České nezávislé zpravodajství - Czech Free Press https://www.czechfreepress.info/ Wed, 01 Feb 2023 03:27:29 +0100 cs-cz BKP: Zabrání čeští biskupové, kněží a lid prokletí, které se stahuje nad Prahou za církevní legalizaci LGBTQ? https://www.czechfreepress.info/vase-free-zona/bkp-zabrani-cesti-biskupove-knezi-a-lid-prokleti-ktere-se-stahuje-nad-prahou-za-cirkevni-legalizaci-lgbtq.html https://www.czechfreepress.info/vase-free-zona/bkp-zabrani-cesti-biskupove-knezi-a-lid-prokleti-ktere-se-stahuje-nad-prahou-za-cirkevni-legalizaci-lgbtq.html
bkp-zabrani-cesti-biskupove-knezi-a-lid-prokleti-ktere-se-stahuje-nad-prahou-za-cirkevni-legalizaci-lgbtq

Vážení biskupové a kněží Čeсh a Moravy, katolíci i lidé dobré vůle, ve dnech 5.‒12. 2. 2023 se má v Praze uskutečnit tzv. setkání kontinentální fáze Synody o synodalitě všech evropských biskupských konferencí.

V jejich programu je církevní legalizace amorálnosti LGBTQ. Je to vzpoura proti Bohu a proti Božím i morálním zákonům. Hlavní propagátor tzv. Synody o synodalitě, pseudopapež František Bergoglio, podstoupil obřad, při kterém ho kanadský čaroděj veřejně zasvětil démonům a satanu. On i jeho program vzpoury proti Bohu stahuje prokletí nejen na celou církev, ale i na celé lidstvo.

]]>
bkp Hlavní Vaše free zóna Z domova Wed, 01 Feb 2023 03:13:36 +0100
Soňa Peková | Žijeme v hologramu https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/sona-pekova-zijeme-v-hologramu.html https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/sona-pekova-zijeme-v-hologramu.html
sona-pekova-zijeme-v-hologramu

Jak je utvořen náš svět?
Co je to hologram a kdo za ním stojí?
Co má společného Hawking a kniha AllatRa?
Jak by měla fungovat společnost?

]]>
tvořivá společnost Hlavní Uvádíme videa Audiovizuály CFP! Tue, 31 Jan 2023 22:56:06 +0100
Zradí-li voják, měl by být okamžitě degradován pro vlastizradu. https://www.czechfreepress.info/dalsi-blogy/zradi-li-vojak-mel-by-byt-okamzite-degradovan-pro-vlastizradu.html https://www.czechfreepress.info/dalsi-blogy/zradi-li-vojak-mel-by-byt-okamzite-degradovan-pro-vlastizradu.html
zradi-li-vojak-mel-by-byt-okamzite-degradovan-pro-vlastizradu

Pávek mnohokrát dokázal, že si přeje válku stejně jako vláda. Jestliže někdo tvrdí, že jsme ve válce, proč ho právníci nežalují za poplašnou zprávu?

Jde o to, že v diskusích Babiš opakovaně říkal, že by napřed jednal, což je samozřejmě nejrozumnější varianta. Vtip je v tom, že Pávek mluvil až /!!/ o pátém článku.

Jednání o míru obsahuje totiž první a druhý článek, třetí a čtvrtý také není o přímém útočení. Vzornější důkaz  o válčení nemohl jenerál dát. 

]]>
Miroslav petr Hlavní DALŠÍ BLOGY Blogy Tue, 31 Jan 2023 21:48:24 +0100
TAKŽE PROČ SE TEN ZÁZRAK NEKONAL https://www.czechfreepress.info/politika/takze-proc-se-ten-zazrak-nekonal.html https://www.czechfreepress.info/politika/takze-proc-se-ten-zazrak-nekonal.html
takze-proc-se-ten-zazrak-nekonal

Proglas

První mou reakcí na výsledek voleb byl kratičký text „Zázrak se nekonal“. Pokusím se v tomto podstatně delším o několik tezí, proč se nakonal, ba až nemohl konat. Zdůrazňuji, že nejde o ucelenou analýzu, ale pouze o několik postřehů, dokonce je možné, že ani ne nejdůležitějších.

]]>
Stanislav a. hošek Hlavní Politika Z domova Tue, 31 Jan 2023 21:29:35 +0100
Jan Schneider: Vláda je slabá v kramflecích a bojí se konfrontace. Přebírají normalizační postupy. Zatlučou vás množstvím Goebbelsovské propagandy. Stále opakují lži a fejky https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/jan-schneider-vlada-je-slaba-v-kramflecich-a-boji-se-konfrontace-prebiraji-normalizacni-postupy-zatlucou-vas-mnozstvim-goebelsovske-propagandy-stale-opakuji-lzi-afejky.html https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/jan-schneider-vlada-je-slaba-v-kramflecich-a-boji-se-konfrontace-prebiraji-normalizacni-postupy-zatlucou-vas-mnozstvim-goebelsovske-propagandy-stale-opakuji-lzi-afejky.html
jan-schneider-vlada-je-slaba-v-kramflecich-a-boji-se-konfrontace-prebiraji-normalizacni-postupy-zatlucou-vas-mnozstvim-goebelsovske-propagandy-stale-opakuji-lzi-afejky

Když se dostanete do situace, kdy celý svět bude hysterčit, tak co uděláte? Uděláte si tým expertů, budete se řídit tím, co vám řeknou, čímž získáváte určitou oporu a alibi. V podstatě můžete udělat cokoliv. Vždy se můžete opřít o názor takzvaného odborníka.

Co se týká dezinformací jako takových, tak klasickým případem jsou takzvané globální fake news bych to nazval, kterým celý svět oblbnuli Američané v roce 2003, když napadli Irák. Nějaký voják se nyní dopustil toho srovnání agrese do Iráku a agrese na Ukrajinu, což je velmi zajímavé téma, které tady bude asi přísně zakázané, protože vykazuje spoustu zajímavých ukazatelů, například jestli s Vámi ten napadnutý stát sousedil nebo nesousedil.

Nicméně o situaci v roce 2003 něco vím, protože jsem se na určitých šetřeních v té době podílel, takže zbraně hromadného ničení, tak bylo až třetí kolo té globální dezinformace. První kolo bylo jakási účast údajného Iráčana, který byl údajně tady v Praze na tom atentátů v New Yorku. Druhá část byla údajná akvizice jaderného materiálu, kterou měl provádět Irák, ale prostě to byl druhý fake news.

Třetí fake news byly zbraně hromadného ničení, které se tam potom nenašly, takže celý svět o tom byl přesvědčený, tak tam vlítli, ale pak se zjistilo, že nic z toho nebyla pravda," říká v otevřeném rozhovoru Jan Schneider dřívější pracovník Bezpečnostní informační služby po roce 1989, který podepsal Chartu 77, účastnil se bytových seminářů, ale také hrál v kapele The Plastic People of the Universe.

Jaká je základní filozofie zpravodajských služeb? Proč si vlády sami sebe oblbují? Jaký vliv má vojensko-průmyslový komplex? Jak pohlíží na vznik globálních dezinformací "fake news"? Jak pohlíží na dnešní mediální propagandu a dezinformace?

]]>
iR Hlavní Uvádíme videa Audiovizuály CFP! Tue, 31 Jan 2023 19:25:43 +0100
Orbán doporučuje rozhovory, ne válku! https://www.czechfreepress.info/evropa/orban-doporucuje-rozhovory-ne-valku.html https://www.czechfreepress.info/evropa/orban-doporucuje-rozhovory-ne-valku.html
orban-doporucuje-rozhovory-ne-valku

Premiér Viktor Orbán včera v rozhovoru pro maďarský státní rozhlas řekl, že rozhodnutí Německa poslat na Ukrajinu tanky Leopard je také symbolem rostoucí role západních zemí ve válce! Západ by měl místo zbrojení usilovat o příměří a mírové rozhovory!

Již dříve řekl, že nevěří ve vítězství Ukrajiny a že Ukrajina se již postupně mění v nekontrolovatelnou ruinu. Jeho komentáře v rozhlasovém rozhovoru však přinesla agentura AP. Orbán označil Ukrajinu s Afghánistánem za zemi bez vlastníka! V reakci na to si Kyjev předvolal maďarského velvyslance na Ukrajině.

]]>
jan krátký Hlavní Evropa ze světa Tue, 31 Jan 2023 18:47:55 +0100
"Dezoláti" volili Andreje Babiše. Proto mu šel P. Fiala okamžitě po krku a věštil konec jeho éry. https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/dezolati-volili-andreje-babise-proto-mu-sel-p-fiala-okamzite-po-krku-a-vestil-konec-jeho-ery.html https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/dezolati-volili-andreje-babise-proto-mu-sel-p-fiala-okamzite-po-krku-a-vestil-konec-jeho-ery.html
dezolati-volili-andreje-babise-proto-mu-sel-p-fiala-okamzite-po-krku-a-vestil-konec-jeho-ery

Reakce na výsledek volby prezidenta jasně ukázala, kdo je kdo. Petr Pavel zvítězil, Andrej Babiš prohrál. Oba pak smířlivě uklidňovali vzedmuté emoce. Zato premiér Fiala se radoval, nálepkoval, předpovídal budoucnost a přiléval olej do ohně. Podle analýzy ABJ ho vyděsily statisíce mimoparlamentních voličů, kteří dali hlas Andreji Babišovi. A tak mu hned premiér Fiala začal věštit politickou smrt.

]]>
aby bylo jasno Hlavní Uvádíme videa Audiovizuály CFP! Tue, 31 Jan 2023 18:03:04 +0100
Volby dopadly super, enem detajly se musi poopravit https://www.czechfreepress.info/dalsi-blogy/volby-dopadly-super-enem-detajly-se-musi-poopravit.html https://www.czechfreepress.info/dalsi-blogy/volby-dopadly-super-enem-detajly-se-musi-poopravit.html
volby-dopadly-super-enem-detajly-se-musi-poopravit

Štrnact dnu se lidi hadali, jestli vyhraje komunysta nebo komunista a dopadlo to tak, jak se čekalo. Komunysta vyhral. Tuž mame par dni po volbach, vyhodnoťme střizlivě, co je třeba vylepšit.

Střizlivi ste už snad všeci, přiznivci jedneho snad už splachli kocovinu a přiznivci teho, co byl vybrany jako vitěz se z oslav a kocoviny probrali tež. Enem nevim, co s tu Holubicu. Borak, myslela si, že zas kandyduje Havel a fčil musi byt v hrozne deprezi.

]]>
Ladislav větvička Hlavní DALŠÍ BLOGY Blogy Tue, 31 Jan 2023 17:52:02 +0100
Petr Drulák: Čaputová u Pavla? Opitosť mocou a pýcha ktorá predchádza pádu. https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/petr-drulak-caputova-u-pavla-opitost-mocou-a-pycha-ktora-predchadza-padu.html https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/petr-drulak-caputova-u-pavla-opitost-mocou-a-pycha-ktora-predchadza-padu.html
petr-drulak-caputova-u-pavla-opitost-mocou-a-pycha-ktora-predchadza-padu

S profesorom Petrom Drulákom sme sa porozprávali o víkendových prezidentských voľbách v Čechách, náladách českého voliča, o minulosti a ambíciách nového českého prezidenta generála Petra Pavla, aj o prešľapoch slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá generálovi Pavlovi prišla osobne pogratulovať ešte pred oficiálnym vyhlásením volebných výsledkov.

]]>
rozhovory s mimi Hlavní Uvádíme videa Audiovizuály CFP! Tue, 31 Jan 2023 17:39:05 +0100
Nela Lisková: Rozjeli Piráti likvidaci svých oponentů na politickou objednávku? Kolik dalších umlčí? https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/nela-liskova-rozjeli-pirati-likvidaci-svych-oponentu-na-politickou-objednavku-kolik-dalsich-umlci.html https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/nela-liskova-rozjeli-pirati-likvidaci-svych-oponentu-na-politickou-objednavku-kolik-dalsich-umlci.html
nela-liskova-rozjeli-pirati-likvidaci-svych-oponentu-na-politickou-objednavku-kolik-dalsich-umlci
]]>
sv Hlavní Uvádíme videa Audiovizuály CFP! Tue, 31 Jan 2023 11:54:40 +0100