Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Současné vedení EU a Británie, ale i USA je sbor pokrytců a zbabělců

Současné vedení EU a Británie, ale i USA je sbor pokrytců a zbabělců bez jakýchkoliv morálních zásad. Když se Rusko začne bránit a jemně práskne bičem, zalezou do svých krysích děr a začnou prosit.

  • soucasne-vedeni-eu-a-britanie-ale-i-usa-je-sbor-pokrytcu-a-zbabelcu

Jsou to vesměs, na své morální úrovni, potomci a následovníci někdejších nacistů, jakmile jim začne jít o krk, okamžitě vymění kabát. Dobrý příklad pro dnešní dobu jsou třeba bestiální nacisté z ukrajinského banderovského praporu Azov.

Dokud byli nepostižitelní a beztrestní, bez problémů vraždili a týrali v mučírnách bezbranné obyvatele Donbasu, jakmile je ruské, doněcké a luhanské spojenecké síly zajaly a hrozí jim doživotní tresty nebo trest smrti, stali se z nich humanisté, kteří ukrajinskému nacismu sloužili z "humanitárních a filosofických důvodů", stali se z nich nevinné oběti, které naříkají a zpívají jak ti pověstní kanárci.

I o tom je fašismus a jeho potomek nacismus! O bezbřehé nelidskosti, krutosti a bestialitě, pokud jsou nepostižitelné, jakmile přichází spravedlivý trest, někdejší bestie se promění v ty nejubožejší zbabělce!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-08-12 17:52
ÚPLNÝ SOUHLAS, jenže. takových KRIPLŮ se nám po roce 1990 vynořilo i plno v našem Československu. Prodali za darovanou Libru (Dolar) charakter, svědomí a podepsali smlouvu s Ďáblem, spolupracovali s ním a bylo jim jedno i to, že věděli o připravených umělých úmrtí osob, které s novým režimem nešli. A máme jich v zemi stále dost!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře