Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

OXID CHLORIČITÝ, MMS-CDS, prečo sa o tomto nehovorí všade!?

VIRUS? NO PROBLEM!

*******

Podľa mojich vlastných skúseností z posledných rokov (nielen covidové šialenstvo), ak sa v EU čosi zakazuje ako zdraviu škodlivé, tak sa nato určite idem pozrieť bližšie, veď farma-biznis nás už toľkokrát oklamal, takže idem si hlavne overiť, či to nie je trebárs naopak, či to nakoniec nepomáha zdraviu človeka.

  • oxid-chloricity-mms-cds-preco-sa-o-tomto-nehovori-vsade

Nuž, KDE BOLO, TAM BOLO, stalo sa to pred pár rokmi: OXID CHLORIČITÝ, MMS-CDS NAOZAJ FUNGUJE!!!

Opakujem, už vyše 8 rokov nepoznám zubnú pastu, zubnou kefkou si nanášam presne stanovenú a zriedenú MMS a čistím a likvidujem patogény...

Osem rokov neviem, čo je zubný kaz, každý začínajúci zápal okolo zubov, zápal v ústnej dutine zlikvidujem do dvoch-troch dní výplachom oxidom chloričitým, MMS v ústach, ...... a div sa svete, prežil som. Takže žiadna otrava, žiadne SAVO! Naopak, cítim sa stále lepšie a lepšie...

Dezinfikujem tým rany a vonkajšie plochy, aj na ľudskom, aj na zvieracom tele, aj od komárov, kliešťov, apod.

Máte problém s bolesťami zlomených alebo zapálených obrúsených zubov pod uvoľnenými mostíkmi, lebo sa tam čosi z potravy dostalo, a nemôžete sa momentálne dostať k svojmu lekárovi kvôli tomu, že odmietate sa dať ako zver otestovať alebo zaočkovať? Hrozí Vám akútny zápal okostice? Poškodený alebo uvoľnený mostík Vám naozaj môže opraviť iba zubár, ale ten čas, kedy prípadne musíte vyčkať kvôli korona-šialenstvu štátnych vlastizradcov a kvôli ich protiprávnym obmedzeniam v slobodnom pohybe (vydieračské nespoľahlivé testy a smrtiace experimentálne vakcíny), môžete prečkať s prípravkami MMS-CDS. A zápal odíde, ako prišiel... A potom, keď tá ďalšia ich covid-vlna prehrmí, poďho rýchlo k zubárovi opraviť mostík ...

Alebo. Chce snáď niekto povedať, že nemecký ovčiak je sprostý? A keď si to takýto inteligentný pes pýta sám a pije to, ide ho to snáď zničiť? Naozaj? Videli ste už vari niekde vlčiakov – samovrahov? Tí naši domáci mazlíčkovia vedia totiž mnohokrát lepšie, čo im prospeje, než mnohí ľudia, tzv. páni tvorstva, resp. totálni kovidoví obmedzenci a tupci.

A ako je to dnes, v dobe kovidovej so mnou?

Všade, kam idem von z domu, beriem si vlastný rozprašovač, kde je patrične namiešané CDS a dezinfikujem plochy, ktorých sa dotýkam (nákupný vozík, atď.) alebo svoje ruky. Keď ma vidia napr. pred obchodom, že si po vydezinfikovaní rúk a nakúpeného tovaru striekam tú istú dezinfekciu aj na pery a ešte aj do úst, možno si myslia o mne, že som sa načisto zbláznil. Nebojte sa, nezbláznil.

Veď kto by si dobrovoľne striekal do úst to, čo je iba na ruky a je pri konzumácii škodlivé, ba až jedovaté? Dovoľte mi, aby som sa práve pri tomto zasmial. Akoby Vaša pokožka na rukách nedýchala a nevstrebávala ten zničujúci koktajl, čo si na dlane denno-denne v obchodoch striekate, lebo ... tzv. odborníci povedali v TV!? Fakt, prijímate zvonku iba to, čo prejde ústami? Vy nemáte oči, kožu, resp. pokožku? Týmito cestami do Vášho tela nič nevchádza? To myslíte vážne?

Ja si to môžem dovoliť, je to rokmi potvrdené a overené, ale iba s vlastnou MMS-CDS súpravou, nie cudzou, rakovinotvornou dezinfekciou z neovereného a neznámeho zdroja! V každom ďalšom vchode do obchodu je totiž iný druh dezinfekcie a ja si tento jedovatý mišung mám dať na svoju pokožku, a teda aj do krvného riečišťa? Čo všetko si potom donesiete domov po návšteve takého väčšieho nákupného centra?

Vážení, nie ja s mojou liečivou MMS-CDS, ale všetky tie tupé ovce a nesvojprávni zarúškovaní (už aj zavakcinovaní) bio-roboti, ktorí sa v priebehu zopár minút dezinfikujú všelijakými rôznorodými (možno aj karcinogénnymi) prípravkami a gelmi, sú blázni a samovrahovia! Jednoducho SVEDKOVIA KOVIDOVI!

-

Ku koncu apríla 2021 sa na webe https://otevrisvoumysl.cz/ objavili informácie o oxide chloričitom, ktorý je v EU a USA ako prostriedok na zlepšenie zdravia – ZAKÁZANÝ. Je to proste bielidlo.

https://otevrisvoumysl.cz/univerzalni-lek-veda-a-pribeh-oxidu-chloriciteho-cesky-dabing/

https://otevrisvoumysl.cz/proc-je-tento-vysoce-ucinny-lek-tajen-lidstvu/

*******

POZOR! Všetky základné INFORMÁCIE a POKYNY (treba to striktne dodržiavať, iba tak to potom účinkuje a funguje) a všetko okolo MMS-CDS-DMSO sú na stránke:

http://www.cz-mms.info/

Na tejto stránke okrem obrovského množstva životne dôležitých informácií v boji proti Covid-19 sú v úvode aj aktuálne správy z latinskej Ameriky, kde už oxid chloričitý je schválený, viď uvedené niektoré linky. A majú s Covidom 100%-né výsledky! Nestačí?

1/ Oxid chloričitý. Likviduje Covid -19 během několika dnů:

https://vimeo.com/515982096

2/ Aktivní ochrana proti Covid 19 - smazané video z Youtube:

https://vimeo.com/465722622

3/ Likvidujte Covid 19 sami, za 3 dny.. doma..

https://vimeo.com/500792079

4/ V Bolívii je oxid chloričitý schválen tamní vládou k likvidaci Covid 19 u lidí:

https://vimeo.com/464998199

5/ Dr. Manuel Aparicio, přední lékař celosvětového sdružení Comusav, které propaguje a používá k likvidaci Covid - 19 oxid chloričitý

https://vimeo.com/522062802

*******

Ešte jedna veľmi dôležitá vec!

Najmä pre tých váhavcov alebo aj pochybovačov, ktorým pri MMS-CDS, čiže oxide chloričitom chýbajú VEDECKY PODLOŽENÉ ARGUMENTY, si dovolím uviesť významný fakt, že práve vynálezca CDS, Andreas Kalcker, je tiež vedec, ktorý svoje verejné názory opiera o výsledky laboratórnych skúšok a klinických štúdií. Takže žiadne šarlatánstvo, naopak obrovské množstvo VYLIEČENÝCH, ako sa hovorí „ZA BABKU“.

https://andreaskalcker.com/cs/koronavirus/%C3%BAvod.html

*******

Takže zopakujme si. Pravá MMS-CDS sa nemusí iba piť, ale dá sa to použiť aj ako dezinfekcia rôznych povrchov, do kúpeľov, alebo inhalovať, apod.

Vo vlastnom záujme to KUPUJTE IBA U PREVERENÉHO DODÁVATEĽA, tak je to od tvorcov MMS-CDS aj doporučené, viď už zmienený web http://www.cz-mms.info/.

U všetkých iných dodávateľov je možné riziko, že to nemusí byť pravé a čisté! Môže a nemusí, ale načo riskovať. Nasadení šmejdi sú aktívni aj v tomto. Potom sú iba zbytočné zdravotné problémy, pochybnosti, odmietnutie, apod.:

https://czchem.cz/

https://www.skchem.sk/

Pri striktnom dodržiavaní pravidiel správneho a doporučeného dávkovania je k dispozícii na záver k tomu všetkému ešte jeden veľmi dôležitý BONUS PLUS, ktorý pri farma-biznise zväčša chýba: LIEČBA BEZ KONTRAINDIKÁCIÍ!

-

Záverečné upozornenie.

Zle sa môže na začiatku užívania cítiť skoro každý, kto sa rozhodne očistiť svoje telo od zbytočných látok a patogénov, ktoré škodia jeho zdraviu. Toto je jedna zo základných informácií pre všetkých, ktorí začínajú s akýmkoľvek účinnejším detoxom, ktorý ľuďom vracia zdravie a život v plnej sile a radosti.

*******

V ZDRAVOM TELE – ZDRAVÝ DUCH.

VYDRŽAŤ!

Jozef Potúček, 14. máj 2021

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře