Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Brazílske povstanie je prvé. Po prebudení ľudstva budeme v roku 2023 svedkami mnohých ďalších

(Mike Adams, Natural News) V Brazílii sa aktuálne koná masové povstanie, ktoré čoraz viac vyzerá ako kópia „povstania J6“ na americký Kapitol dňa 6. januára 2021, momentálne vyšetrované FBI.

Ide však len o jedno z mnohých ľudových povstaní, ktoré tento rok uvidíme, keď sa obyvatelia sveta prebudia ohľadne pravdy o tyranii a genocide.

Keď ľudia dostanú červenú pilulku (odkaz na film Matrix, keď sa po červenej pilulke Neo prebudil do reality), uvedomia si tieto ohromujúce, no pravdivé fakty:

1. Voľby sú všade na svete zmanipulované, aby sa k moci dostávali neomarxisti a boli porazení legitímni lídri reprezentujúci vôľu ľudí.

  • brazilske-povstanie-je-prve-po-prebudeni-udstva-budeme-v-roku-2023-svedkami-mnohych-dalsich

2. Kovid bol falošnou pandémiou rozpútanou s cieľom prinútiť ľudí, aby prijali „vakcíny“, ktoré sú v skutočnosti biologické zbrane na vyvolanie neplodnosti a depopulácie a reálne už zabili milióny ľudí.

3. Agenda zmeny klímy nikdy nemala korene vo vede alebo realite, ale bola to agenda sociálnej kontroly nad ľuďmi navrhnutá tak, aby ospravedlnila zničenie energetickej infraštruktúry ľudstva a uvrhla svet do masového hladovania a ekonomického kolapsu.

4. Hodnota nekrytých mien ako euro či dolár rýchlo klesá, čo spôsobuje závratnú infláciu cien potravín, palív, nájomného, spotrebného tovaru a ďalších výrobkov a služieb.

5. Globalisti pretláčajú protiľudskú agendu (v skutočnosti transhumánnu agendu, ktorej cieľom je úplné zničenie ľudstva v jeho súčasnej podobe. Dokonca aj konzervatívna stránka Breitbart.com je teraz taká liberálna, že pokrýva transhumanizmus/luciferiánsku agendu pravej ruky Klausa Schwaba z WEF, Yuvala Harariho.

6. Klimatické lockdowny a ďalšia pandémia sú už na ceste. To všetko zámerne rozpútali autoritárske vlády riadené WEF (Svetovým ekonomickým fórom), aby najprv zotročili a potom vyhladili masy ľudských bytostí.

(Musíte vidieť: Nový dokument Steva Quayla Lies of Men and Gods (Lži ľudí a bohov) na stránke GenSix.com pokrýva útok transhumanizmu na ľudstvo a vzostup luciferiánskych podporovateľov genocídy.)

Keď bude v Brazílii pri moci zločinecký neomarxistický prezident Lula, táto krajina sa zrúti na úroveň Venezuely. Už teraz používajú americké skúsenosti z „januárového povstania“ na prenasledovanie stoviek probrazílskych vlastencov, ktorí protestujú proti zmanipulovaným voľbám.

Bojujú o svoje životy, pretože vedia, že ak Lula bude môcť zostať pri moci, Brazília sa stane genocídnym, diktátorským režimom, ktorý povedie vojnu proti vlastným ľuďom podobne ako Bidenov režim v USA (alebo Trudeauov režim v Kanade).

Pripravte sa na riadenú demoláciu nekrytých mien, po ktorej bude nasledovať zavedenie digitálnych mien centrálnych bánk (CBDC)

S najväčšou pravdepodobnosťou v rokoch 2023 alebo 2024 uvidíme konečný umelo vykonštruovaný kolaps západných nekrytých mien (dolár, euro, jen), organizovaný tak, aby nahnal zotročené masy do systémov CBDC mien, ktoré fungujú ako systémy finančného dohľadu a kontroly riadené globalistami.

Táto udalosť bude, samozrejme, verejnosti predstavená ako nejaký druh krízy. S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o kybernetický útok na bankový systém, ktorý potom bude od každého vyžadovať, aby sa vzdal svojej meny a súkromných bankových účtov a získal tak „ochranu“ a „bezpečnosť“, ktorú ponúknu centrálne banky prostredníctvom CBDC mien.

Predpokladáme, že zavedenie CBDC mien nepôjde hladko. Stretneme sa s intenzívnym a trvalým odporom z jednoduchého dôvodu, že čoraz väčší počet ľudí už vie, čo títo zlí globalisti chystajú.

Každý, kto akceptuje CBDC menu, napríklad digitálne euro alebo digitálny dolár, stratí kontrolu nad svojimi financiami, pretože vláda môže kedykoľvek jednoducho vypnúť vašu digitálnu peňaženku.

To je presne to, čo teraz Brazília robí s bankovými účtami demonštrantov. Dnes však stále existuje hotovosť, ktorá pri digitálnej mene existovať už nebude.

Zdroj: https://www.badatel.net/brazilske-povstanie-je-prve-po-prebudeni-ludstva-budeme-v-roku-2023-svedkami-mnohych-dalsich/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře