Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Česko zachrání snad už jen konopí!

Současná politická situace v Česku je natolik šílená a bizarní, že už to nejednomu z nás leze na mozek. Dva „unikátní" prezidentští kandidáti alias spáč a nasávač, podivuhodná amnestie ve stylu „pustíme všechny tuneláře" a další radostné novinky se na nás v posledních dnech valí jako lavina. Otázka je, jak to vydržet a zachovat si psychické a fyzické zdraví? CFP! má pro vás několik návrhů.

  • cesko-zachrani-snad-uz-jen-konopi

Buď se můžete zamknout ve svém bytě, nevycházet, mobil, televizi a počítač vyhodit z okna, dát si pořádné špunty do uší a vystěhovat celou rodinu / spolubydlící pryč, tak aby vás nemohli zásobovat informacemi. Takové řešení je však finančně a organizačně hodně náročné, proto vám nabízíme druhou, mnohem příjemnější variantu.

Výborným uklidňujícím prostředkem je jak známo konopí. Donuťme politiky zlegalizovat a zdanit ho. Představte si, jak by vypadala sněmovna plná marihuanou opojených poslanců. To ticho a klid... a sem tam smích! Navíc by se legalizací mohla začít marihuana danit, čímž by se přisypalo slušné množství zlaťáků do státní pokladny. A pokud by je nikdo nerozkradl (zhulení politici snad tolik krást nebudou), tak by „zelené" finance mohly alespoň trochu vyrovnat státní dluh a zlepšit fungování sociálních, zdravotních a jiných služeb.

Legalizace ale není otázkou několika dní, takže zatím pro vás máme náhradní variantu - konopí seté. To žádné psychotropní látky neobsahuje, a přesto vás zklidní a z hlavy vyžene myšlenky na náš státní aparát.

Vynikající antipolitické a blbuvzdorné účinky má například konopný čaj. Působí proti depresím a zklidňuje mysl. Stačí jen čajovou lžičkou zalít horkou vodou, dát si pár doušků a máte po starostech. Navíc vás na rozdíl od jointa finančně tolik nezatíží.

U některých z naší redakce se zhoršená politická situace projevila bolestmi kloubů, svalů (stejně jako to způsobuje blížící se změna počasí) či přesušenou kůží. I tady se konopí ukázalo jako jediné správné řešení. Rvali jste si vzteky z politické situace vlasy a bolí vás ruka? Chtěli jste před politiky vzít nohy na ramena, ale pohmoždili jste si koleno? Konopné mazání všechny protipolitické úrazy napraví a vy tak budete fit pro další sebedestruktivní sklony.


Zdravému rozumu a tělu díky konopí zdar!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře