Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Západ zrazuje Kurdy

Západní sdělovací prostředky ignorovaly osud Kurdů, národa, který pro nás porazil ISIS.

Britský ministr zahraničí Boris Johnson tweetoval, že "Turecko má právo zajistit si bezpečné hranice." Západ tím dal Turkům zelenou k masakru Kurdů.

Kurdové byli dnes, stejně jako Češi v roce 1938, obětovaní marně. Západ zradil Kurdy za poslední tři roky třikrát. Byli to naši ideální spojenci.

Desítkám tisíc iráckých křesťanů vyhoštěných ISIS z Mosulu otevřeli svá města, jako například Erbíl. Irácký Kurdistán je dnes jediným místem na Blízkém východě, společně se státem Izrael, kde jsou chráněny všechna náboženství a menšiny.

Na západě se nyní objevil nový "mnichovský syndrom". Kurdové, když nezískali svůj vlastní stát, tak si zasloužili přinejmenším naši ochranu, zvláště poté, co nám výrazně pomohli zastavit ty, kteří nám podřezávají hrdla na pařížských bulvárech.

  • zapad-zrazuje-kurdy

Kurdové mají přísloví: "Nemáme žádné přátele, máme pouze hory." V Afrínu je však ani hory nemohly ochránit před tureckými bojovými letadly a islámskými milicemi, spojenci Ankary. I když videa děsivých poprav určitě nejsou v tragické syrské válce nijak výjimečná, v tomto případě bylo video natočeno teroristickou skupinou operující pod velením Turecka, členské země NATO.