Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Německo: Nejlidnatější země, v níž stále více převažují přistěhovalci. Čísla ve školách jsou šokující

4. srpna 2022

V nejlidnatější německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko tvoří žáci z řad přistěhovalců většinu škol. Politici AfD požádali státní orgány o poskytnutí konkrétních údajů. Ukázalo se, že ve více než 35 procentech základních škol tvoří žáci s přistěhovaleckým původem většinu. To je přesně 994 z celkového počtu 2 787 takových zařízení.

V celkem 54 zařízeních tvoří děti přistěhovalců 90 až 100 % žáků. Ve 227 školách je to 75 až 80 procent. V 713 školách se většina z nich pohybuje mezi 50 a 75 procenty.

  • nemecko-nejlidnatejsi-zeme-v-niz-stale-vice-prevazuji-pristehovalci-cisla-ve-skolach-jsou-sokujici

Podle politiků AfD je tato situace nepřijatelná. Nadměrný počet přistěhovalců ve školách podle nich vede na jedné straně k vážným výchovným problémům a na druhé straně způsobuje konflikty. Podle AfD se školy s velkou většinou dětí přistěhovalců stávají také počátkem tzv. paralelní společnosti přistěhovalců, kteří se asimilují jen v malé míře a vedou život odděleně od celé společnosti.

V informacích není uvedeno, jaké jsou děti státní příslušnosti. Někteří z nich jsou nepochybně občany zemí EU, ale města v Severním Porýní-Vestfálsku jsou jedním z oblíbených cílů migrantů z muslimských zemí.

Severní Porýní-Vestfálsko je nejlidnatější a jednou z nejbohatších německých spolkových zemí. Jeho hlavním městem je Düsseldorf, dále jsou zde města jako Kolín nad Rýnem, Dortmund, Essen, Duisburg, Bochum, Bonn, Wuppertal, Bielefeld a Münster. Celkem v tomto státě žije přibližně 18 milionů lidí.

zdroj: https://www.christianitas.sk/nemecko-najludnatejsi-stat-v-ktorom-stale-viac-dominuju-imigranti-cisla-v-skolach-su-sokujuce/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře