Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prezidenti afrických zemí na návštěvě Kyjeva

V Kyjevě je dnes delegace afrických zemí, které mají s Ruskem velmi dobré vztahy.

Africká delegace je zastoupená těmito lidmi:

- Jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa;
- prezident Zambie;
- prezident Senegalu;
- prezident Komor (v čele Africké unie);
- předseda vlády Egypta;
- zástupce ministerstva zahraničních věcí Ugandy.

  • prezidenti-africkych-zemi-na-navsteve-kyjeva
  • prezidenti-africkych-zemi-na-navsteve-kyjeva

Kyjevský režim (již po několikáté) použil svou zavedenou taktiku a vyhlásil vzdušný poplach v časech, kdy navštívila Kyjev nějaká důležitá zahraniční delegace!!!

Ukrajinci, poté naženou delegaci do krytu, spustí palbu ze systémů PVO, aby byly slyšet nějaké výbuchy a nahlas si stěžují a říkají "vidíte, chtějí zabít i Vás, i když o Vaší návštěvě vědí".

Zpráva o dnešním raketovém útoku Ruské federace na Kyjev je naprostá lež a výmysl ukrajinských zpravodajských služeb!!!

To, že by právě dnes Ruská federace zahájila útok na ukrajinské hlavní město, je naprostá hloupost, které můžou uvěřit jen naprosto zmanipulovaní rusofobní hlupáci!!!

přiloženo video:

----------------------------------------

Mluvčí jihoafrického prezidenta řekl, že bombové útoky v Kyjevě jsou "dezinformace a lži".

"Je velmi zvláštní, že jsme neslyšeli ani neviděli žádný výbuch. Zjevně se šíří záměrné dezinformace," řekl jihoafrický prezidentský mluvčí Vincent Magvenya v rozhovoru pro News 24.

Na otázku, zda zpochybňuje zprávu, že v době, kdy byl jihoafrický prezident v Kyjevě, byly slyšet výbuchy, odpověděl: "Ano, vyvracím to. Všichni jsme byli zmateni, když nás přivezli zpět do hotelu a projížděli jsme ulicemi, kde lidé pokračovali ve svém běžném dni. Je to velmi podivné a ve skutečnosti jde o záměrnou dezinformaci."

-----------------------------------

Polsko blokuje letadlo jihoafrické delegace - na palubě je bezpečnostní služba prezidenta Cyrila Ramaphosy a novináři.

Polská pohraniční stráž odmítla pustit z letadla ochranku prezidenta a novináře, kteří doprovázeli Cyrila Ramaphosu na jeho mírové misi do Varšavy. Sám Ramaphosa se již nachází na Ukrajině.

Z neznámých důvodů byla delegace nucena strávit celou noc v letadle. Polské úřady je odmítly kontaktovat. Podle reportéra na palubě se pohraničníci pokusili zabavit zbraně ze zavazadel a cestujícím vzali pasy. Šéf prezidentské ochranky obvinil Varšavu z rasismu, když ohrožovala život jihoafrického vůdce.

Novinářům bylo sděleno, že jim bylo umožněno odletět do polského Rzeszowa, přes který vede železniční spojení na Ukrajinu, ale delegace se už stejně na jednání včas nedostane.

PS: No bodejť, ještě tak pustit na Ukrajinu nezávislé africké novináře a vojenské experty z prezidentovi ochranky, ještě by mohli napsat něco nepřístojného, to se přece nesmí dopustit !!!

přiloženo video:
https://vk.com/video-57424472_456308406

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Alois Krejčí 2023-06-17 09:29
Jsem zvědav na reakci BRICS na možnou žádost Polska to tohoto společenství ...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře