Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Stručná bilance Fialového předsednictví EU

Z Evropského parlamentu: Italští Europoslanci v čele s Matteo Adinolfi označili EU pod vedením Fialy za nejhorší od vzniku.

Německý poslanec Gunnar Beck a jeho strana o českém předsednictví řekli, že je naprosto chaotické, a může vést díky neschopnosti českého premiéra až k rozpadu EU (To by zase tolik nevadilo). 

Slovenský premiér Heger Fialovi rovnou vzkázal, že jeho (Fialu) Slovensko poslouchat nebude, není prý důstojný partner.

  • strucna-bilance-fialoveho-predsednictvi-eu
  • strucna-bilance-fialoveho-predsednictvi-eu

Řecko v čele s EU poslankyní Evou Kaili pohrozilo Fialovi blokací jakýchkoliv jím sjednaným opatřením z důvodů naprosté ignorace při řešení řecko-tureckých sporů. Francie nebude v případě nouze nikomu dodávat žádnou energii, Španělsko a Portugalsko se naprosto distancují od úsporných opatření nařízených z EU pod Fialovým vedením.

O Maďarsku a jejich názorech na Fialu ani nemusím psát. Pobaltské státy jsou zděšeny nicneděláním české vlády v oblasti energetiky (jejich EU poslanci o Fialovi řekli, že je možná dobrý politolog, ale naprosto neschopný politik). Jedno se Fialovi musí uznat. Je schopen zlikvidovat naprosto vše. ČR počínaje a Evropou konče.

Takže svým způsobem, pokud on bude ten, kdo zlikviduje EU a kvůli němu se rozpadne (což je dost pravděpodobné) ještě mu na pozdrav zamáváme. Takže Fialo - Já vím, dle tebe je vše v pořádku, nic se neděje, že? České firmy krachují po stovkách, lidem kterým už přišlo vyúčtování jsou zralí na sebevraždu, ale nic se neděje, vše OK, že?

Však titul, ten kdo zlikviduje vše na co sáhne ti právem patří. Jsem velice rád, že ti nadávají snad všichni, kromě tvých ovcí.

Zdroj: VK.com

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Občan 2022-10-06 19:50
Ruku na srdce: kdo počítal s tím, že to tak nebude? Ale modrého ptáka přece snad volí právě šéfové firem, tak proč ten nářek, že krachují? Vlastně se k tomu propracovali demokratickou volbou, nebo ne?
Citovat
#2 Kubrt 2022-10-04 13:04
Tak to je slušnej výkon. ČR podělal už úplně a Eurouhniji se mu podařilo aspoň nakřápnout. Nezbývá nic jiného, než aby Péťa svoji demoliční činnost dotáhl až do konce. Škoda, že nemůže kandidovat na prezidenta USA. I když proč by nemohl, když tam měli za prezidenta rodilého Keňana.
Citovat
#1 nowak 2022-10-04 10:45
Je jen škoda, že nezačal Fiala vést EU již před rokem, EU by už nebyla, nebyla by válka na ukrajině a v česku by se nezvyšovaly ceny a ruský plyn by běžel alespoň do Čech normálně. Ale asi má vše svůj čas.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře