Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinci dnes opět (již potřetí během tří dnů) pomocí britských raket dlouhého doletu ostřelovali město Lugansk.

Zelenskij mezitím navštívil po Itálii a Německu také Francii a kdysi velkou Británii, a dostalo se mu závazných slibů další vojenské pomoci, která zahrnuje drony, systémy PVO, stovky raket, lehké tanky, munici a obrněná vozidla.

  • ukrajinci-dnes-opet-jiz-potreti-behem-tri-dnu-pomoci-britskych-raket-dlouheho-doletu-ostrelovali-mesto-lugansk

Tyto přísliby vysvětlují Zelenského slova v Německu: Ještě pár návštěv a můžeme zahájit naší protiofenzívu. Rusko teď bude čelit bezprecedentnímu množství munice a bojové techniky z 50 zemí NATO podporujících Ukrajinu.

Opravdu, bylo od Rusů rozumné dát Zelenskému a spol. čas takto vyzbrojit ukrajinskou armádu? Byla to chyba, nebo záměr? Nerozhodnost, či dokonce zrada, nebo je cílem zničit spolu s ukrajinskou armádou, také co nejvíce z výzbroje NATO (v posledních dnech jsme viděli hned několik obrovských explozí ničících ukrajinské muniční sklady)? Odpověď nám přinese až čas a výsledek této SVO - války !!!

Ukrajinci ostřelovaný Lugansk - video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-05-16 10:47
neprorokuje se , že londýn skončí pod vodou? kuriozita je, že ve skutečností pomáhají ukarajincům HROMADNĚ umírat ve mlýnku na maso. všichni politici mají krev na rukou.
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2023-05-15 20:52
Zločiny proti lidskosti jsou trestány. Naši vládu pomáhající kyjevským zločinům to čeká již brzy.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře