Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vážně chcete na Hradě vojenského estébáka, komunistu a kolaboranta?

Pokud ano, pak je pro vás generál Petr Pavel ta "správná" volba. Je mám ale nutkání jen z té představy zvracet.

Petr Pavel vstoupil do armády, které byla podřízena armádě Sovětského svazu. S touto OKUPAČNÍ armádou spolupracovala. Petr Pavel kolaboroval tedy, aby zažil dobrodružství, s okupanty. Aby se mu dobrodružství nevyhýbalo, vstoupil Petr Pavel do KSČ.

  • vazne-chcete-na-hrade-vojenskeho-estebaka-komunistu-a-kolaboranta

Ale naprosto odpudivé je, že Petr Pavel vstoupil do služeb kontrarozvědky. Čili to byl estébák. Před pár týdny byla společnost zhnusena, že Tomáš Král, prezident hokejového svazu, podepsal během základní vojenské služby spolupráci vojenské kontrarozvědce. ESTÉBÁK - volal vox populi. A tentýž národ, který oprávněně kritizuje Krále, který podlehl nátlaku a "podepsal", chce za prezidenta jednu z těch zrůd, které ty mladé kluky drtili, týrali a nutili ke spolupráci? To je nepochopitelné a hnusné.

Petr Pavel po sametové revoluci bez váhání převlékl kabát a dělal kariéru. Vojenskou. Nikdy jsem to neřešil, armáda je specifická a v zásadě apolitická. Ale nyní má ambice politické, a z toho mne skutečně není dobře na těle. Petr Pavel byl a je kolaborant, vojenský estébák a člověk, který v žádném případě nepatří na Hrad jako prezident republiky.

Pevně doufám, že náš národ není tak mravně zkažený, tak otupělý, tak mediální masáži podléhající a dokáže ze svého středu vybrat několik kandidátů mravně způsobilých, bez vojenské estébácké minulosti (ať už jako člen či spolupracovník), bez minulosti zatížené členstvím v KSČ.

Napadá mne třeba pan Vít Rakušan, ale těch možností je určitě víc. Hlavně nevytáhněte, vy panáci tam nahoře, zase nějakého stahovače králíků, nebo opět vyhraje bída, protože jejím soupeřem bude ještě větší nouze. Generál Petr Pavel ale nepředstavuje pouze nouzi, ale morální dno. Toho prosím opravdu ne.

Autor: František Řehounek

Zdroj: https://rehounek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=777756

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře