Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NASA připouští, že změnu klimatu způsobuje oběžná dráha Země, nikoli fosilní paliva

NASA připouští, že změnu klimatu způsobuje oběžná dráha Země, nikoli fosilní paliva

Již více než 60 let Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) ví, že změny, které se odehrávají v planetárních modelech počasí, jsou zcela přirozené a normální.

  • nasa-pripousti-ze-zmenu-klimatu-zpusobuje-obezna-draha-zeme-nikoli-fosilni-paliva

Nicméně z nějakého nepochopitelného důvodu se rozhodla šířit hoax o globální hrozbě klimatických změn způsobených lidskou činností.

Co NASA již dávno zjistila

Abychom byli přesní, bylo to v roce 1958, kdy poprvé zpozorovala změny v oběžné dráze Země kolem Slunce a změny sklonu zemské osy. Obě pozorování jsou zodpovědná za to, co dnešní klimatologové nazývají „oteplováním“ (nebo v závislosti na jejich agendě „změnou klimatu“ – jelikož někde dochází i k ochlazování).

Jinak řečeno, planetu žádným způsobem nepřehřívají ani neochlazují lidé tím, že jezdí v SUV (sportovní užitková vozidla) anebo jedí hovězí maso.

NASA to však dosud neuvedla na správnou míru a rozhodla se zůstat v úzadí a nečinně přihlížet tomu, jak se pseudo-liberálové a eko-alarmisté vzrušují nad světem, který kvůli nadměrnému množství dobytka anebo plastových brček zřejmě do 12 let zanikne.

V roce 2000 na své webové stránce Earth Observatory zveřejnila informace o teorii Milankovičových cyklů a prozradila, že planeta se ve skutečnosti mění kvůli vnějším faktorům, které s lidskou činností vůbec nesouvisí.

Tato informace se však ani po 19 letech nedostala k mainstreamu, což je důvod, proč „progresivisti“ nyní začali tvrdit, že nám zbývá pouze 18 měsíců, až Země zanikne v důsledku nadměrného množství oxidu uhličitého (CO2).

Jaká je vlastně pravda o změně klimatu?

Nicméně pravda se mnohem více podobá tomu, co předložil srbský astrofyzik, Milutin Milankovič, po kterém je pojmenována zmíněná teorie.

Ta dokazuje, že největší vliv na měnící se modely klimatu (více ZDE…) mají výkyvy slunečního záření v závislosti na ročních obdobích a zeměpisné šířce, které dopadá na Zemi rozdílnými způsoby a v rozdílných časech.

Tuto skutečnost pomáhají vysvětlit dva níže přiložené obrázky (od Roberta Simmona z Goddardova centra pro vesmírné lety).

První ukazuje Zemi na oběžné dráze s excentricitou (vychýlením) blízkou nule a druhý obrázek ukazuje Zemi na oběžné dráze s excentricitou 0,07.

Tato změna oběžné dráhy Země je zobrazena excentrickým, oválným tvarem na druhém obrázku, který byl záměrně přehnaný kvůli lepšímu pochopení (excentricita 5). Znázorňuje masivní změnu vzdálenosti, ke které dochází mezi Zemí a Sluncem v závislosti na tom, zda je v perihéliu (přísluní), nebo aféliu (odsluní).

Celý článek ZDE: https://www.vylectese.cz/nasa-pripousti-ze-zmenu-klimatu-zpusobuje-obezna-draha-zeme-nikoli-fosilni-paliva/#respond

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře