Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko vyzývá Radu bezpečnosti OSN aby vyšetřila zničení plynovodu Nord Stream2!

17. února 2023

V rámci dnešního pořadu "Hodina vlády" se Státní dumou, dolní komorou ruského Federálního shromáždění, oznámil ministr zahraničí Sergej Lavrov, že jeho vláda se obrátila na OSN a plánuje svolat 22. února mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN, aby začala vyšetřovat také výbuch plynovodu Nord Stream2 z 26. září 2022, informovala dnes odpoledne agentura TASS.

  • rusko-vyzyva-radu-bezpecnosti-osn-aby-vysetrila-zniceni-plynovodu-nord-stream2

Lavrov odkázal na dřívější vyšetřování, které po sabotáži zahájila ruská generální prokuratura, a poté na článek veterána investigativní žurnalistiky Seymoura Hershe z 8. února 2023, který poskytl všechny podrobnosti, o roli Bidenovy administrativy, americké armády i zpravodajských služeb v koordinaci. s Norskem při umisťování výbušnin pod potrubí pod záminkou vojenského cvičení BALTOPS a jejich pozdějším odpálení.

V souvislosti s tzv. speciální operací RF, která měla původně trvat maximálně několik týdnů, ale už se táhne více než rok, je třeba ji uvést do souladu s celosvětovou politickou, hospodářskou a zejména finanční situací! Protože všechno souvisí se vším, ale Londýn bezostyšně pokračuje ve své sobecké touze ovládnout celý svět!

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/02/17/rusko-vyzyva-bezpecnostnu-radu-osn/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře