Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Čemu čelí současné Rusko?

I když si to jen málokdo uvědomuje, budoucnost našeho světa v tuto chvíli závisí jen a jen na tom, jestli to Rusové zvládnou nebo ne! Jestli zvládnou ten podstrčený konflikt na Ukrajině nebo se jeho následkem jako země rozpadnou! Tam se dnes odehrává základní pilíř přeměny našeho současného světa!  Pjakin nepřehání, protože od toho závisí a na to navazuje chování dalších a dalších, bývalých, koloniálních zemí amerického Deep State. Všichni to teď pozorně sledují!

  • cemu-celi-soucasne-rusko
  • cemu-celi-soucasne-rusko
Proti Rusům byl nasazen veškerý zbrojní a průmyslový, zdrojový potenciál 51 zemí toho nejvyspělejšího západu, byly nasazeny veškeré ekonomické a finanční blokace! Původní předpoklad byl, že žádná země takovýto gigantický tlak nemůže ustát. A ono to Rusko pořád stojí,
 
Putin nepadl, Rusko nepadlo pod tlakem masivních sociálních bouří, nebylo rozparcelováno na desítky proamerických, neživotaschopných gubernií! Rusko pořád stojí! Rusko nemá žádné poctivé a spolehlivé spojence,
 
Čína je jen taktik, který se do toho konfliktu na Ukrajině nikdy neponořil tak, aby poškodil své vlastní zájmy, Severní Korea sice mohla dodat své zásoby 155 mm munice, ale mohlo to nějak výrazně změnit průběh toho konfliktu?
 
Ne, nemohlo! Rusové dnes opět stojí sami! Nestojí jen proti té válečné a ekonomické mašinérii tzv. západu, ale stojí zároveň i proti té jeho ideologii, která má v plánu 80% světové populace vymazat s povrchu zemského a zbytek podřídit totálnímu, genetickému a digitálnímu otroctví.
 
To jsou procesy desítky let rozplánované a detailně připravené, před kterými není pro současné lidstvo úniku! Přestaňte plivat na Rusy, oni jsou dnes jedinou hrází, která může tento proces zastavit! Žádného jiného spojence dnes nikde jinde ve světě nenajdete!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jaro Jaroslav 2023-11-27 21:29
Tento svet je už tak rozďžubaný, že ho nič už nenapravý! Chazarskí chazari maju Ruského Putina v " zvieracej chazajke", a Rusko nič nezmení....Ja si žiadneho politika neidealizujem, všetci stoja za prd...
Citovat
#1 karel Surový 2023-11-27 11:34
Na Rusy plivou hlavně proBruselští politici, mainstreamová média a jimi manipulovaní lidé. Ti lidé se nezajímají o důvody války na UA a následně důsledky toho vojenského a ideologického tlaku na Rusko !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře