Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Očkovacie kobercové bomby: Vyvíjajú „rozprašovacie“ vakcíny pre automatickú depopuláciu  

(Mike Adams, Natural News) Keď konvenční farmári chcú kobercovo bombardovať pole s plodinami insekticídmi, aby zabili hmyz, postriekajú ho toxickými chemikáliemi.

Rozprášené chemikálie sú následne absorbované nielen pôdou a rostlinami, ale aj hmyzom, v ktorom pracujú na zničení jeho nervového alebo obehového systému. Netrvá dlho a milióny hmyzu zažijú událost „náhle uhynutie“.

Keď chcú globalisti zabiť masy ľudí žijúcich v mestách s vysokou hustotou obyvatelstva, môžu podobne kobercovo bombardovať mesto aerosolovými „vakcínami“, ktoré sú určené na vdýchnutie.

Možno ich rozprašovať z lietadiel v nízkých nadmorských výškách presne rovnakým spôsobom, akým sa látka malatión bežne rozprašuje na komáre za účelom kontroly prehnane medializovaného vírusu Zika.

  • ockovacie-kobercove-bomby-vyvijaju-rozprasovacie-vakciny-pre-automaticku-depopulaciu

Nedávny článok od Eugyppius: A Plague Chronicle odhaľuje, že výskumníci združení s Billom Gatesom teraz presadzujú nosové vakcíny proti covidu, ktoré by sa teoreticky mohli nastriekať na populácie a vdychovať bez individuálneho vedomia alebo súhlasu ľudí.

„Vírusový blázon Eric Topol a dílerka hadieho oleja Akiko Iwasaki hókus pókus vyrobia mRNA nosový sprej a požiadajú o druhé schválenie na núdzové použitie, aby sa ešte viac pohrali s imunitným systémom miliárd ľudských bytostí,“ píše sa v článku.

Článok ďalej pokračuje:

„Oligarchická podpora pre vakcíny na báze nosového spreju vychádza predovšetkým zo sužovanej mysle Billa Gatesa, ktorý je potichu sklamaný výkonom mRNA elixírov proti covidu a teraz vkladá väčšiu časť svojich nádejí do kamufláže…

Topol je len mentálne prázdny covidový brigádny generál, ale Iwasaki je spoluzakladateľom farmaceutického startupu RIGImmune, ktorý dostal dva milióny dolárov od Gatesovej nadácie „na vývoj nových imunitných aktivátorov na ochranu pred infekčnými chorobami, ktoré neúmerne ovplyvňujú rozvojový svet. “

Je tiež spoluzakladateľom spoločnosti Xanadu Bio, ktorá sa snaží prísť s nanočasticami, ktoré vás nezabijú, keď ich vdýchnete…“

Ak by toto úsilie bolo úspešné, poskytlo by to globalistom spôsob, ako dostať inštrukcie mRNA prostredníctvom vzduchu na celé ľudské populácie presne tak, ako farmári postrekujú polia insekticídmi.

Inštrukcie mRNA unesú bunky tela a naprogramujú ich tak, aby vytvorili cudzorodé proteínové štruktúry, ktoré môžu fungovať aj ako biologické zbrane spôsobujúce neplodnosť alebo krvné zrazeniny.

Stránka Natural News pred časom podrobne zdokumentovala laboratórnymi testami, že tieto zrazeniny sú samoskladajúce sa bioštruktúry, ktorých veľkosť postupne rastie, až kým nezablokujú prietok krvi a často svoju obeť zabijú.

Ľudia padajú mŕtvi ako muchy a „ľudské stádo“ sa vybíja tempom ako nikdy predtým.

Globalisti vnímajú ľudskú populáciu ako „mor“

Ľudskú populáciu vnímajú globalisti ako mor na planéte, ktorý si zaslúži vyhubenie rovnakým spôsobom, ako by sa dalo zvládnuť zamorenie švábmi.

Podľa globalistov ľudia nielenže využívajú príliš veľa vzácnych zdrojov – ako je voda, energie (plyn, ropa) a pôda – ale znečisťujú aj oceány plastmi, ničia ekologické systémy a ničím neprispievajú k budúcnosti ľudskej civilizácie. Preto ich treba vyhubiť, hovorí sa.

Skutočným trikom je prísť na to, ako presvedčiť masy, že nie sú vyhladzovaní, keď čakajú v rade na vyhladzovacie injekcie (covidové „vakcíny“).

Aby sa to dosiahlo, „vakcíny“ boli propagované a pretláčané lekármi, novinármi, vládnymi orgánmi, technologickými spoločnosťami (Google, Facebook), zamestnávateľmi a školami v rozpore s akoukoľvek skutočnou podpornou vedou.

Tieto injekcie smrti sa nazývali „bezpečné a účinné“, keď v skutočnosti boli nebezpečné a smrtiace. Ukazuje sa, že tí, ktorí sa podriadili týmto zjavne manipulujúcim „autoritám“, pravdepodobne na toto zlé rozhodnutie doplatia životom.

Pandémia Covid-19 bola po celý čas len trik, ako prinútiť ľudí, aby sa postavili do radu a súhlasili s injekciou naplnenou jedom, ktorý spôsobuje pomalú eutanáziu.

Teraz sa zrazeniny po očkovaní naďalej zväčšujú, upchávajú tepny a krvné cievy, čo spôsobuje, že čoraz väčší počet ľudí zomiera bez akéhokoľvek jasného a lekársky akceptovaného vysvetlenia. Spoločnou príčinou všetkých týchto „náhle zomrelých“ ľudí sú, samozrejme, zrazeniny po očkovaní, ktoré upchávajú tepny a krvné cievy.

Dôležité je, že tieto zrazeniny sa každým dňom zväčšujú vo vnútri tiel ľudí, ktorí dostali „vakcíny“. V nasledujúcich mesiacoch a rokoch zomrú ďalšie milióny ľudí.

No a tých, ktorých nezabijú súčasné „vakcíny“, môžu globalisti jednoducho postriekať novými smrtiacimi „mRNA bombami“, ktoré budú ľudia vdychovať proti svojej vôli alebo vedomiu.

Hovoríme tu o porušovaní Norimberského kódexu, pretože niečo také by efektívne zmenilo každé cieľové mesto na plynovú komoru v štýle holokaustu, kde ľudia dýchajú biologické zbrane, ktoré ich časom zabijú.

Mary Hollandová z organizácie Children’s Health Defense vyzýva na celosvetové stíhanie tých, ktorí páchajú tieto zločiny proti ľudskosti

Ako je vysvetlené na webovej stránke Children’s Health Defense (a písali sme o tom aj na našej stránke), Mary Hollandová vyzvala na rozsiahle celosvetové stíhanie týchto zločincov stojacimi za vakcínami proti covidu a inžinierov biologických zbraní, ktorí rozpútali vražedné útoky na celé ľudstvo:

„Je tragické, že za posledného dva a pol roka sme boli svedkami globálneho útoku na Norimberský kódex. Vlády, zdravotnícke zariadenia, univerzity a médiá porušili prvý princíp a každý ďalší princíp z 10 bodového kódexu.

Donútili ľudí, aby sa stali ľudskými pokusnými králikmi. Tí, ktorí úmyselne, vedome a so zlým úmyslom porušili zásady Norimberského kódexu, musia byť potrestaní. Musia byť menovaní, stíhaní a potrestaní za zločiny proti ľudskosti…“

Holandová má vskutku pravdu, a ak sa ľudská rasa nepostaví proti masovým vrahom uctievajúcim očkovací kult smrti, akým je napríklad Fauci (americký mix Mikasa a Lengvarského), zomrú miliardy.

V skutočnosti sme už možno za bodom zlomu, keď sú miliardy ľudských bytostí naprogramované na smrť v najbližších rokoch. Pokiaľ sa nenájde spôsob, ako zvrátiť zrazeniny a doslova deprogramovať ľudské telo zo zlomyseľných inštrukcií mRNA, viac ako 5 miliárd ľudí, ktorí si už tieto „vakcíny“ nechali vpichnúť, môže čeliť vyhladeniu prostredníctvom „vedy“.

Pamätajte: Fauci klamal. Milióny už zomreli a miliardám hrozí smrť v nasledujúcich mesiacoch a rokoch.

Záver

Technologické spoločnosti a médiá hlavného prúdu cenzurujú, zaraďujú na čiernu listinu a útočia na každého, kto sa v tejto veci pokúša biť na poplach, čím dokazujú, že sa podieľajú na genocíde a sú spolupáchateľmi týchto zločinov proti ľudskosti.

Apple, Google, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn a mnohé ďalšie firmy sú vinné zo sprisahania s cieľom masovej vraždy miliárd ľudských bytostí, aj keď niektoré z týchto obetí budú ich vlastní zamestnanci, inžinieri a vedúci pracovníci.

Skutočne, sme svedkami vyčíňania globálneho kultu smrti, ktoré sa odohráva priamo pred našimi očami.

Vypočujte si podcast Situation Update stránky Natural News, kde nájdete všetky podrobnosti: Brighteon.com.

Zdroj: https://www.badatel.net/ockovacie-kobercove-bomby-vyvijaju-rozprasovacie-vakciny-pre-automaticku-depopulaciu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře