Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pávek chce ohrozit celý svět!

Soudruh Pávek chce kopírovat abstinenta Vaška jízdou na koloběžce, ale je trapné, když generál jezdí na koloběžce jako dítě z mateřské školky. Navíc je mezi nimi rozdíl- Vašek chtěl mír, Pávek chce třetí světovou. Zde je vzorný důkaz:

  • pavek-chce-ohrozit-cely-svet
 
10. října 2015 navrhl Pávek velení NATO, aby se v Evropě opět začaly rozmísťovat jaderné zbraně proti Rusku. Útok proti Rusku má být proveden zemí, která je členem NATO a musí nakoupit letadla F-35. Tyto podmínky brzo splní Polsko a Finsko. Toto letadlo má ničivou schopnost 25, slovy dvacetipěti hirošimských bomb. Tyto letadla nakoupí i Jižní Korea, Japonsko, Nový Zéland a Austrálie. Tím bude obklopeno celé Rusko. Ukrajina bude v NATO sloučením s Polskem. 
 
Rusko  připravuje velmi nebezpečná opatření: Jaderné ponorky ponesou nálože 100, slovy sto megatun. Cílem výbuchu bude spláchnutí USA a EU do moře, způsobit gigantický jaderný příliv a déšť. 
 
Rusko zaútočí na internetové kabely mezi EU a USA. Mohutný jaderný útok na optické kabely těsně před očekávaným útokem letadel F-35 na Rusko, spolu s útokem na satelity, vyřadí datovou komunikaci a zabrání koordinovaným útokům. Stačí špatné vyhodnocení pohybu několika českých, finských či polských F-35 a svět je v jaderné válce. Půjde o nálet několika set jaderných bombardérů F-35 ze zemí NATO. Pouhé čtyři ruské ponorky dokáží zničit celou USA a EU. 
 
Mladí voliči Pávka, opravdu toto chcete?
 
Zdroj- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Michal Masopust 2023-04-08 12:43
Toho z.... co przní pražský hrad svými každodenními sračkami
měl už dávno sejmout kalšnikovem nějaký dobře vycvičený
specnazovec s dobře zajištěnou únikovou cestou z místa
zcela zasloužené popravy a byl by od toho idiotského
smrada pokoj!!!!! Наше дело правое, враг будет разбит,
победа будет за нами! Пусть вечно живёт и крепнет РФ!!!!!
Citovat
#1 dfg 2023-04-07 11:40
gendervysokoimb ecilove Pávka si to opravdu přejí.dle jejich výlevů na soc.sitich.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře