Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Justin Bieber: Paralýza mojej tváre je trest za to, že som odhalil pedofíliu iluminátov

(Natural News) Hollywoodsky insider prozradil, že Justin Bieber verí, že nešťastie, ktoré ho nedávno postihlo, je fyzickým prejavom temných síl, ktoré ovládli jeho telo a dušu po tom, čo sa na začiatku jeho kariéry pripojil k Iluminátom.

Držte sa svojich sedadiel, pretože to začne byť divoké.

V júni 2022 Bieber odhalil, že trpí paralýzou tváre, konkrétna diagnóza sa volá Ramsayho-Huntov syndróm.

Tohto času 28-ročný spevák, ktorý bol na svojom svetovom turné Justice (Spravodlivosť), oznámil, že jeho nedávne vystúpenia si „vybrali krutú daň“ a potřebuje viac času na „oddych a regeneráciu“.

(Poznámka redakcie: Hovorí sa tiež, že k jeho ochoreniu paralýzy polovice tváre malo dôjsť po očkovaní proti covidu.)

  • justin-bieber-paralyza-mojej-tvare-je-trest-za-to-ze-som-odhalil-pedofiliu-iluminatov
  • justin-bieber-paralyza-mojej-tvare-je-trest-za-to-ze-som-odhalil-pedofiliu-iluminatov

Začiatkom tohto roka, 10. marca 2022, podobne postihol ďalší nezvyčajný neduh aj Bieberovu manželku, supermodelku Hayley Bieberovú. 25-ročná žena sedela pri stole s manželom, keď ju postihla „minimŕtvica“, ktorá ju znehybnila a vyžiadala si urgentnú hospitalizáciu.

Bieber verí, že choroby, ktoré ho s manželkou postihli, sú fyzickým prejavom ich snahy vymaniť sa z iluminátskeho zábavného priemyslu a porušiť zmluvu s „čiernym princom“ (zmluvu s diablom).

Z tohto odvetvia sa snaží vymaniť už od roku 2017. Raz stovkám ľudí na hodine štúdia Biblie v Los Angeles povedal, že sa „zobudil“ zo „zla hudobného priemyslu“ a potrebuje sa z neho dostať von, pretože je „ovládaný tým úplne najhorším druhom ľudí – pedofilmi“.

Bieber bol pravidelným účastníkom hodiny biblického štúdia v hoteli Montage v Beverly Hills a v júli 2017 sa podelil so zborom o to, čo opísal ako „strašný príbeh“ a vysvetlil, prečo mal pocit, že musí ukončiť svoje svetové turné.

Hororový večierok

Bieber opísal večierok, na ktorom sa zúčastnili vrcholní predstavitelia hudobného biznisu, vrátane výkonných viceprezidentov pre vývoj, producentov, agentov a medzinárodných finančníkov.

Povedal, že bol nabádaný, aby sexuálne zneužil malé dieťa, ktoré bolo privedené na párty kvôli sexuálnemu uspokojeniu elít hudobného priemyslu.

„Nechcel som to urobiť. Naozaj nie. Povedali, že toto dieťa bolo nadrogované, bolo to hrozné,“ uviedol Bieber a vysvetlil, že mu bolo jasné, že ak sa absolvovaním iniciačných rituálov „pripojí do klubu“, získa vstup aj do „obchodnej stránky priemyslu“.

„Nebol by som len umelcom, bol by som magnátom. Tá cesta by sa mi otvorila, podobne ako pre Jay-Z. Je rozdiel medzi byť milionárom a byť miliardárom.“

Bieber však zhromaždeniu povedal, že to nemôže urobiť.

„Aby som sa dostal do klubu, musel by som tomu úbohému chlapcovi urobiť zlé veci. Potom som si ale uvedomil, že ani to im nestačí. Tiež by som musel zabiť to malé dieťa.“

Bieber povedal, že počul klebety o tomto type iniciácie v hudobnom priemysle, ale predtým s tým nebol konfrontovaný.

„Povedali mi, že tajne natáčajú tieto večierky. Keď vás raz majú natočeného na videu, ako niečo také robíte, vlastnia vás.“

Bieber ďalej povedal, že jeho svedomie je čisté, pretože sa tejto udalosti nezúčastnil, no osud zdrogovaného dieťaťa ho stále prenasleduje.

„Povedali, že to dieťa bolo znásilnené niekoľkými rôznymi chlapmi. Povedali, že krváca. Odišiel som odtiaľ, ale počul som, že zomrel a to ma prenasleduje.“

Média hlavného prúdu o Bieberovom príbehu mlčia

Bieberov znepokojivý príbeh, ktorý bol úplne cenzurovaný mainstreamovými médiami na ochranu elít priemyslu, dopĺňa vlnu obvinení celebrít a hudobníkov a ukazuje skutočnú povahu iluminátov z hudobného a zábavného priemyslu.

Corey Feldman a Elijah Wood (herec z Pána prsteňov) obaja odhalili pedofíliu v srdci Hollywoodu. Detské hviezdy Disney, vrátane Belly Thornovej, upozorňujú na skutočnú povahu tohto odvetvia.

Podľa  Elijaha Wooda sa ničia nevinné mladé životy, aby sa ukojili zvrátené chúťky „ľudí s parazitickými záujmami“, ktorí „vás vidia ako svoju korisť“.

V  rozhovore pre Sunday Times Wood vypustil sériu bombastických obvinení o pedofiloch, ktorí riadia toto odvetvie, a poznamenal, že „v Hollywoode sa zjavne deje niečo veľké. Všetko to je organizované.“

Ak čítate Washington Post alebo pozeráte CNN, pedofília nepredstavuje žiaden problém a tí, ktorí o nej hovoria, sú „alobalové čiapky s kukadlami“, ktoré šíria „falošné správy“.

Stále viac a viac hviezd však prichádza s podobnými príbehmi o skazenom Hollywoode a systéme hudobného priemyslu, vrátane bývalej Disney hviezdy Chiny McClainovej, ktorá nedávno odhalila hlbiny satanizmu v Hollywoode.

Mel Gibson sa pridáva k obvineniam Hollywoodu

Hollywoodsky protagonista Mel Gibson je ďalším človekom, ktorý hovorí o pedofílii zábavného priemyslu. Podľa neho sú hollywoodske štúdiá „premočené krvou nevinných detí“ a „konzumácia detskej krvi je v Hollywoode taká populárna, že v podstate funguje ako jeho samostatná mena.”

„Hollywoodske elity sú nepriateľmi ľudstva, ktorí neustále konajú v rozpore s našimi najlepšími záujmami a porušujú každé Bohom dané tabu, ktoré ľudia poznajú, vrátane posvätnosti detí ,“ povedal Mel Gibson v Londýne, keď propagoval svoju rolu vo filme Daddy’s Home 2, ktorá je jeho najvýznamnejšou rolou na obrazovke za posledné roky.

„V Hollywoode je to verejné tajomstvo. Títo ľudia majú svoje vlastné náboženské a spirituálne učenie a svoje vlastné sociálne a morálne rámce. Majú svoje posvätné texty – sú chorí, verte mi – a nemôžu byť viac v rozpore s tým, čo znamená Amerika.“

Mel Gibson sa objavil v šou Grahama Nortona na BBC v roku 2017, keď propagoval svoju úlohu vo filme Daddy’s Home 2, jeho najvýznamnejšej úlohe na obrazovke za posledné roky, a svojich kolegov v zákulisí poučil o skutočnej povahe riadiacej matrice zábavného priemyslu.

Gibson vysvetlil, že posledných 10 rokov pracoval na svojich vlastných nápadoch, mimo hollywoodskeho systému po tom, čo bol v roku 2006 zaradený na čiernu listinu kvôli zdieľaniu názorov o filmovom priemysle a svete, ktorý je v rozpore s liberálnou ortodoxiou.

Gibson povedal:

„Neviem, ako vám to jemne povedať… Hollywood je inštitucionalizovaná pedofília.

Hollywood je presiaknutý krvou nevinných detí. Po dlhú dobu boli všetky odkazy na pedofíliu a kanibalizmus symbolické alebo len v náznakoch. Osobne som sa však s touto praxou oboznámil začiatkom roku 2000. Teraz o tom môžem hovoriť, pretože títo ľudia, šéfovia, sú už mŕtvi.

Krv sexuálne zneužívaného dieťaťa sa považuje za vysoko „obohatenú“ a je vysoko cenená.

Peniaze sa posúvajú z jednej ruky do druhej. Láskavosti, provízie – nemáte ani len potuchy. Bábätká sú vysoko funkčná mena sama o sebe. Bábätká sú ich prémiovou značkou vysokokvalitného kaviárového kokaínového diamantového steaku.“

Podľa Gibsona to však nie je obyčajná zvrhlosť, populárna medzi mužmi a ženami, ktorých už omrzeli bežné hriechy.

„To nie je nič nové. Ak urobíte nejaký výskum, uvidíte, že je to metafyzický, alchymický fenomén a môžete ho nájsť v zákulisí všetkých temných období v histórii.

Je to temné, multidimenzionálne okultné umenie a praktiky, ktoré tajné spoločnosti v posledných niekoľkých stovkách rokov používali na sociálne programovanie a ovládanie mysle a ktoré v našej ére pozdvihol Hollywood v Amerike k vrcholu.“

Mainstreamové médiá sa rýchlo vrhli na Gibsonove odhalenia, označili ich za falošné správy a snažili sa ich vymazať z informačného priestoru. Celebrita nemôže vystúpiť proti systému bez toho, aby bola umlčaná a potrestaná. Gibsonova kariéra odvtedy nebola rovnaká.

V poslednej dobe Nicole Kidmanová a Lindsay Lohanová tiež hovorili o pedofílii v Hollywoode. Neskôr však ustúpili, pokúsili sa zakryť stopy a predstierali, že nikdy nepovedali to, čo povedali.

Lohanová a Kidmanová chápu závažnosť dôsledkov pre tých, ktorí zradia zábavný priemysel.

Blízki priatelia Chrisa Cornella, Chestera Benningtona a Coolie a Anne Hecheových prišli s pozoruhodne podobnými príbehmi. Tieto hviezdy pracovali na odhalení pedofilného kruhu v srdci hudobného a filmového priemyslu – a stálo ich to život.

Záver

Justin Bieber šokoval svojich fanúšikov tým, že zrušil svoje svetové turné a oznámil, že potrebuje byť nejaký čas preč z hudobného priemyslu.

Dnes tvrdí, že jeho nešťastia, zdravotné ťažkosti a nedávny pád do nemilosti v hudobnom priemysle sú trestom za zradu hudobných iluminátov a pokus o vymanenie sa z obrovského kontrolného systému.

Bieber teraz hľadá kňaza, ktorý by vykonal exorcizmus, aby sa zbavil „temnej spirituality“, ktorú si podľa vlastných slov pozval do svojho tela na začiatku kariéry.

Môžeme mu len popriať veľa šťastia v jeho snažení.

Video o Bieberovom príbehu si môžete pozrieť (v angličtine) tu:

Zdroj: https://www.badatel.net/justin-bieber-paralyza-mojej-tvare-je-trest-za-to-ze-som-odhalil-pedofiliu-illuminatov/#comments

https://www.naturalnews.com/2022-11-24-justin-bieber-facial-paralysis-is-punishment-illuminati-pedophilia.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře