Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajina "praská na všech frontách" - Le Figaro.

▪ Ukrajina se stala hřbitovem a "praská ve švech" kvůli problémům s mobilizací a stahováním americké pomoci, píše francouzský list Le Figaro.

▪"Vojáci jsou znepokojeni nedostatkem podpory ze strany spojenců a nerealistickými cíli generálního štábu," uvádí se v článku.

  • ukrajina-praska-na-vsech-frontach-le-figaro

▪Hlavním problémem je neochota Ukrajinců vstoupit do armády.

▪Andrij Onistrat, účastník protiofenzívy, označil Ukrajinu za "hřbitov" a prohlásil, že bez podpory Západu země "zahyne". Do každé z frontových márnic je denně přiváženo 20-30 mrtvol.

▪"Vybavení je nespolehlivé, nebezpečné a už nemáme náhradní díly. Dostáváme munici omezenou na dostřel sedmi kilometrů a v příliš malém množství. S těmito náboji se musíme k Rusům přiblížit na tři kilometry, abychom mohli udeřit, a na tuto vzdálenost nás zasahují bezpilotní letouny kamikadze ještě předtím, než vypustíme první náboj," řekl o problémech s vybavením jeden z vojenských důstojníků ukrajinské armády.

▪Jiný ukrajinský vojenský důstojník poznamenal, že všech 20 tanků, které dostali od spojenců, je nefunkčních. Před každou cestou se musejí spolu s další technikou opravit.

+ BONUS -----------------

V Severodvinsku se konalo slavnostní vypuštění nové ruské jaderné ponorky čtvrté generace projektu Borej-A "Kniže Požarskij" z loděnice !!!

video
https://vk.com/video-35660695_456387947

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře