Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Imigranti se snaží do Evropy prostřílet...

Evropa svou imigrační politikou vzbuzuje v imigrantech po celém světě iluzi, ba ujištění, že zde mají práva k výdobytkům, službám, penězům, zdravotnictví, ba i sexuálním otrokyním a výlučnému zacházení a postavení. Není divu, že se imigranti snaží sem dostat za každou cenu, i s nasazením života. A je-li jim v tom bráněno, tak i s nasazením zbraní, a lá metodou bří Mašínů. O tom se tento týden opětovně přesvědčili maďarští pohraničníci, když je imigranti kropili palbou ze samopalů. V imigračních nájezdech a ofenzívách bylo již těžce zraněno 168 maďarských pohraničníků.

Premiér Orbán v této souvislosti prohlásil evropskou imigrační polititiku a její Pakt o imigracici za zkrachovalý a nepřijatelný.

  • imigranti-se-snazi-do-evropy-prostrilet
  • imigranti-se-snazi-do-evropy-prostrilet

Orban: Migranti stříleli na pohraniční policii z útočných pušek

Maďarský premiér Viktor Orbán v úterý v parlamentu v Budapešti řekl, že „Bruselský migrační pakt selhal“. „Násilí na jižní hranici Maďarska narůstá. Nelegální migranti dokonce v noci střílejí na pohraničníky z automatických zbraní. Dosud bylo při takových útocích zraněno 168 důstojníků, někteří vážně. Neuvěřitelný výsledek: Maďarsko jen letos zabránilo 128 000 nelegálním přechodům hranic, řekl Orbán.

Orbán: „EU chce proměnit Maďarsko v zemi migrace“

Orbán ve svém projevu přirovnal tisíce mladých mužů, kteří každý den útočí na italský středomořský ostrov Lampedusa na člunech, k „invazní armádě“. Již dříve prohlásil migrační pakt EU za jednoduše „nepřijatelný“. Brusel zneužívá svou moc: „Chtějí migranty přesunout do Maďarska násilím. "To je nepřijatelné, chtějí násilím proměnit Maďarsko v zemi migrantů," řekl premiér na X v červnu.

Zdroj: https://exxpress.at/orban-migranten-schossen-mit-sturmgewehren-auf-grenzpolizisten/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře