Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč Palestinci oslavují vraždění Židů

Oslavy, které proběhly na Západním břehu Jordánu a v Pásmu Gazy po nedávných teroristických útocích v Izraeli, jsou dalším znakem rostoucí radikalizace Palestinců a jejich odmítání uznat právo Izraele na existenci. Na snímku: Gazané demonstrují na podporu teroristy, který v Tel Avivu zavraždil tři Židy, a tří členů teroristické skupiny Islámský džihád, kteří byli zabiti poté, co zahájili palbu na izraelské vojáky. (Foto: Said Khatib / AFP prostřednictvím Getty Images)

Oslavy, které proběhly na Západním břehu Jordánu a v Pásmu Gazy po nedávných teroristických útocích v Izraeli, jsou dalším znakem rostoucí radikalizace Palestinců a jejich odmítání uznat právo Izraele na existenci.

Projevy radosti, kdy Palestinci na ulicích rozdávali sladkosti a skandovali hesla na podporu teroristů, připomínají oslavy, které se konaly, když tehdejší irácký diktátor Saddám Husajn v roce 1991 během první války v Perském zálivu odpaloval rakety na Izrael nebo když Hamás, Fatah, Palestinský islámský džihád a další teroristické skupiny prováděly v roce 2000 během druhé intifády sebevražedné pumové útoky a zavraždily stovky Izraelců.

  • proc-palestinci-oslavuji-vrazdeni-zidu

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře