Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Záhadná smrt největšího kritika dr. Fauciho

Ve zkratce...

Zesnulý dr. Kary Mullis, vynálezce PCR testu, svůj celý život poukazoval na zkorumpovanost Anthony Fauciho a farmaceutického průmyslu.

  • zahadna-smrt-nejvetsiho-kritika-dr-fauciho

Přepis:

Greg Reese: Dr. Kary Mullis byl držitelem Nobelovy ceny za svůj vynález polymerázové řetězové reakce, PCR. PCR je analytická metoda a nebyla navržena, aby testovala přítomnost virus. Mullis vysvětluje proč.

K. Mullis: Pokud PCR uděláte dobře, můžete najít téměř cokoliv v kýmkoliv. Začnete pak věřit v tu buddhistickou myšlenku, že vše je obsaženo ve všem. Pokud dokážete zvětšit jedinou molekulu na pod-obraz, který dokážete měřit, což PCR dokáže, pak je velmi málo molekul, kdy v těle nemáte aspoň jednu. To lze považovat za zneužití… tvrdit, že je to významné.

Greg Reese: PCR test může potenciálně najít cokoliv, co hledáte. Záleží na tom, jak vysoko ho nastavíte. A to je přesně to, co se udělalo. Oficiální protokol pro PCR testování covidu-19 vytvořil lavinu falešně pozitivních výsledků k manipulaci počtů případů. Říkají tomu „bezpříznakoví”, protože jde o lež. Tito lidé nemají příznaky, protože nemají covid-19. Dnes to dělají, protože to dělali v minulosti a vždy jim to prošlo.

Anthony Fauci, vedoucí Národního zdravotnického institutu (NIH), si před 30 lety udělal jméno tím, že prosazoval vyšší dávky smrtícího léku AZT, staré chemoterapie na rakovinu, příliš nebezpečné pro schválení, u pacientů s AIDS. Kary Mullis byl najat, aby se svým PCR měřil HIV ve vzorcích krve od lidí. Pracoval v domnění, že HIV je pravděpodobná příčina AIDS. Ale když hledal důkaz, zjistil, že žádný není. Prostě si ho vymysleli.

K. Mullis: Jaká studie? Koho se mám zeptat? Hledal jsem, ptal jsem se pár virologů a oni řekli: Ne, nemusíte uvádět citace. Myslel jsem, že to musím citovat, protože nevím, odkud to pochází… jak to mám vědět? Ukázalo se, že to nikdo neví. Začal jsem z toho mít vážně divný pocit. Tehdy jsem si začal uvědomovat, že oni to neví. Nikdo to vážně neví. Tato celá věc je velký podvod.

Greg Reese: Mullis poukázal na to, jak CDC ztrácí peníze, a jak spojitost mezi HIV a AIDS jim zisky vrátila. A jak muži na nejvyšších úrovních v tom měli prsty. Kary Mullis věděl, že tito muži jsou nebezpeční. Nechtějí, aby lidé jako já pokládali takové otázky. A jsou ochotní zajít velmi daleko, aby tomu zabránili. Riskují. Nechtěl bych tam být s nimi. Ale i tak byl otevřený.

Když ABC Nightline ho oslovili o natočení dokumentu o jeho práci, Mullis je přesvědčil, aby zahrnuli debatu o HIV téměř po 10 letech, co ji ignorovali. Kary Mullis v rozhovoru se Celiou Farberovou pro časopis Spin v roce 1994 řekl, jak ve skutečnosti chtěl odhalit Anthony Fauciho a Roberta Galloa. Řekl, že by byl ochotný „pronásledovat malého zmetka od jeho auta do jeho kanceláře. Držitel Nobelovy ceny se snaží položit prostou otázku těm, kteří utratili 22 miliard dolarů a zabili 100 tisíc lidí. Musí to být v televizi. Nejsem neochoten něco takového udělat.”

Bohužel mnoho lidí tehdy neposlouchalo. A 7. srpna 2019, jen asi tři měsíce před první zmínkou o covidu-19, Kary Mullis ve věku 74 let, držitel Nobelovy ceny, vynálezce PCR testu, muž, který byl jednou ochotný odhalit Anthony Fauciho, potichu zemřel na zápal plic. Načasování toho všeho je pro mnoho z nás záhadné.

Překlad: David Formánek

Zdrojhttps://otevrisvoumysl.cz/zahadna-smrt-nejvetsiho-kritika-dr-fauciho/?fbclid=IwAR2MxapjWAw6TSn8N-B4XnCZbRPsbXuGhlkivZXY4u7g-6ESv3iQdNI2UmY

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře