Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Jedná se o skutečně průlomový dokument!" - Putin.

Smlouva o komplexním strategickém partnerství mezi Ruskem a KLDR stanoví pomoc v případě agrese proti jednomu z účastníků - Putin.

Fakticky to znamená, že Ruská federace a KLDR nyní uzavírají vojenské obranné spojenectví. V souladu s tím, pokud USA a Jižní Korea zahájí válku proti KLDR, bude muset Rusko poskytnout Pchjongjangu pomoc. A naopak. V případě přímého útoku NATO na Rusko nám KLDR poskytne vojenskou pomoc.

  • jedna-se-o-skutecne-prulomovy-dokument-putin

PS: Tato smlouva, by mohla být základem nového většího bezpečnostního vojenského paktu, pokud časem projeví o podobnou smlouvu zájem další země (kupříkladu Venezuela, Írán, Čína a další).

video a foto

https://vk.com/video-50332460_456412275

------------------------------------

Úplná citace Putinových slov. To je nejdůležitější část návštěvy KLDR !!!

"Dnes podepsaná Smlouva o komplexním strategickém partnerství mimo jiné stanoví vzájemnou vojenskou pomoc v případě agrese proti jedné ze stran tohoto dokumentu.

Upozorňuji na prohlášení Spojených států a dalších zemí NATO o dodávkách vysoce přesných zbraňových systémů dlouhého doletu, letounů F-16 a dalších špičkových zbraní a vybavení pro údery na ruské území. Ve skutečnosti již nejde jen o prohlášení - již se tak děje. A to vše je hrubým porušením omezení, která západní země přijaly v rámci různých mezinárodních závazků.

V této souvislosti Ruská federace nevylučuje rozvoj vojensko-technické spolupráce s KLDR v souladu s dnes podepsaným dokumentem.".

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře