Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajina obětí biologické zbraně?

  • solisxblog
Situace na Ukrajině je poněkud vážnější, než se dalo očekávat, protože tam řádí sofistikovanější odrůda tedy kmen chřipkového viru než například u nás.

Co víme o té epidemii na Ukrajině. Zde je celkem vyčerpávající odpověď v RJ: Судмедэксперт рассказал УНИАН, от чего умирают люди. На основе вскрытий мы ришли к выводу: это совсем не пневмония, а сердечно-легочная недостаточность и кардиогенный шок... Вирус попадает прямо в легкие, происходит кровоизлияние... Антибиотики использовать нельзя...

Lze předpokládat, že se zde jedná o uměle vytvořený virus? Existuje o tom celá řada indícií. Ta zásadní je spojena s podezřelou osobou vědce z vojenské laboratoře Fort Detrick, J. Taubenbergerem, jenž zasvětil svůj podivný život studiu pandemického viru H1N1 1918, tzv. španělské chřipky, a pochopení mechanizmu, který z tohoto viru učinil tak zákeřnou a zkázonosnou nákazu. Popsal pak v jedné studii, že objevil gen, který paralyzuje imunitní odezvu v plicích nakaženého hostitele - zde nalézáme paralelu s aktuální Ukrajinskou parachřipkou (parainfluenza).

O tom že byl Taubenbergerem virus 1918 rekombinován se ví již dlouho. Ta partička vědců kolem něj dospěla k závěru, že určitý typ virového genu umí vyřadit imunitní odezvu v plicním epitelu hostitele - což z takového viru učiní velmi silný a zákeřný patogen, vyvolávající kolaps plic, přesně ve stylu onoho záhadného ukrajinského kmene. To nemůže být náhoda. Nebo snad ano?

Zde je jejich poznatek:

"Most significantly, a virus containing the 1918 pandemic NS1 gene was more efficient at blocking the expression of IFN-regulated genes than its parental influenza A/WSN/33 virus. Taken together, our results suggest that the cellular response to influenza A virus infection in human lung cells is significantly influenced by the sequence of the NS1 gene, demonstrating the importance of the NS1 protein in regulating the host cell response triggered by virus infection."

(Zdroj: Cellular transcriptional profiling in influenza A virus-infected lung epithelial cells: The role of the nonstructural NS1 protein in the evasion of the host innate defense and its potential contribution to pandemic influenza. ) a abstrakt podobné studie to jen potvrzuje.

Poté bylo s tímto rekombinovaým virem španělské chřipky velmi důsledně experimentováno, jak je zřejmé zde a konkrétně například zde nebo tady.

Více o rekombinaci a genové manipulaci s chřipkovými viry lze pochopit četbou patentů, které postupy rekombinace virů a jejich užitné vzory a jejich používání při výrobě vakcín průmyslově chrání jako duševní vlastnictví, nebo zde, patent farmaceutického gigantu a prominentního výrobce vakcíny proti „prasečí chřipce" NOVARTIS - kde mimo jiné zaznívá tato zajímavá konstatace, která přímo utvrzuje, že virus může být vyroben laboratorně použitím plasmidů: „The influenza virus may be a reassortant strain, and may have been obtained by reverse genetics techniques. Reverse genetics techniques allow influenza viruses

with desired genome segments to be prepared in vitro using plasmids."

 

N.B.

Informace Světové zdravotnické organizace, 26. dubna 2009. Nejčastější otázky k prasečí chřipce:

Co je to prasečí chřipka?

"Prasečí chřipka neboli „swine flu" je vysoce nakažlivé akutní respirační onemocnění prasat, způsobené jedním z několika prasečích virů typu A. Nemocnost bývá vysoká a úmrtnost nízká (1-4%). Virus se mezi prasaty šíří aerosolem, přímým a nepřímým kontaktem a asymptomatickými nosiči viru. Epidemie u prasat se objevují kdykoli během roku se vzestupem na podzim a v zimě v mírném pásmu. Mnoho zemí očkuje rutinně populace prasat proti prasečí chřipce.

Nejčastějším subtypem způsobujícím prasečí chřipku je H1N1, ale mezi prasaty kolují i ostatní subtypy (např. H1N2, H3N1, H3N2). Prasata mohou být rovněž infikována ptačím chřipkovým virem a lidskými sezónními chřipkovými viry stejně jako prasečími chřipkovými viry. Předpokládá se, že prasečí virus H3N2 zavlekli do prasečí populace lidé. Někdy mohou být prasata infikována více než jedním typem chřipky současně, což dovoluje genům z těchto virů se namíchat. To může vést ke vzniku chřipkového viru, který obsahuje genetický materiál z několika zdrojů a nazývá se pak jako „reassortant" virus. Ačkoli je prasečí virus normálně druhově specifický a infikuje pouze prasata, někdy může prolomit druhovou bariéru a vést k onemocnění lidí."

 

Znovu zde odkazuji na studii: "Experimental Infection of Pigs with the Human 1918 Pandemic Influenza Virus" pro případ, že by nebylo jasné jak se prolomí ta "druhová bariéra..."

 

více k prasečí chřipce na http://www.theflucase.com/

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře