Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Svet zachvátil syndróm hrotového proteínu: Očkovaných z ničoho nič postihujú smrteľné choroby 

(S.D. Wells, Natural News) Skutočná pandémia, ktorú svet zažíva, je raketový nárast prípadov chorôb, ktorým sa dá predísť. A čo je najhoršie, sú spôsobené a zhoršované injekciami spúšťajúcimi tvorbu hrotového proteínu, tiež známymi ako „vakcíny proti COVID-19“.

Výskum uskutočnený vedcami zistil, že hrotové proteíny tvorené telom po „očkovaní“ mRNA technológiou vstupujú do krvného obehu a cestujú do všetkých častí tela, kde sa hromadia a znečisťujú detoxikačné orgány, pričom spôsobujú krvné zrazeniny.

Krvné zrazeniny a poškodenie cievneho systému majú za následok smrteľné stavy, vrátane myokarditídy, mŕtvice a áno, rakoviny. Na injekčných miestach sa po očkovaní proti Covid-19 objavujú rakovinové nádory a následne šíria po celom tele. Náhoda?

  • svet-zachvatil-syndrom-hrotoveho-proteinu-ockovanych-z-nicoho-nic-postihuju-smrte-ne-choroby

Hrotové proteíny sú nebezpečné toxíny, ktoré môžu upchať celý cievny systém

Priónové choroby sa šíria krajinami i svetom, ale medicínsky priemyselný komplex a falošné mainstreamové médiá držia pevne pod kontrolou správy a vedu, ktoré odhaľujú túto „pandémiu“ zranení a úmrtí spôsobených „očkovaním“.

Keď mRNA injekcie preprogramujú ľudské bunky tak, aby nepretržite produkovali prióny hrotových proteínov, tieto sa naďalej hromadia v celom tele – možno navždy.

Vedci a patológovia nachádzajú vysoké koncentrácie týchto priónov napodobňujúcich vírus v slezine, pečeni, kostnej dreni, nadobličkách a vo vaječníkoch obetí očkovaných proti covidu.

Mimochodom, toto nie je žiadne nové odhalenie. Vedci hovoria:

„Už dlho vieme, že hrotový proteín je patogénny proteín. Je to toxín. Ak sa dostane do obehu, môže spôsobiť poškodenie v našom tele.“

V skutočnosti veľké množstvo štúdií odzrkadľuje, že škody spôsobené „vakcínami“ proti Covid-19 spôsobujú oveľa väčší masaker zdravia než samotný vírus.

U laboratórnych zvierat, ktorým boli injekčne podané spike proteíny, sa vyvinuli kardiovaskulárne problémy a odhalilo sa, že bielkovinové prióny prechádzajú hematoencefalickou bariérou a spôsobujú poškodenie mozgu.

Injekcie na tvorbu hrotových proteínov (vakcíny proti Covid-19) sú podozrivé, že spôsobujú hromadné úmrtia vrátane spontánnych potratov

Injekcie na tvorbu hrotových proteínov predstavujú potenciálne riziká pre dojčené deti a plodnosť, ako ukazuje výskum, zatiaľ čo pôrodnosť zhodou okolností celosvetovo prudko klesá.

Bill Gates, ktorý otvorene podporuje redukciu svetovej populácie o miliardy ľudí pomocou vakcín a potratov, sa samozrejme priaznivo stavia aj za „covidové vakcíny“.

Je to preto, že prióny spôsobujú, že imunitný systém útočí na plod a zároveň poškodzuje vaječníky, čím spôsobuje samovoľné potraty, obmedzuje reprodukciu a vedie aj k neplodnosti?

Podobne ako Čína, India, Japonsko, Brazília, USA, aj v Európe je pôrodnosť hlboko pod takzvanou prirodzenou mierou náhrady obyvateľstva. Aby populácia krajiny jednoducho zostala rovnaká, musí byť mierne nad dvomi deťmi na jednu ženu.

To znamená, že v dôsledku injekcií hrotových proteínov počet zabitých detí v maternici značne znižuje svetovú populáciu, rovnako ako to chce urobiť Gates a všetci ostatní globalistickí eugenici.

Vedci z Kolumbijskej univerzity zistili, že miera úmrtnosti na „syndróm hrotového proteínu“, anglicky Spike Protein Syndrome (SPS), je oveľa vyššia, ako tvrdí americké Centrum pre kontrolu chorôb (CDC).

Bolo odhalené, že dochádza k najmenej 10-násobku počtu úmrtí, o ktorých sa tvrdí, že sú výsledkom „očkovania“ proti Covid-19. Tento celkový počet sa teraz blíži k pol miliónu úmrtí v dôsledku SPS, nielen k oficiálne priznaným 20 000.

Napriek tomu môže byť počet deklarovaných úmrtí veľmi nízky.

Steve Kirsch, výkonný riaditeľ Nadácie pre výskum bezpečnosti očkovania (VSRF), vykonal analýzu založenú na štatistikách VAERS (Americký systém pre zaznamenávanie vedľajších účinkov vakcín) a údajoch z centier Medicare a Medicaid Services a rýchlo zistil, že skutočný počet obetí zabitých covidovými „vakcínami“ je dvojnásobný, blížiaci sa k miliónu.

Inými slovami, počet úmrtí v dôsledku zrazeninových „vakcín“ je oveľa vyšší ako počet úmrtí na skutočný vírus, ak vôbec nejaké sú, pretože koronavírus SARS-CoV-2 nikdy nebol izolovaný v laboratóriu.

Záver

Táto pandémia je pandémia zrazeninových „vakcín“, nie vírusová. To je dôvod, prečo by sa mal každý vyhýbať „očkovaniu“ proti Covid-19 ako moru!

Ak ste si už nejaké dávky dali, o ďalších ani nepomýšľajte! Každá ďalšia dávka je ďalší klinec do vašej rakvy. To platí hlavne v tomto období, keď sa rozbieha očkovanie 4. dávkami.

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

zdroj: https://www.badatel.net/svet-zachvatil-syndrom-hrotoveho-proteinu-ockovanych-z-nicoho-nic-postihuju-smrtelne-choroby/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře