Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinci prolamují frontu už druhý týden.

Titulky v našich médiích nás přesvědčují, že Ukrajinci prolomili Surovikinovu první, druhou a dokonce i třetí linii u Verbova a pronikají stále hlouběji do ruského týlu. Jednou větou, nadšení trochu brzdí to, že za třetí linií jsou údajně další obranné linie, ale to je jistě jen drobná dočasná komplikace na vítězné cestě na Krym.

  • ukrajinci-prolamuji-frontu-uz-druhy-tyden

Naše média ve svém nadšení z ukrajinského postupu zapomněla informovat o zničeném tanku Leopard, v němž uhořeli vojáci Bundeswehru a jeden německý voják byl zajat. K incidentu došlo ve směru na Záporoží. Dva Leopardy /švédská modifikace/ byly zničeny u Kupjanska. Snímky ISW ukazují spálená obrněná vozidla v místech údajného průlomu fronty v oblasti Verbova. . No hele, jsou spálená, až na to, že to není ruská, ale ukrajinská technika, zničená palbou z mobilních ruských salvových raketometů Solncepjok. Podle Generálního štábu Ozbrojených sil RF ruské rakety zničily také ukrajinský SU-24M. Údajně stejný, ze kterého byly vypáleny rakety Storm Shadow na Sevastopol.

Naše média píší o ukrajinském postupu na jakýchsi blíže neurčených místech. Nikde není ani měkké "f" o tom, že ruští vojáci dnes obsadili obec Orechovo-Vasiljevka. Ruský analytik Rogov tvrdí, že celý průlom u Verbovat je podvod. Je to podle něj falšování skutečnosti. Kdo ví.

Jediným výsledkem všech těchto průlomů je obrovské krveprolití na ukrajinské straně a samozřejmě částečně i na straně ruské. Podle známého amerického ekonoma Jeffreyho Sachse USA z tohoto krveprolití nic nezískaly. Pouze několik amerických politiků a představitelů zbrojního průmyslu z něj nic nezískalo. Tito váleční podnikatelé se těší, jak americké tanky Abrams změní situaci na frontě. Podle německého generála Wittmanna /na základě jeho vlastních zkušeností s těmito tanky/ to však nezmění téměř nic. Ruský tank T-90M MBT Proryv si s Abramsem poradí.

Možná ano, možná ne. Ale o skutečném výsledku tankových bitev v našich médiích téměř neslyšíme. Bude se dále fantazírovat o průlomu a dračích zubech, které banderovci úspěšně překonali.

Zdroj: https://trikopce.blog.pravda.sk/2023/09/24/ukrajinci-uz-druhy-tyzden-prelamuju-front/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Přemysl Javornický 2023-09-27 20:09
Přesněji, od Chazara se pravdy nedočkáš, to je onen trizub. Pochopitelně že kyjevské hlásné trouby troubí to, co chtějí, aby slyšeli jejich západní podporovatelé. Jenže těch nejenže ubývá, ale někteří jsou již souzeni pro zločiny proti lidskosti a odsuzováni ke ztrátě života. A Ukrajinci, kteří se bez leteckého a palebného krytí vyhrnou pár set metrů do země nikoho, jsou následně z 90 % zlikvidováni přesnou palbou různých ruských zbraní za případné podpory letectva. Žádný ukrajinský, tedy spíše kyjevský postup se nekoná, masově se vzdávající vojáci VSU hovoří o frustraci, špatné výzbroji a výcviku a o tom, že za kyjevský režim bojovat nechtějí. Takže i na tom, co zbylo z Ukrajiny, již nikdo z lidí (nepočátám nelidské nacistické zrůdy) existovat nechce. Ukrajina brzy zanikne zcela a její území připadne RF.
Citovat
#2 Miroslav 2023-09-25 11:13
Jak prosté, ráno vstanu a ještě než pořádně otvřu oči, tak prolomím jednu frontu.
Citovat
#1 Miroslav 2023-09-25 11:09
od Ukrajince pravdu neuslyšíte, oni už jsou plně připravení pro vstup to té prolhaných západních struktur, mohli by nás tam vyměnit, nám se přece jen se z toho permanentního lhaní Západu ještě ten žaludek zvedá. 3 x FUJ.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře