Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Teroristický štát Azerbadžan pácha genocidu na arménskom ľude

Je našou povinnosťou pomenovať nie len zločiny, ale aj ich páchateľov. Nie, toto nie sú zábery z natáčania historického filmu o arménskej genocíde ktorá sa udiala v rokoch 1915-1918.( Zločiny ktoré dokonca aj Joe Biden pomenoval genocídou a pobúril Turecko.)

  • teroristicky-stat-azerbadzan-pacha-genocidu-na-armenskom-ude
 

Štát Arménsko je malý dvojapolmilionový národ s bohatou historiou a kultúrou na ktorom je znova páchaná genocída. Azerbajžan ktorý má desaťmilonov obyvateľov je podporovaný Tureckom ktoré je členom transatlantického spoločenstva. Druhá vojna o Náhorný Karabach v roku 2020 začala agresiou zo strany Azerbajdžanu. Avšak aj napriek tomu, sa tento rok konkrétne 30.Apríla v Baku uskutočnili štvrté preteky sezony 2023 majstrovstiev sveta Formule 1. A uskutočnia sa tam aj budúci rok v v Septembri. Azerbajdžanu bolo umožnené sa zúčastniť aj hudobnej súťaže „Eurovízia“. V 20212022,2023.

Preteky Formule 1 sa v Baku uskutočnili aj v roku 2022 a pozrieť a fotografovať sa tam šiel aj Predseda NRSR Boris Kollár, ktorý má plné ústa rečí o kresťanstve. Pripomínam že Arménsko je kresťanská krajina v ktorej sú okupované historické arménske územia a masakrovaní kresťania moslimským Azerbajdžanom. Za pozornosť rozhodne stojí aj to, že 17.Mája 2023 sa v Baku Boris Kollár stretol s premiérom Azerbajždanu  Ilhamom Alijevom. V mene Slovenska vyjadril plnú podporu územnej celistvosti Azerbajdžanu a rokoval tiež o spolupráci v oblasti odmínovania aj energetiky. 

Prezerla som si viaceré stránky Slovenských politikov hlásiacim sa ku kresťanstvu a obsah ich dnešných statusov tvoria len oznámenia o straníckych mítingoch, debatách v médiách a reakcie na reakcie na reakcie na statusy na domácej politickej scéne. Zareagovala len europoslankyňa Miriam Lexmann.

___

O prímerí sa bude rokovať vo štvrtok Tisíce Arménov dnes utiekl pred bombardovaním na letisko Stepanakert. Vedenie Azerbajdžanu vyhlásilo že Arméni môžu ich vlasť opustiť. Na to, aby človek pochopil že zámerom agresora je Arménov z ich vlasti vyhnať nepotrebuje doktorát z geopolitiky a ani medzinárodných vzťahov.

článok 9.mesačnom hladomore

na ktorý upozornila a o pomoc amerického prezidenta poprosila aj Kim Kardashian

a dlhodobo na zločiny Azerbajdžanu upozorňuje na všetkých platrormách aj spevák skupiny System Of a Down armén Serj Tankian.

____________

Europska únia sa zbavila závislostí na Rusku a zvýšila dodávky z Azerbajdžanu. Prirovnala by som to k tomu, ako keď sa niekto prestane kamarátiť s jedným grázlom, ale nájde si kamaráta iného-rovnakého grázla. 

Celá článek ZDE: https://janas.blog.pravda.sk/2023/09/20/teroristicky-stat-azerbadzan-pacha-genocidu-na-armenskom-lude/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2023-09-22 20:09
Nelžete! Azeři sice do Náhorního Karabachu vpadli, ale s naprosto minimálními ztrátami tamních Arménů - sami to oceňují. A Pašinjan a jeho klika brzy pozná, co je to zrada arménského národa. Nikdo ze Západu mu nepomůže. A zpěváci mají být věrohodní informátoři???
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře