Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bidenova smutná inaugurace

Emil Kalabus

Inaugurace (řidčeji inaugurování) je slavnostní společenský obřad či ceremonie, která představuje veřejné uvedení (instalaci) konkrétního člověka do jeho nové funkce, respektive do jeho úřadu. I když jde o velmi vážný ceremoniální akt, přece se budu snažit tento akt na svém blogu poněkud odlehčit.

Víme, že ve Spojených státech se rozhoduje nejenom o osudu Spojených států, ale výsledek tohoto boje globalistů a patriotů bude mít globální vliv na celý svět. Biden je minimálně pro polovinu amerických voličů nelegitimní prezident.

  • bidenova-smutna-inaugurace

Trump sice odešel, ale trumpismus zůstal. Je jisté, že se Trump v nějaké jiné politické podobě vrátí.

Svět se středou 20. ledna počínaje přesunul do nové historické reality.

Inaugurace bez voličů, bez nadšeného aplaudování, inaugurace v přítomnosti bývalých prezidentů pokročilého věku obklopených armádou připomínala spíše pohřební obřad, než cokoli jiného. Na tom potemnělém obraze deprese a bezvýchodnosti, nezměnily nic ani závěrečné ohňostroje. O velkém strachu a obavách jeden z druhého vypovídaly dvojité roušky na obličejích mnoha aktérů inaugurace. O strachu z atentátu na Bidena hovořily ocelové ploty s žiletkovými dráty a desetitisíce plně ozbrojených vojáků.

I když Lady Gaga ze sebe vydala maximum a opravdu zazpívala nádherně, svou viží s copem mi  nápadně připomínala namyšlenou postavu Marfuši z legendární ruské pohádkMrazík. Zde se tedy vizážisté moc nepředvedli.

Ať je to jak chcebyly to americké volby a určitě nejbezpečnější inaugurace v dějinách lidstva. Vojsko, ploty, vojáci, žádní voliči.

Donaldu Trumpovi slouží ke cti to, že neporušil tradici a zanechal Joeu Bidenovi ve stole dopis.

Biden už si dopis přečetl a je podle jeho slov „velmi velkorysý“. Nechce ale o jeho obsahu mluvit veřejně, dokud nejdřív sám nezatelefonuje Donaldu Tumpovi.

A co v tom dopise mohlo být? Na síti Telegram je vyfocen obsah údajného dopisu. Neručím za pravdivost, ale odlehčí situaci.

V dopise stojí: „ Joe, you know I won.“ (Joe, víš, že jsem vyhrál).

GOD BLESS AMERICA

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře