Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zatiaľ čo Európa rieši kauzu Navalnyj, Mexiko sa spojilo s Ruskom

Interaktivitu vyššiu, ako dva milión interakcií a pol milióna lajkov.

 

Toľko za prvých pár hodín dostal sieťový status mexického prezidenta AMLA, v ktorom štátnik píše, citujem: „S poľutovaním vám oznamujem, že som infikovaný COVIDOM-19. Príznaky sú mierne, ale už som liečený. Ako vždy som optimista. (…) O novinkách vo veciach verejných sa dozviete z Národného paláca. Napríklad zajtra budem telefonovať s prezidentom Vladimirom Putinom, pretože existuje reálna možnosť, že nám pošlú vakcínu Sputnik V. Samozrejme bez ohľadu na naše priateľské vzťahy.

  • zatia-co-europa-riesi-kauzu-navalnyj-mexiko-sa-spojilo-s-ruskom
  • zatia-co-europa-riesi-kauzu-navalnyj-mexiko-sa-spojilo-s-ruskom
 

Nič nové priatelia. O aktívnej spolupráci AMLA (skratka pre Andrés Manuel Lopéz Obrador) a Putina v oblasti Covid politiky sa píše v Mexiku už dávno. A novinkou v Lat. Amerike nie je ani to, že Rusi distribuujú vakcínu proti Covidu už dlhší čas. Venezuela a Brazília Rusom dokonca pomáhali s klinickými testami. Argentína už v decembri 2020 kúpila od Ruska cca 20 miliónov dávok vakcíny Sputnik V. Cena vakcíny je približne 9.- eur za dva kusy. Ruské očkovanie sa tak stalo najlacnejším a najdostupnejším na svete.

Keď novinári slepnú a hlúchnu

K tejto téme len krátko, lebo nie je moc o čom: Namiesto syntetickej kauzy Navalnyeho by európsky novinári mali viac riešiť fakt, že Rusi rozdávajú po svete príšerné lacné vakcíny, ako cukríky. Namiesto toho Európa stále ľudí iba zatvára v karanténach a testuje. Aj vy Slováci sa stále iba testujete, lebo nemáte doma reálne vakcíny pre širokú verejnosť. Stojí vás to obrovské peniaze navyše.

Nová doba. Novinári sa stavajú za vládnu moc a likvidujú opozíciu

Propaganda namiesto zdravia – to je to, čo dostávate od politikov pri moci a novinárov Slováci. Ale celá liberálna spoločnosť sa tvári ako je v poriadku, keď novinárka Markízy nevidí prepojenia na zločincov v súdnictve – lebo to povedal Fico. Nuž, potom sa nečudujte ani tomu, že namiesto všeobecného európskeho nedostatku vakcín horšieho ako v Lat. Amerike, sa slovenskí novinári venujú akejsi kauze ruského zločinca Navalnyeho.

zdroj: https://tonybelohorec.blog.pravda.sk/2021/01/25/zatial-co-europa-riesi-kauzu-navalnyj-mexiko-sa-spojilo-s-ruskom/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře