Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zvyšovanie cien – opakujúca sa kríza – vojna = kapitalizmus.

Vážení priatelia, čomu sa máme tešiť v tom zločineckom kapitalistickom systéme, ktorý vytvoril opäť na národ pohromu. Nie vojnou na Ukrajine dospelo k zvyšovaniu cien benzínu a nafty. To sa len tí hlupáci, alebo tí americkí pätolízači vytvárajú vlastne doménu pre národ, že za všetko o zvyšovaní cien je vraj zodpovedný Putin. Však ruská ropa ako lacná prúdi do Slovnaftu a tento zneužíva situáciu a predáva výrobky podľa cien na západných trhoch. Takže Rusko svojou lacnou ropou nezvyšuje ceny. To balamutia národ naši politici, ktorí spolu s bruselskou bandou nenávidia Rusov, ale už takmer 100 rokov, nakoľko sa nechce podrobiť NATO a USA ako policajtovi sveta.

  • zvysovanie-cien-opakujuca-sa-kriza-vojna-kapitalizmus
 

Tento ošiaľ s nárastom cien je umelo vytvorený západom a konkrétne USA. Že vraj vyrieši všetko trh ako zvykne rozprávať Sulík. Kapitalistický trh vytvoril podmienky pre obrovský nárast cien energií, čo vyvolalo zvyšovanie cien najmä potravín, služieb a podobne. Sú v tom špekulácie najmä Američanov a Arabov, ktorí pre svoje zisky neváhajú vytvoriť genocídu chudobného národa vo svete.

To je zločinnosť bohatých západných medzinárodných korporácií. Za 40 rokov socializmu sme nezaznamenali takéto niečo. Ceny boli stanovené jednotne štátom, ktoré boli rovnaké od Sniny na vchode Slovenska, až po Aš v západných Čechách. Nemali sme ani zdražovanie, ani krízy, ani vojnu.

Československý mierumilovný národ si pokojne budoval svoju zem bez rušivých momentov. Za to USA vytvárali za ten čas každý rok vojnové ťaženia po celom svete. Tento kapitalistický systém aj nás dobehol, nakoľko sme sa stali kolóniou západu po roku 1989 a máme už aj zdražovanie, aj krízu aj vojnu, ktorú vyvolal americký kongres na čele s prezidentom Bidenom za úzkej spolupráci šéfa NATO a ich podskokom ukrajinským prezidentom Zelinským. Tak nám treba, my slovenskí hlupáci na čele s garnitúrou OĽANO a jeho vedúcim Šašom.

zdroj: https://miramar.blog.pravda.sk/2022/06/26/zvysovanie-cien-opakujuca-sa-kriza-vojna-kapitalizmus/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře