Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Toto si Karel Gott naozaj nezaslúžil! DenníkN prehĺbil svoje morálne dno

Nebohý Karel Gott († 80). Toto si naozaj nezaslúžil! Len pár hodín po tom, čo celosvetovo uznávaný spevák zomrel, zverejnil slovenský Denník N článok s nechutným a šokujúcim titulkom. V ňom označil českého slávika a ikonu českej populárnej hudby za idiota a zombie. Túto informáciu priniesol český denník Blesk, ktorý tento škandál odhalil.

  • toto-si-karel-gott-naozaj-nezasluzil-dennikn-preh-bil-svoje-moralne-dno

 

Bezprostredne po úmrtí Karla Gotta sa na webe Denník N objavil článok Olivera Reháka o jeho smrti s viac ako Zarážajúcim titulkom. “ Zlatý hlas z Prahy, božský Kája, národný umelec, ale aj zombie či idiot hudby. Kto bol vlastne Karel Gott ?,“ hlásal titulok

Zdesení fanúšikovia, ktorí práve oplakávajú smrť svojho idolu, boli právom pohoršení. Po zásahu editora bol neskôr titulok zmenený na „Zlatý hlas z Prahy, božský Kája, národný umelec. Kto bol vlastne Karel Gott?“ Lenže škoda už bola napáchaná.

Do partie sa podľa dostupných zdrojov z Facebookových komunít pridala aj partička stránky „ZOMRI.SK“, ktorá neváhala a údajne zverejnila dychvyrážajúce cynické „meme“ s Karlom Gottom, ktoré následne takisto po búrlivom útoku fanúšikov Karla Gotta stiahli.

 

Patrí sa len dodať, že tieto prešľapy hovoria jasne o morálnej úrovni našej „štandardizovanej“ žurnalistiky. Hovoria o ľuďoch, ktorí nemajú hanbu poučovať iných o morálke a označovať iné spravodajské weby za konšpiračné a vyhlasovať, že tie ich sú tie najsprávnejšie. Chyby robíme všetci, ale zúfalstvo týchto pseudonovinárov už naozaj prekročilo všetky hranice.

zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/2019/10/02/toto-si-karel-gott-naozaj-nezasluzil-dennikn-prehlbil-svoje-moralne-dno/

 

.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jánošík 2019-10-04 21:01
Žumpy sa odtajňujú, podľa smradu poznáte ich, čas zúčtovania sa blíži.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře