Rooswell...
- Podrobnosti
- Blogy / Zdeněk Bálek|
- 19. květen 2026|
- zdeněk bálek|
- 2873 x
S tím jak se dnes vynořují nové odtajňované informace ohledně mimozemských aktivit v blízkosti naší Země se ústředním bodem tohoto dění stává událost, která se odehrála v USA v roce 1947!
A tady kolem toho vytvořily americké zpravodajské služby v minulosti neuvěřitelný chaos! Zprvu, když k incidentu došlo, tvrdily, že tam spadl jen americký meterologický balón. Později, s průsakem dalších informací se jejich vyobrazení měnila!

Poté byla pro veřejnost nepřímo uvolněno video tzv. pitvy mimozemšťana!
Následně začala CIA šířit mezi veřejností informace o tom, že USA uzavřely s mimozemšťany smlouvu, že Američané jim poskytnou lidské oběti a na oplátku za to získají mimozemské technologie. Děsivé scénáře ze CIA zároveň skrytě šířily informace o tom, že mimozemšťané recyklují lidské duše a pojídají lidská těla.
Jak již jsem zde opakovaně upozorňoval, měl jsem ve vzdálené minulosti kontakt s mimozemskou civilizací a z jejich strany mi k tomuto tématu bylo řečeno toto: Po roce 1945, kdy byly užity z americké strany jaderné bomby proti Hirošimě a Nagasaki, bylo z mimozemské strany iniciováno varování, kam by tento vývoj mohl později dospět!
Američané tehdy souhlasili s kontaktem právě v blízkosti Rooswellu. Nicméně již v té době byli informováni o tom, že se jedná o mimozemské civilazace, které nejsou schopny agresivní odvety, neboť se pohybují na zcela jiném stupni lidského vývoje.
A tak tohoto okamžiku, dle své mentality a tradic, jednoduše zneužili! Takže v okamžiku plánovaného setkání ten mimozemský "talíř" jednoduše sestřelili, aniž by museli řešit rizilo následné odvety!
A jak na to tehdy nahlížela ta mimozemská strana! To je, oproti nám, zcela jiný způsob nahlížení na minulost i budoucnost, oni nevnímají jen jeden konkrétní moment, ale sledují jaké procesy to vyvolá v následujícím čase a k čemu to později povede!
A ještě k těm sestřeleným mimozemšťanům. Osádku tehdjšího mimozemského objektu netvořili živoucí mimozemšťaně, ale jejich robotické nástroje. Pro nás pozemšťany to může být matoucí tím, že jejich umělá robotická inteligence vyjadřuje i vnímá lidské emoce. Tudíž je pro nás obtížným rozpoznat, o co se vlastně jedná.
A co tím tehdy mimozemšťané sledovali. Dali americké vládě na výběr, buď tak nebo tak! Tedy možnost volby! A zároveň s tím věděli, že toto téma se americké vládě nepodaří zakrýt, že bude v budoucnosti znovu a znovu rezonovat a vyvolávat další a další otázky!
A co na to dnešní Rusové? No, čistý štít také zcela nemají, v roce 1967 tehdy vyměnili svůj podraz za americké jadené zbraně!
Nicméně je dnes dobře, že Rusové na toto téma zcela mlčí, aniž by ovšem nebyli v kontaktu... Tato doba rozhodně není vhodnou na to, aby se ze seriózních stran cokoli na toto téma zveřejňovalo!
Nicméně Rusové dnes zůstávají jedinými, kdo by na toto téma mohl říci plnou pravdu! Nebude to Čína ani nikdo jiný!

Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Prof. Peter Staněk, CSc. - Podíváme se spolu za oponu událostí - vše je jinak
- Skálova simultánka: Globální kazisvět prohrává. Co nesmíme odkládat my sami.
- Európska a ukrajinská demokracia v biolaboratóriach ...
- Neuspořádaný ústup USA: Po bombardování amerických a izraelských základen se do Íránu vrátily 3 miliardy dolarů!
- Belfast hoří! Aneb, co se stane v noci ve městě, kde se přes den zhmotní Okamurův “chirurg z dovozu”. Analýza
- Martin Koller: Ukrajina bez Ukrajinců, Pavel utočí na korunu, Co s Českou televizí?
Související články

Komentáře
Dnes nesmí brát na sebe fyzické tělo,zákaz od NEJVYŠŠÍHO. Jinak, člověk na Zemi je nejlepší a nejdokonalejší výtvor Boha. Výtvor k obrazu Božím, tedy má jedinečnou vlastnost a to lásku.
Mé přesvědčení.