Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Silný noční útok ruského letectva:

Vše začalo večer, kdy ruské letectvo doslova bombardovalo jih Ukrajiny, kde se u Oděsy nachází jedno z nejdůležitějších logistických center, které přijímá náklad NATO z Rumunska.

Bylo zaznamenáno více než tucet náletů na údajná místa skladování a překládky munice a nahromaděného vybavení předávaného ukrajinské armádě.

  • silny-nocni-utok-ruskeho-letectva
  • silny-nocni-utok-ruskeho-letectva

Následoval úder v Nikolajevské oblasti a podél linie dotyku, kde frontové letectvo udeřilo na blízké týlové oblasti nepřítele (od Charkova po Cherson), přičemž zasáhlo vytipovaná místa, kde byly shromážděny jeho rezervy. V důsledku toho byly zaznamenány i četné přílety.

Konečně ráno (kolem 4.00 moskevského času), se objevily Kalibry letící do Poltavy a do Ternopolu. V Chmelnické oblasti, centru Ukrajiny, opět probíhal poplach a také na Kyjevu se pracovalo (čekáme, jestli se objeví nějaká další videa, přestože ukrajinská SBU po lidech sdílejících ruské útoky tvrdě zakročuje)

Celkem bylo nasazeno 10 letadel Tu-95MS, čtyři Tu-22M3 a lodě Černomořské flotily.

Na videu je vidět přílet ruských raket do Oděsy ...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Přemysl Javornický 2023-05-18 11:48
Prigožin požádal o podporu a ta se nejen jemu dostala, a to v nebývalém rozsahu. Takto končí i pohádky o ukronacistické ofenzívě.
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2023-05-18 11:45
Hmm, tak SBU brání inforamcím, že další boj proti VS RF je smrtelně nebezpečný? Tak chrání SBU své občany?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře