Podle Orbana bylo Maďarsko v „strašné situaci“, když on a jeho strana Fidesz převzali moc v roce 2010. Ale země se nakonec zotavila „s pomocí konzervativní politiky“. Orbán: pouze konzervativní politika je schopna obnovit zemi, kterou zničili levičáci a liberálové.

Zdůraznil, že jeho vláda se celosvětově proslavila bojem proti levičákům a liberálům. Orbán pokračoval: "Bráníme se proti globální elitě, která nám chce vnutit svou vůli." Proto je jeho vláda pod „neustálou palbou“.

Orban se ve svém projevu zabýval také migrací, genderovou ideologií, LGBTQ scénou a hnutím probuzení. Orban přirovnal tyto jevy k virům, které v jeho očích „vypěstovaly“ levicové a oh-tak progresivní síly a vypustily je do světa.

Hnutí probuzení a gender ideologie jsou v podstatě jako komunismus a marxismus: jsou to umělé ideologie, které rozdělují společnosti a tím i národy.

Orban: Maďarsko má vakcínu proti progresivnímu viru

Orban v této souvislosti také poukázal na to, že levičáci a progresivisté budou neustále vyvíjet tlak na ty, kteří smýšlejí jinak, pokud jde o genderovou politiku a LGBTQ. Pokud má někdo jiný názor, je okamžitě marginalizován a ostrakizován.

Podle Orbana se „vakcína“ proti „progresivnímu viru“ nemusí dlouho hledat. Protože v Maďarsku už existuje. Stačí před volbami napsat na vlajku: "Žádná migrace, žádné pohlaví, žádná válka!"

Na budapešťské konferenci CPAC vystoupí kromě Orbana dalších více než 60 řečníků. Z Rakouska se účastní lídr FPÖ Herbert Kickl a liberální europoslanec Harald Vilimsky.

Mezi dalšími řečníky budou brazilský poslanec Eduardo Bolsonaro, syn exprezidenta Jaira Bolsonara, a bývalí slovinští a čeští premiéři Janez Janša a Andrej Babiš.

Překlad CFP!

Zdroj: https://exxpress.at/orban-fordert-bei-konservativen-konferenz-no-migration-no-gender-no-war/