Krátký komentář k odsouzení Ukrajinců v Ostravě
- Podrobnosti
- Blogy / Zdeněk Bálek|
- 31. říjen 2025|
- zdeněk bálek|
- 4827 x
Alespoň něco se děje! Ale má to mnohem širší souvislost! Ukrajinci již postrádají lidi pro frontovou linii, chybí pěšáci, jejich bojové útvary jsou poddimenzovány na polovinu, někdy až třetinu! Právě proto se v té jejich nejvyšší Radě právě teď projednává zákon, že by povinně musely rukovat i ženy!
A pak je tu ještě jedna možnost: Dostat nazpátek milióny ukrajinských uprchlíků ze západní Evropy, včetně ČR!
Poláci ruší veškeré dávky pro ukrajinské migranty, Britové je taky ruší a teď naposledy Němci! Plán je naprosto zřejmý: Nahnat Ukrajince nazpátek, aby tam vzápětí mohli být zmobilizováni na frontu!
Jenže EU ovládají idioti, kteří nejsou schopni věci domýšlet! Pochopitelně, že se z Ukrajinců na západě stanou raději bezdomovci, než by musely být na Ukrajině zmasakrováni na frontě! Zároveň s tím se otevírá další možnost: Ukrajinci, kteří skončí bez sociálních dávek, se přesunou a stanou součástí ukrajinského organizovaného zločinu nejenom v západní Evropě, ale i v ČR!!!
+ SOUVISEJÍCÍ -------------------------------------------------------

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- “Bohoduchovský kruh smrti” – Ruský útok začal. Analýza.
- Peter Staněk a Jiří Kobza na Petr Bureš TV
- Kyjev si podepsal vlastní rozsudek
- Nedošlo k žádnému úniku z laboratoře: COVID-19 byl záměrně rozšířen na více kontinentech
- Tzv. “Malofejevův” plán na rychlé ruské obsazení Oděsy včera k smrti vyděsil berlínské vojenské stratégy. Analýza
- UKRAJINCI útočia na linkové autobusy - budú ich súdiť za VOJNOVÉ ZLOČINY? Lži o 3 dňovej vojne proti Ukrajine.
Související články

Komentáře