Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jevgenij Prigožin a Dmitrij Utkin - zakladatelé PMC Wagner jsou nejspíše mrtví !!!

V Tverské oblasti se zřítilo soukromé letadlo Embraer Legacy cestující z Moskvy do Petrohradu - ruské ministerstvo pro mimořádné situace.

  • jevgenij-prigozin-a-dmitrij-utkin-zakladatele-pmc-wagner-jsou-nejspise-mrtvi

Na palubě bylo 10 osob, včetně 3 členů posádky. Podle předběžných informací všechny osoby na palubě zahynuly.

Nyní na místě pádu silně hoří.

Před pádem letadla v Tverské oblasti očití svědci slyšeli dva silné výbuchy. Poté, co se plavidlu utrhlo křídlo a stabilizátor, spadlo poblíž opuštěné farmy v obci Kuženkino.

Jedna z verzí pádu letadla, mezi jehož cestujícími byl i Jevgenij Prigožin a Dmitrij Utkin, je teroristický útok. Nyní informaci prověřují speciální služby,

Čeká se na oficiální vyjádření ...

PS: Podle některých (neověřených) zdrojů jsou vidět na obloze další inverzní stopy nasvědčující tomu, že letadlo bylo sestřeleno systémem protivzdušné obrany - zřejmě na rozkaz ministerstva obrany - tedy Šojgua !!!

přiloženo video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jara 2023-08-23 22:17
Mafiánské praktiky v banánové republice. V normální zemi by ho za vzpouru soudili. Stejně byl už v Rusku odepsaný, nebylo tohle potřeba, ale tupá egoistická mstivost Kmotra zvítězila. Nejspíš to budou svádět na Ukropy.
Na palubě ale mělo sedět celé vyšší vedení Wagnera.....

Jinak se musím pousmát při vzpomínce, kdy jsem už před léty upozorňovala naivní rusofily, ať si všímají ruské vlády a jejich kroků více. Připomínala jsem, že Šojgu a Lavrov byli přijati k Maltézským rytířům a slouží do roztrhání těla. O hromadění závratných majetků ani nemluvě. Že Putin vůbec není ten, jehož falešný obraz mate lidi....Jak se do mě vždycky pustili....a najednou, jakoby to nikdy nebylo...:))))
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře