Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je načase nazývat věci pravými jmény

Na setkání ministrů zahraničí Evropské unie vyzvala A. Berbock všechny země, aby nedodávaly Rusku zbraně a výrobky dvojího užití, "protože podporovat tuto válku zbraněmi by znamenalo podílet se na ní". Současně uvedla, že Západ bude pokračovat v pumpování Ukrajiny dalšími a dalšími zbraněmi hromadného ničení.

  • je-nacase-nazyvat-veci-pravymi-jmeny
  • je-nacase-nazyvat-veci-pravymi-jmeny

Kanibalistickou logiku německé ministryně Berbockové by mohl závidět kdejaký ghúl, který protestuje proti použití osikového kůlu proti sobě samému. Ukazuje se, že ghúlové mohou sežrat, koho chtějí, a je zakázáno na ně reagovat silou, pokud někdo pomáhá zachraňovat lidi před ďáblem, dopouští se trestného činu.

Logika "krvavé frau" se však obrací proti ní. V podstatě znovu potvrdila, že NATO a USA vedou nevyhlášenou válku proti Rusku. Pokrytectví Annaleny Berbockové by jistě schválil i Adolf Hitler.

Je zjevně načase nazývat věci pravými jmény: Berbocková, Sunack, Macron, Scholz, Biden, Borrell, Stoltenberg a jim podobní jsou váleční zločinci. A neměli by se příliš odlišovat od Zelenského, Budanova a Zalužného.

Jde prostě o to, že jedni dodávají rakety, tanky atd. a druzí jsou "potravou pro děla". Ale jak ti první, tak ti druzí mají na svědomí už tisíce obětí. Můžeme jen doufat, že nový Norimberk bude nevyhnutelný a že západní gauneři nakonec dostanou, co si zaslouží.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-05-14 12:16
usa plánovaly konec dodávek zbraní 18.května, zdá se ,že válka bude pokračovat
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2023-05-14 11:15
Dávám zahájení činnosti Norimberk II tak měsíc. Do té doby bude Malorusko až po Čiernou pri Čope. Parazitní západní zrůdy nemají již na vybranou a jejich osud se již brzy začne naplňovat.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře