

Ten svět je srandovni. Možete lidem psat, řikat, varovat je, že maju davat pozor na to, co si nechaju střikat do těla, ale osumdesat procent nich stejně věři temu, co jim doporuči lekař, lekarnik nebo televiza.

A tak si nechali pichat do těla opiči latky.

nechaju-si-pichnut-vytazky-z-opic-a-pak-se-divi

Přibalovy letak přitom hnedka na prvnim mistě zmiňuje, že se jedna o cosik z opic a mrtvych děcek.

Tuž, čemu ni? Ať si každy robi s tělem, co chce, pokud nenuti mě, abych robil to same.

Dobře se pamatuju přednašku našich armadnich lekařu z počatku vaginyzace, kdy řikali: "Vydržte byt neopichani tak dluho, dokud to pude. Budou vas buzerovat, ponižovat, vyhazovat z roboty, zakazovat vam vstup do hospody, do obchodu, do letadla, do autobusa, možna vam zakažu vylezat z domu, nebo dokonce vas umisti do tabora. Vydržte to, co to pude, bo ono se to zlomi. Našli zme v tom latky, kere nesu psane v přibalovem letaku a my netušime, jaky maji učel, ale už když si přečtete, co je tam napsane oficialně, tak si to myslici člověk nemože nechat vpravit do těla. Možna neni daleko doba, kdy před nemocnicama budu stat zastupy a budu po nas chtět, ať jim tu latku dostaneme z těla pryč. A ono to nepude..."

A tak tu fčil mame po chřipce ptači, praseči a netopyři, ty opiči neštovice. Samozřejmě že vakcina z opice a opiči neštovice nemaju nic společneho, že?

Aji profesor Beran řika, že opiči neštovice nesu z te opiči vagynyzace, ale z homoseksualniho přenosu. Vzhledem k temu, že sem opiči vagynyzaci neměl, a homoseksualni styk, pokud si dobře pamatuju, tež ni, tak bysem tuto nemoc neměl lapnut a tym padem asi nebudu potřebovat vagynyzaci novyma latkama, keryma se nas pravděpodobně pokusi opichat na podzim, sudruh minyster s hezkým jménem Válka už podepsal přislušnu rezoluci v "Imunizačni agendě 2030".

Až medyja dostanu přikaz ukončit strašidelne tema Putin a nastoli zase strašidelne tema vaginyzace, čtěte dobře přibalove letaky, hlavně ty, kere su psane malyma pismenama, nebo se je kdosik snaži před vama schovavat.

Pokud nevadi vašemu svědomi že si nechavate pichat do těla genetycky modyfikovane preparaty z mrtvych embryji, pak je to v pořadku, v řijnu se zapište na štvrtu davku, platnost vaši "tečky" totiž v řijnu v mnoha zemich konči.

Ladislav Větvička, pomocnik dr. Jar. Moreaua

Kusek přibaloveho letaku pro Astru, cely materyjal najdete po rozkliknuti

article_photo
Autor: Ladislav Větvička

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=787659

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře