Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jazz noir Kilimanjaro Darkjazz Ensemble ve čtvrtek poprvé v Praze

Holandská formace The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble, čerpající z dark jazzu, ambientu, rytmického noiseu i experimentální elektroniky, vystoupí už tento čtvrtek poprvé v Praze.

  • jazz-noir-kilimanjaro-darkjazz-ensemble-ve-ctvrtek-poprve-v-praze

Aktuální čtyřčlennou sestavu, včetně dechů, výpravné projekce a křehkého vokálu Charlotty Cegarry, přivítá 2. května 2013 smíchovský klub MeetFactory. Projekt Gideona Kierse a Jasona Köhnena připomene eponymní debut i novější alba Here Be Dragons a From the Stairwell a živé, vizualizované vystoupení slibuje všechny jejich polohy: ambientní, jazzovou, noiseovou, elektronickou i doomovou. Pro hosty jarního pražského vystoupení Bohren & der Club of Gore povinnost, pro ostatní výzva; HC SVNT JAZZ NOIR.

V Galerii MeetFactory bude až do deseti večer možnost navštívit multimediální výstavu 16 - 20 000 Hz s podtitulem Obraz / hudba / zvuk / čas, po koncertě odehraje chilloutový set Jarda Wavetroniq Petřík z Radia Wave. Vstupenky na koncert za cenu 400 Kč jsou k dostání v běžných předprodejních sítích (Ticketportal, Ticketstream) a skrze službu SMS Ticket. Na místě bude vstupné 490 Kč. Vstup na výstavu je dobrovolný.

Kilimanjaro DarkJazz Ensemble (nl)
čtvrtek / thursday 2. 5. 2013 20:00
MeetFactory, Praha

www.facebook.com/events/613523751994481
www.last.fm/event/3514249
www.songkick.com/events/15684084

www.tkde.net
www.meetfactory.cz
www.kyeo.net

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře