Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nekorektní informace aneb Opravdu chcete tohle?

Soudruh Rakušan si chce posvítit na proruské šváby na Václaváku. Chce je nechat postřílet, jak navrhuje potomek bývalého člena wehrmachtu, pardon, jistého odesesáka? Soudruh Fialenko řekl, že v těchto volbách půjde o lidi, ne o politiku. V další větě před miliony diváků prozradil, že v žádném případě se nespojí s extremisty - komunisty a okamurovci.

Soudruhu Fialenko, takže vám jde jen o politiku a kádrujete jako bývalí komunisté. Jaký je mezi vámi rozdíl? Navíc se vyhazuje z práce, kritizuje-li někdo průvod zvrhlosti a úchylnosti, pardon, hrdosti. Zarytý abstinent Véna, nyní kult osobnosti, by plakal. Nemám nic proti menšinám, pokud se nestávají mediálně propagovanou většinou. Proč jsme vlastně zvonili klíči? 

  • nekorektni-informace
Málokdo ví, že hlavní podmínkou každého eurohujera pracujícího v Bruseli je to, aby nebojoval za zájmy své vlasti, ale za zájmy Utopie. Málokdo ví, že ve smlouvě s NATO je věta o volném přeletu cizích letounů přes naše území. Je tím kryto chemtrails? 
 
Horoskop soudruha Fialenka, horoskop vlády a horoskop republiky-všechny tři naznačují velmi nepříznivou dobu začátkem listopadu. Nevylučuji pád vlády. Na druhé straně, byly-li by předčasné volby začátkem roku, Rajchl tam má v horoskopu zklamání. Budou-li volby později, vyhraje-li Rajchl, to jsem ještě nezjišťoval. 
 
Soudruh Hejkal chce potrestat všechny země, které si od Ruska koupí plyn. Vzorný důkaz, že kašle na deset milionů lidí. Soudruh Válka, pardon, Válek chce, aby lidi s covidem nechodili k volbám, tolik se bojí prohry své strany. Ještě mu nedošlo, že covid už možná končí, protože vést dvě války nelze. Navíc, nějakým zázrakem covid skončil ze dne na den, pamatujete?
 
Už teď začíná venku pořádná kosa. Nepochybně každý normální člověk, který jde z práce či obchodu domů, se těší na příjemně vytopený byt. Jsem zvědavý na přímý přenos ze sněmovny, jak všichni nosí svetry a soudružka Pekařová má na sobě svetry dva. Tohle "šetření" je tragikomická ukázka idiocie. Skutečná úspora je x nanopromile! Který z poslanců doma skutečně "šetří" s topením? Dle některých odborníků zásoby plynu vydrží max. dva měsíce, takže vánoce...Navíc končí některé pekárny, sklárny...Zatím /!!/  jen některé...
 
Nezaměstnanost začne rekordně růst, nebude na důchody a další platy. Zoufalost celého národa bude taková, že do ulic vejdou skutečné miliony lidí se zbraněmi, noži, mačetami a nedá se vyloučit krveprolití ve sněmovně, které nepomůže ani policie, ani naše mikroarmáda. Policii totiž přijdou stejné složenky, i jejich rodičům a sourozencům, takže doufejme, že pochopí...Žít bez plynu a s předraženou elektřinou se nedá. Navíc ropa skončí kolem 20.února díky slovenským eurohujerům. Omezí-li se noční osvětlení ulic, zvýší se kriminalita. Samá jobovka. Už před patnácti roky jsem tvrdil, že dobře už bylo. Pamětníci ví o šedesátých letech své-oproti dnešku ráj na zemi.
  
Dle vlády si každý důchodce na venkově může dovolit solárku na střeše, i když v zimě jim to moc nepomůže. Nepomůže to v zimě ani lidem v paneláku. Začne se topit dřevem, petlahvemi...Zelení neomarxisté, to vám nevadí? Pamětníci, vzpomínáte na černé hodinky v radiu, školní prázdniny kvůli uhlí? Na začátku třetího tisíciletí se vracíme postupně do pravěku. 
 
Proč cenzura všech nekorektních webů začala s nástupem lokálního konfliktu na Ukrajině, snad nemusím psát Jestlipak si ještě pamatujete, jakým slibem se Loupežníci dostali do sněmovny? Napovím - bojem proti cenzuře, která jim dnes nevadí. Další vzorný důkaz, že jim nejde o lidi, ale o koryto. Je neodpustitelné, že jakýsi Zeman, prý to byl kdysi výborný a opravdový prezident českého národa, povolil funkci ministra zahraničí ještě nezralému klučinovi, který nezná slovo diplomacie, vůbec nerozumí historii, aspoň některých národů, navíc jde o ideologicky zatíženého soudruha, který nechápe, že nás vede do poslední války na této planetě.
 
Pokud jde o Ukrajinu, ruští generálové upozornili Putina, že tam válčí NATO a Ukrajinci jsou jen živé štíty a že už jde o válku NATO proti Rusku. Putin jen koná svou povinnost. Že tam zcela dobrovolně jedou umírat i naši vojáci, je jejich věcí, kdo chce kam...Bůh je spravedlivý, alespoň v něčem.
 
Mnoho lidí si neuvědomuje, skončí-li Rusko, další je na řadě Čína. Naštěstí Rusku pomáhají muslimští odstřelovači, právem nenávidící USA, jede tam sto tisíc Čínanů, a připravují se tam další státy.
 
Zánikem Ruska by zbylo celému světu jen Zelené šílenství, LGBTIQ..,ženy s penisem, rodič jedna, dva, tři, čtyři...., 97 pohlaví...Sněhurku bude hrát černoška, pardon, afroevropanka a Žižku trangender žena a k tomu nejlépe muslimka v burce...

Opravdu chcete tohle?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře