Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Očkovanie na C-19 funguje. . . Najohrozenejšou skupinou sú ľudia s 2 očkovacími dávkami; povedal izraelský premiér

Nasledujúce postrehy od našich českých susedov, neraz s ich typickým nadhľadom a zmyslom pre humor aj v ťažkých situáciách, venujem vyznávačom covid 19 povinného očkovania. Po ich prečítaní ich viera možno zažije dočasné zemetrasenie, alebo podstúpi skúšku odolnosti.

  • ockovanie-na-c-19-funguje-najohrozenejsou-skupinou-su-udia-s-2-ockovacimi-davkami-povedal-izraelsky-premier
 

Zrodili sa v diskusii na českom internetovom portáli idnes.czkonkrétne v diskusii k článku: „Nejohroženější jsou paradoxně ti po dvou vakcínách, řekl izraelský premiér Naftali Bennett“, čo odôvodnil slovami:

„Je to proto, že žijí s pocitem, že jsou chráněni, protože dostali dvě dávky. Nechápou, že druhá dávka časem eroduje proti variantě delta a že je třeba je rychle naočkovat třetí dávkou.“

A okrem iného ešte dodal:

 …“Koncem srpna už třetí dávku mohou dostávat i děti od 12 let a výše.“…

 …“Příští posilující očkovací látku by měla být upravena tak, aby poskytovala lepší ochranu proti novým variantám koronaviru, jako je právě například vysoce přenosný kmen delta.“…

 …„Ti, kteří nebyli očkováni vůbec, si to uvědomují již 18 měsíců a zřejmě sedí zavření doma. Ale slabým místem jsou v tuto chvíli poprvé lidé středního věku. Tam pozorujeme nárůst nakažených,“ sdělil také premiér židovského státu. …

Samozrejme, za najvýstižnejší spomedzi vybraných viac než 50 príspevkov k jeho vyhláseniam môže hlasovať každý; neočkovaný aj očkovaný:

1. Plno očkovaných je po každé dávce týden mrtvých z vedlejších účinků a teď se ještě dozví že jsou nejvíc ohroženy. To nevymyslíš!

2. To jsou nějaké konspirační teorie nebo fejknjůz, ne?

3. Ještě pořád je pro duševní covid pacienty Izrael vzorem?

4. Už vidím ty neočkované jak se po takovémto článku hrnou na injekci.

5. Blíží se doba, kdy se třídávkoví postaví proti dvoudávkovým a budou požadovat jejich izolaci.

6. Je důležité si uvědomit, že kdo nepůjdete na třetí, čtvrtou a další dávku, přijdete o covidpas a budou z Vás odporní nezodpovědní odpírači.

7. Pane premiére, nemám ani jeden píchanec, ale i přesto Vás můžu ujistit, že doma v žádném případě nesedím.

8. Všechny „konspirace“ se v průběhu měsíců stávají realitou a „experti“, kteří je před časem prohlašovali za fejky a smáli se ostatním, to najednou „vědecky“ zjišťují a bombasticky vyhlašují. Stále nám ale vnucují, že mají neochvějnou pravdu, přestože se téměř vždy pletli. A kdo s nimi nesouhlasí, je „vrah stařečků“.

9. Připravte se na 4. dávku… Půl roku zpátky HOAX a Konspiračka, dnes realita. Moc dobře si pamatuju některé místní hysteriky, jak mě přesvědčovali, že další dávky jsou nesmysl, že druhá dávka chrání na mnoho let dopředu. Ted to samozřejmě budou popírat a budou tvrdit, že je přeci normální se očkovat 3x do roka, proti respirační viróze. Inu, komu není rady…

10. Hoaxy se stávají realitou ve stále se zvyšujícím tempu…

10a. Rozdíl mezi hoaxem a ofiko zprávou je cca 5 měsíců! 

11. Takže ten návrat k normálu fakticky pouze znamenal uvěznění v nekonečném přeočkovávání.

12. Je vidět, že se těm, co podlehli masírce , výhodám, loteriím a jiným nesmyslům, stane z očkování doživotní koníček :-))

13. Po deltě přijde epsilon a další dávka očkování atd., atd. Na kolika dávkách to chtějí zastavit?

14. Kvůli variantě delta bude nyní plně očkován ten, kdo dostane třetí dávku, pak přijde varianta epsilon a plně očkován bude ten, kdo dostane čtvrtou dávku, pak přijde varianta zéta a plně očkován bude ten, kdo dostane pátou dávku, pak přijde varianta éta a plně očkován bude ten, do dostane šestou dávku, pak … .

15. Ked som pred tristvrte rokom hovoril, ze aj podla stredoskolskej biologie takéto virusy velmi lahko podliehaju mutaciam a teda vyvoj vakciny na C-19 je pochybny, tak mi tu blabotali nieco o vysokej skole zivota… Nuz a dnes sme kde? Vtipne je ze uz neplati, ze len blbec furt opakuje tu istu chybu a ocakava iny vysledok.

16. Takže očkování funguje…, je to tečka za „pandemií“… Nakonec, čekal někdo něco jiného? Ptám se vás, členové kovidové církve.

16a. Nejohroženější jsou ti co věří na TEČKU!

16b. Uděláme za koronavirem tečku… tečku… tečku… tečku… a další tečku..

16c. Po dvou? Ne. Po třech. Tak ne. Až po čtyřech. Moment . Myslím, že pět. Pět dávek by mohlo stačit. Chyba lávky. Šest je na 100% jistota. No ale co sedmá? Pro sichr. Jistě ale dal bych 8. Jistota je jistota….

16d. Paradoxně jsou nejohroženější ti po 25. vakcíně, protože žijí s pocitem, že jsou chráněni. Ale nechápou, že 25. dávka časem eroduje proti variantě théta a je třeba se rychle naočkovat 26. dávkou.

16e. Rok 2031: “Paradoxně jsou nejohroženější ti po 42 dávce, protože si myslí, že jsou chráněni…”

16f. Kazdej soudnej clovek vedel, ze tecka je jen podvod. Vakcinace by si spíš zaslouzila oznaceni „Neverending story“, nebo, „Zastavíš a neprezijes“. To by bylo mnohem ferovejsi. Jenze, kdo by tam pak šel.

17. Začíná to připomínat Hlavu 22. Počet náletů také stále stoupal.

18. Za chvíli těch očkování bude tolik, že jim už jen chybí věta: A bodíky sbíráte???

19. Proč mě to vůbec nepřekvapuje? Už jen fakt, že se horečně očkuje v průběhu epidemie, je (jak tvrdí někteří odborníci) chybou. Vznikají tak nové mutace. A když uvážíme, jak nám po 2. dávce slibovali tečku… já osobně na 3. nejdu. Je kolem toho nějak moc otázek.

20. Na stejném principu fungují i internetoví podvodníci. Nejdříve jim pošlete 5 korun, pak chtějí další, tak pošlete zase 5k. Následně chtějí 10k – už v tom 10k máte a nechcete je ztratit, tak pošlete. Nakonec z člověka vytáhnou statisíce.

21. Nejlepší kšeft od doby druhé světové války.

22. Bodejď by se účinnost vakcíny nesnižovala, když na třetí dávce se dají vydělat zase miliardy dolarů.. Ve Pfizeru by museli být blázni, kdyby tuhle šou nepodpořili.

23. Kolik dávek je člověk schopen přežít ve zdraví?

24. Asi se zdá nejefektívnější a pro daňové poplatníky nejlevnější model Švédska. Asi s promořením měli pravdu a ani fitka nemuseli zavírat.

25. Jako občan toho fakt mám dost: výbor pro bezpečnost vakcín PRAC při Evropské lékové agentuře by měl vystoupit v televiz. vysílání pro členské země EU a vysvětlit občanům, co se kolem vakcín děje:

napřed se řeklo, že po očkování téměř nikdo neonemocní,

pak se říká, že sice onemocní i očkovaný, ale s méně potížemi,

pak se začalo říkat, že je lepší šoupnout si ještě třetí dávku

a nyní se máme připravit hned i na tu čtvrtou?

Myslím, že těmto kecům by dnes neuvěřili ani pacienti z psychiatrických léčeben.

26. Někdo nepotřebuje ani jednu a jinému nebude stačit ani deset. Řešte raději konkrétní nemocné, co mají za problém v imunitním systému, než utrácet miliardy za primitivní plošná opatření.

27. „Vzhledem k tomu, že virus je tady a zůstane tady, musíme se připravit i na čtvrtou dávku,“ řekl místnímu rozhlasu Salman Zarka. Hovořil v tomto smyslu o „pravidelných vlnách“, které se stanou neodmyslitelnou součástí života Izraelců. Za slovo „Izraelců“ si dosaďte libovolný jiný národ a máte přesnou definici toho, o co tady od počátku jde …

28. Jak překvapivé!… Teď jen prosadit, aby očkování bylo povinné.

29. Plně naočkový člověk bude až tehdy, až se do něho žádná další vakcína nevejde.

30. To před čím varoval Dr. Malone, tedy že svinstvo od Pfizera bude v jistém stádiu fungovat jako ADE, tedy bude protilátkami zesilovat virus, se tímto stává prokázanou a přiznanou realitou. Čili šup do fronty, na třetí, čtvrtou, patou…

31. A nebylo by levnější a účinnější zdokonalit stávající léky? A ještě umožnit jejich distribuci a prodej? Ne. To je moc laciné řešení!

42. Ale zase tyhle vakcíny budou mít opravdu dokonalé testování. Žádná vakcína nebyla testována na tolika lidech.

43. Lituju, že jsem do očkování šel, je to přesně tak, jak před rokem varovaly „konspirační weby“ – narušit nebo zničit nám imunitní systém a být závislý na drahých neproskoumanych vakcinach.

44. A není izraelsky premier zbytečně skromný?… Co rovnou pátá šestá…třicátá osmá dávka?

Abychom vše zasadili do reálných čísel. Na Covid v Izraeli v průběhu poslední vlny od června (Delta) z celkového počtu zemřelých zemřelo 5,1% lidí mladších 60 let, zatímco během prvních vln to bylo téměř 9%. Mladých lidí tedy umírá méně než v předchozích vlnách. V absolutních číslech zemřelo 16 lidí mladších 50 let (z toho 1 dítě). Zvláštní je, že v relativně méně proočkovaných skupinách (do 60 let) podíl zemřelých na celkovém počtu obětí neroste, ale naopak klesá. Jinými slovy na těchto číslech není přínos vakcinace vidět. Jinak to podle dát vypadá tak, že očkování lépe chrání s věkem – u mladších lidí je benefit proti neočkovaným (z hlediska rizika těžkého průběhu) velmi malý, až zanedbatelný, a nepřevyšuje zřejmě rizika spojená se samotným očkováním. Další zajímavostí je, že částečné očkování (pouze jednou dávkou) má u lidí mladších 60 let v podstatě stejný efekt jako plné očkování.

45. Izrael bez ostychu přiznal, že mnoho 40-50 letých vážně onemocnělo i přes to, že byli očkováni. Bez 3. dávky je vakcína málo účinná proti variante Delta. Původní doba očkování třetí dávky byla uvedena 8 měsíců, teď už je to pouze 5 po podání té druhé. Tudíž není vyloučeno, že někteří lidé by se museli očkovat i 3x za rok. Zdroj: The Guardian. Vzhledem k tomu, že stav protilátek nikoho nezajímá a po druhé dávce jsem málem zdechnul tak pochybuji, že budu stát ve frontě abych mohl být dobrovolnou krysou pro Phizer a spol.

46. Nejproočkovanejsi stát (Izrael) má aktuálně 20.000 positivne testovaných denně. V době kdy v Izraeli nebyl naockovany nikdo a vrcholila minula vlna tak tam bylo 12.000 denně.

47. Nedávno byl na iDnes článek s bombastický titulkem: „ANALÝZA: V USA je ticho, i když nakažených je čtyřikrát více než před rokem.“ Tak jednak je zajímavé, že 4x více než před rokem – a před rokem tam nebyl nikdo očkován. A taky se v článku píše, cituji: „V posledním období v Americe narůstala čísla často v republikánských státech. Obvykle mají jednu věc, která je spojuje: první vlny covidu je spíše jen lízly.“ Takže promoření/nepromoření bude asi tím rozhodujícím faktorem. A efekt očkování asi funguje dost jinak, než se tvrdí.

48.Mě se líbí, jak se vždycky mnoho „expertu“ vysmívali tomu, kdo si dovolí říct že očkování a lockdowny  nejsou řešením, a nejvtipnější jim bylo to, když se někdo pokusil poukázat na fakt, že takovéhle látky jsme v minulosti píchali do lidí po více než deseti letech klinických testů a že naočkovat takové množství lidí experimentálně schválenou věcí není správně. A pak přijde takováhle zpráva! jako tahle z Izreele. Ale i na to se našla omluva, jen aby biznis mohl pokracovat, aby ockovaní zustali v klídku… a v slepe víře čekali na dalši dávku / dávky… A tá omluva je vskutku „genialni“: „Problém je v tom, že vakcinovani po dvou davkach si myslí, že jsou chráněni a už se jinak nechrání. Naopak ti, co nejsou očkovaní sedí někde zalezlí…“  (Izraelsky premier).

49. Myslim, že mluvim za všechny, když řeknu že jsme od očkování očekávali víc !!

50.Výrobci vakcín budou mít pěkné Vánoce…Porsche po každého obchoďáka a rekreaci na Maledivách 4x za rok….toho se jen tak někdo nevzdá…třeba dalším výzkumem zjistí, že je třeba očkovat i psi a kočky…

51. Tak to už přestává být legrace. Tohle experimentování kvůli zisku na úkor zdraví lidí je hnus a doufám, že odpovědní lidé se budou jednou zodpovídat před soudy.

52. V klidu, dejte vědět až se bude podávat 20. dávka 

zdroj: https://marcelburkert.blog.pravda.sk/2021/09/30/ockovanie-na-c-19-funguje-najohrozenejsou-skupinou-su-ludia-s-dvomi-ockovacimi-davkami-povedal-izraelsky-premier/

+ BONUS pro pobavení------------------------------------------

Nedovoľme diablovi ohrozovať naše životy

Vlastne by mi to mohlo byť jedno. Ja aj celá moja rodina sme zaočkovaní a ten, komu sa v hlave prevrátili pojmy a záchranu svojho života považuje za útok na svoju slobodu, mi môže byť ukradnutý. Nie som psychiater a donekonečna vysvetľovať a argumentovať tam, kde sa každý argument odráža ako gumová lopta, je zjavne zbytočné. Len si tým ubližujem. Prečo? Lebo humanizmus? Lebo miluj blížneho svojho ako seba samého? Ľuďom, ktorí sa sami z vlastnej vôle vrhajú do pažeráku smrti nepomôže ani pánboh. Ani výzvy samotného pápeža neotrasú masochizmom niektorých spoluobčanov a ani on nepremôže silu konšpirácií. A verím, že ak by sa otvorili nebesá a boží hlas by zaburácal: „Ľudia, zachráňte sa“ – tak by naši dezoláti zavrhli aj pánaboha. Napokon, veď blahoslavení sú všetci duchom chudobní, lebo ich je kráľovstvo nebeské…

Nikdy by som neveril, akú hlbokú pravdu mal Einstein, keď si prehlásil, že ľudská hlúposť je nekonečná. Preteky v blbosti, ktoré tu teraz zažívame, dosahujú extrémne výkony. Ak by som si aj ja troška zakonšpiroval, povedal by som, že značnú časť môjho národa posadol diabol, v túžbe zničiť nás. Alebo možno ich platia tí ilumináti, kabalisti a či jašteri, o ktorých tak pekne píše občan Deltoid, a jazykom priam babylonským ničia všetko živé. Fakt, ľudstvo je už premnožené. Ktosi musel zasiahnuť. O zradcov na Slovensku nikdy núdza nebola a tak sme pre diabla skvelí pomocníci. Najnižšia zaočkovanosť v EU je príkladom, ako dobre si vybral. Nikdy by som neveril, že aj tá najzákladnejšia vec, to jest túžba po živote, je tak ľahko zničiteľná.

Nikdy by som neveril, že vláda bude musieť prosiť občanov, aby ich mohla zachrániť, zadarmo a dobrovoľne, a že dokonca bude platiť tým, ktorí sa zachrániť dajú. Nikdy by som neveril, že záchrancovia našich životov sa budú báť hnevu dementov, ktorí si nevážia nikoho a nič, ani svojho či cudzích životov, a že všetka ich snaha bude obrátená proti nim. Nikdy by som neveril, že môj národ, už aj tak známy neveľkou dávkou rozumnosti, sa takto radikálne zhovadí a že samovražda národa bude nazvaná vlastenectvom. A čo i tam dušu dáš…národ hubiť pomáhaš…

Vlastne by mi to mohlo byť jedno. Dočkali sme sa vakcín a kto nechce, nemusí. Viem ale, že prísť k rozumu až na pľúcnej ventilácii je neskoro. Žiadny môj rodák si taký koniec nezaslúži. A diabol medzi mojich kamarátov nepatrí…

zdroj: https://miromak.blog.pravda.sk/2021/10/01/nedovolme-diablovi-ohrozovat-nase-zivoty/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře