Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Manuál ruského trolla.

Nesouhlasím s válkou, ale... Těch lidí je mi líto, ale...Každá mince má dvě strany...Snažím se na to dívat nestranně... Nic není černobílé... Akce vyvolává reakci... Propaganda je na obou stranách... Každý má  svou pravdu... Pravda je někde uprostřed... Ničemu nemůžete úplně věřit... Ty skutečně věříš všemu, co ti řeknou v mediích? Poslechni si, co Andor Šándor říká v tomhle rozhovoru... Když říkáš A, tak musíš říct i B...Až časem se ukáže, jak to ve skutečnosti bylo...

  • manual-ruskeho-trolla
 
Ale Krym byl v historii vždy ruský...Neobhajuji Rusko /Putina/, ale...Bombardování Jugoslávie ti nevadilo? Bombardování civilistů na Donbase ti nevadilo? Víš kolik dětí zemřelo na Donbasu? Válka v Iráku ti nevadila? Proč Američané na Ukrajině stále mají laboratoře na biologické zbraně? Víš, kolik má USA základen kolem Ruska? Víš, co NATO několikrát /!/ slibovalo Rusku v 90. letech? O neonacistickém praporu Azov jsi neslyšel? Víš, co všechno mají na svědomí Banderovci? Dostuduj si to! Dodávky zbraní tam budou jen eskalovat konflikt. Kdo myslíš, že na té válce vydělá? Kdyby se Ukrajina nebránila, tak žádná válka není. Kdyby si dobrovolně Ukrajina nezrušila neutralitu, tak žádná válka nemůže v žádném případě být! Proč myslíš, že tak rychle najednou zmizel covid? Kolik sis domů do svého bytu vzal Ukrajinců? Přestaneš topit plynem? Tušíš vůbec, jak sankce poškodí naši ekonomiku? Počkej, až se zavede zlatý rubl...Kdo myslíš, že vydělá na dodávkách zkapalněného plynu do Evropy? 
Brusel chce zakázat opravy starých aut. Tím by definitivně skončil automobilismus.
V Polsku demonstrovalo 70 tisíc zemědělců. O masových demonstracích s účastí několika milionů /!/ demonstrantů se v ČT nedozvíte.
V Japonsku bude zákaz pro očkované darovat krev. Na  to přišli až teď?
V Holandsku byla kráva v dětské ZOO několik měsíců znásilnována opakovaně tureckým imigrantem. Co na ochránci zvířat? Pardon, co je dovoleno kmánovi...
Firma spolupracující na covid vakcinách krachuje. Výroba počítala deset dávek na každého občana. Mnoho zemí tyto patoky už nekupuje. Tato firma vyvíjí lék na rakovinu, často způsobenou jejími injekcemi...
Naší miniarmádě velí přes 400, slovy čtyři sta generálů s královskými platy. Máme vůbec tolik vojáků? Poslanci, nevíte, kde šetřit, aby bylo na zdravotnictví, školství, důchody atd.? O zrušení 150 tisíc protinárodních, závislých,  velmi dobře placených Ziskovkách nemluvě. Jsme snad nejbohatší stát na světě, když můžeme tolik rozhazovat.
Náměstek Polreich chtěl odhalit pravdu o Jugoslávii, soudruh Vondra jako pravý papaláš mu navždy zakázal výjezd do zahraničí. Pravý komunista se nezapře!
Kongres USA dodá Polsku rakety s doletem až do Ruska. V tom případě je válka stoprocentně zaručena. Mladí branci, čekejte povolávací rozkaz a připravte se na jistou smrt.
USA na Ukrajině stále provozuje kolem třiceti /!/ laboratoří na biologické zbraně. To nikomu nevadí?
Nemuslimské děti v italské škole mají zakázané svačiny kvůli Ramadánu. Proč mlčí ochránci dětských práv?
O Saudské Arábii je známo, že tam na ulici bičují ženy. Přesto tato země vede komisi OSN- pro ženská práva! Nejde o hax či  aprílový žert!
Pět biologických mužů hraje v jednom australském ženském fotbalovém týmu. Těmto ženám to v jejich šatnách nevadí?
Nakladatelství Albatros včetně Ziskovek zakázalo vydání knihy americké autorky "Nevratné poškození aneb jak naše dcery propadají transgenderové mánii". Prý by tyto lidi mohlo poškodit.. Blíží se doba, kdy se knihy začnou spalovat? 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře