Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tlustý to řekl naplno.

"Já přemýšlím, jak to říct srozumitelně. My jsme v hluboké krizi. Ze všech údajů se ta krize prohlubuje. Podívejte se na vývoj průmyslu, stavebnictví. Všechno jde rychle do háje. A ted je rozzuřený mravenec, myslím Českou republiku, bude vynakládat stovky miliard korun na všechny stíhačky, tanky, kulomety, to je takový nesmysl. My si to prostě nemůžeme dovolit. Je to úplně nesmysl, protože rozzuřený mravenec v souboji mamutů nic nezmůže. V celosvětovém měřítku tedy proti sobě dnes evidentně stojí dva mohutné bloky.

  • tlusty-to-rekl-naplno
 
Na jedné straně USA a spolu s ní Západní Evropa, proti tomu Čína a Rusko. Připojí se i Indie, a rozzuřený mravenec všem oznamuje, že my to vyhrajeme. Já nevím o ničem, co my na tom můžeme vyhrát. My můžeme vyhrát jediné- uvědomit si, že nemáme co vyhrát! Přestat investovat stovky miliard do nesmyslů! My jsme v situaci, kdy my tyhle souboje, nejen válečné, ale i ekonomické, nemůžeme vyhrát! My nemůžeme pomoci ani jedněm, ani druhým. Nechápu, proč se o to pokoušíme. My máme řešit naše problémy. Každá vláda ve světě se stará o své občany. My se tady staráme o všechny, já ne, pardon, naše vláda se stará o  všechny ostatní a my se musíme vrátit k řešení problémů českých lidí. A to začíná tím, co jsem vám říkal: Úspory, konec dluhů, snížení inflace, snížené daně. Jestli chcete zemi vyvést z krize, musíte lidem ulehčit, musíte snížit daně, aby se více snažili, a ne zvyšovat. To je všechno absolutně naruby. Tedy bychom mohli říci jednu jedinou větu: Vláda zatím dělá všechno špatně a vehementně v tom hodlá pokračovat. Investice do zbraní jsou v tuhle dobu nesmysl. Nemáme na ně. Prostě kdybychom měli přebytky, pár milionů, tak at si to všechno koupí, ale my je nemáme."
Bylo-li Lejno opět zvoleno, aby se vyhnulo kriminálu, tím dříve se zákonitě EU musí rozpadnout. Ani Říše Velkořímská tomu neušla.
Veřejný dluh ČR na konci března byl 3 322 300 000 000 Kč= přes tři biliony= zhruba státní rozpočet na celé dva roky!!!
V USA zjistili, že díky zvyšujícímu se CO2 v ovzduší se zvýšil nárůst plodin. 
Takzvaní hééérci manželé Adamczykovi a jakýsi Cina byli v Karlových Varech oblečení v hadrech z bazaru, jakoby v nich předtím malovali byt. Hadry byly stejně flekaté jako v "reprezentačním" oblečení pro sportovce na OH. Adamczyk byl oblečen jako pračlověk, který zrovna vyšel z jeskyně. Jakási neznámá zpěvačka Bára Poláková měla na sobě nejen plášt, ale ještě delší sukni- hotový strašák do pole. Dnešní mladí umělci si libují ve flekatých oblečeních a v létě zcela nepraktických nemoderních pláštích, připomínající voayery. Proč jsou všichni čeští sportovci trestáni za to, že musí v letních vedrech se potit v nepraktických genderových pláštích, které jsou pro obě pohlaví? Svazák Černý už na pohled není v pořádku, divím se, že televizní kamera v jeho blízkosti nevzplála. Český olympijský výbor se změnil na globalistickou a politickou organizaci. Hudební a sportovní soutěže se proměnily na politické soutěže, vyhraje-li černoch či nebinární impotent, pardon, asexuál.
Mnoho let mi bylo záhadou, proč se říká Gay Pride. Dnes je na tuto odlišnost každý gay skutečně hrdý. Nikdy jsem neměl nic proti menšinám. Opravdu není úchylka chlubit se sexuální odlišností? Skuteční gayové ignorují tyto festivaly a stydí se za tyto netvory. Už chápu, proč i sám papež je nazval velmi nekorektně. Vzpomínáte na film- "Bože, jak hluboko jsem klesla"?
Pepa chce vyvlastnovat soukromé byty, zřejmě pro černý hmyz a Sudetáky. Kovaný komunista se nezapře a chce zabavovat, pardon, zestátnovat soukromé byty. Historie se stále opakuje. 
V Tennessee bude od 24.7. zakázán chemtrails. Donald plánuje totéž v USA. Která vláda to zakáže u nás? Údajně je to povoleno ve vstupní smlouvě do NATO, ale nesmí se to zveřejnovat. 
V Karlových Varech zvítězil dokumentární film /nikoli zábavný!/ o malířce, klimatu a gender. Kutura končí, nastupuje globalistická propaganda genderu a greendealu. 
STAN chce, aby ředitel ČT dostal zpětně za předlonský rok milion Kč  Navrhuje i další dva a půl milionu za lonský rok. Takže proto musel být zvýšen poplatek, přestože ČT sleduje jen pár jedinců a na ČT3 prachy nejsou, ale proto, aby měl ředitel, Véna Moravcůj a soudružka z Máte slovo ještě větší plat., o kterém se vám ani nezdá.
WEF navrhuje jíst plevel, trávu, kopřivy, řasy, kaktusy, dokonce tam někdo podporuje kanibalismus! WEF ignoruje nezbytnost sacharidů a bílkovin, velmi důležitý pro život. EK povolila sarančata zmrazené, sušené, v prášku jako svačina či přísada do potravin. EK povolila i larvy červa moučného, potemníka a další hmyz. Jistá héérečka na propagačním videu jí mravence. Další hérečka jedla štíry a tarantule a nabádala k tomu děti. Český ministr zemědělství povolil hmyz v potravinách. Firmy u nás jsou velmi dobře korumpovány, pardon, dotovány, aby zpracovávaly hmyz do potravin. Mletí cvrčci jsou běžnou součástí průmyslově vyráběných potravin. Vědci zjistili, že hmyz je podcenovaným rezervoárem lidských a zvířecích parazitů. Česky- v hmyzu mohou být paraziti, hmyz může narušovat  imunitní systém, vyvolávat alergie a zbavovat tělo vitaminů. 
Dánský politolog- "Když padne USA, bude líp." Konečně to někdo řekl naplno, to, co tvrdím už dvacet roků. Když padne USA, bude celosvětový trvalý mír. 
Německé vládě ubývá voličů kvůli její neoblíbenosti. Proto si letadlem dováží stovky černochů. Bude Nutela kopírovat tuto šílenost?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Filipes@volny.cz 2024-07-11 23:02
Naši operetní armádu rozpráší i soubor Alexandrovců svými čepicemi.
Citovat
#1 potkan 2024-07-10 01:29
Mají pod kontrolou ..i závětrné elekrárny, houby zle.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře