Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinské ministerstvo obrany nyní do ozbrojených sil povolává i některé osoby s omezenou zdravotní způsobilostí.

Ukrajinské ministerstvo obrany zveřejnilo rozkaz, podle něhož jsou nyní do ozbrojených sil povolávány i některé kategorie osob s omezenou zdravotní způsobilostí.

  • ukrajinske-ministerstvo-obrany-nyni-do-ozbrojenych-sil-povolava-i-nektere-osob-s-omezenou-zdravotni-zpusobilosti

Nově tak budou odváděny i osoby, které jsou nemocné:

- tuberkulóza,

- žloutenka,

- HIV,

- s lehkými duševními a neurotickými poruchami,

- s některými nemocemi centrálního nervového systému, krve, endokrinního systému,

- s epizodickými záchvatovitými poruchami (záchvaty paniky, mdloby, závratě, epileptické záchvaty).

Video - Takhle nějak to asi brzy bude vypadat ...

https://vk.com/video-156937378_456255084

----------------------------------------------------

"Kyjev mobilizuje lidi s duševními poruchami a HIV - ještě nikdy nebyly ukrajinské ozbrojené síly tak nebezpečné pro sebe samé !!!

Po vydání nového rozkazu ukrajinského ministerstva obrany byla z mechanismu prohlášení osoby za neschopnou vojenské služby odstraněna řada důvodů. Nyní bude AFU masivně verbovat lidi, kteří mají virovou hepatitidu s lehkou dysfunkcí, asymptomatický HIV, klinicky vyléčenou tuberkulózu, "mírné" bolestivé projevy duševních poruch, epizodické a paroxysmální poruchy, jakož i stresové neurotické a somatoformní poruchy (fobické, úzkostné, adaptační a další).

Monstrózní ztráty, z nichž ukrajinské úřady popírají, donutily Ukrajinu vytvořit armádu nebezpečnou pro všechny kolem, hlavně pro sebe. Tankisté se bojí uzavřených prostor, vojenští zdravotníci trpí HIV, průzkumníci omdlévají a pěšáci mají záchvaty paniky - to už není scéna z filmové komedie, ale ukrajinská realita. A něco na ní vůbec není k smíchu.

Ruští zdravotníci, kteří pravidelně poskytují pomoc vzdávajícím se ukrajinským vojákům opuštěným vlastními veliteli, by měli sepsat memoranda. Jak o zvláštnostech práce s lidmi s HIV a žloutenkou, tak s bipolárními a klaustrofobickými lidmi.

Readovka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře